Grantchester Season 6 Episode 4: Nový prípad, nové obsadenie, nová epizóda

Aký Film Vidieť?
 

Šiesta séria britského kriminálneho seriálu „Grantchester“ je tu! Nová epizóda „Nový prípad, nové obsadenie, nová epizóda“ so sebou prináša nové obsadenie a nový prípad. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a zábavnú epizódu. Nová epizóda bude obsahovať aj niekoľko prekvapivých zvratov. Okrem toho bude nová epizóda obsahovať aj niektoré prepojenia na prvotné uvoľnenie bozkávacej kabínky mať. Zostaňte naladení na novú epizódu Grantchester!

ObsahGrantchester sezóna 6 je v plnom prúde a fanúšikovia sú nadšení z nového dielu. Epizóda 4 bude obsahovať nový prípad, nové obsadenie a novú epizódu. Pozreli sme sa na nový vývoj a na to, čo môžu fanúšikovia očakávať.

Grantchester sezóna 6 epizóda 4

nový prípad

V epizóde 4 sa objaví nový prípad, ktorý sa točí okolo vraždy mladého dievčaťa. Vyšetrovanie vedie reverend Sidney Chambers a DI Geordie Keating. Dvaja sa pokúsia prípad vyriešiť pri rokovaní s obyvateľmi Grantchestra. Bude zaujímavé sledovať, ako budú vychádzať s obyvateľmi a ako prípad vyriešia.

Grantchester sezóna 6 epizóda 4

Nové obsadenie

Epizóda 4 bude obsahovať aj niekoľko nových členov hereckého obsadenia. Medzi niektorých nových hercov patria: Tom Brittney ako DI Geordie Keating, Al Weaver ako reverend Sidney Chambers, Kacey Ainsworth ako pani Maguire, Tessa Peake-Jones ako pani Maguire a Robson Green ako DI Geordie Keating. Bude zaujímavé sledovať, ako noví herci zapadnú do série a ako posunú dej.Nová epizóda

V epizóde 4 bude aj nová epizóda. Táto epizóda sa bude točiť okolo vraždy mladého dievčaťa a bude obsahovať vyšetrovanie reverenda Sidneyho Chambersa a DI Geordieho Keatinga. Bude zaujímavé sledovať, ako dvaja vyšetrovatelia prípad vyriešia a ako budú vychádzať s obyvateľmi Grantchestra.

Záver

4. epizóda Grantchesterovej sezóny 6 bude obsahovať niekoľko noviniek. Bude nový prípad, nové obsadenie a nová epizóda. Bude zaujímavé sledovať, ako noví herci zapadnú do série a ako posunú dej. Bude tiež zaujímavé sledovať, ako reverend Sidney Chambers a DI Geordie Keating vyriešia prípad a vyjdú spolu s obyvateľmi Grantchestra.

FAQ

  • Kto sú noví herci v epizóde 4?
    Novými hercami v Epizóde 4 sú Tom Brittney ako DI Geordie Keating, Al Weaver ako reverend Sidney Chambers, Kacey Ainsworth ako pani Maguire, Tessa Peake-Jones ako pani Maguire a Robson Green ako DI Geordie Keating.
  • Aký je nový prípad v epizóde 4?
    Nový prípad v epizóde 4 je vražda mladého dievčaťa.
  • Kto vedie vyšetrovanie?
    Vyšetrovanie vedie reverend Sidney Chambers a DI Geordie Keating.

Tabuľka

názov úlohu
Tom Brittney AT Geordie Keating
Al Weaver Reverend Sidney Chambers
Kacey Ainsworth Pani Maguireová
Tessa Peake-Jones Pani Maguireová
Robson Green AT Geordie Keating

4. epizóda Grantchester Season 6 bude obsahovať niekoľko noviniek vrátane nového prípadu, nového obsadenia a novej epizódy. Bude zaujímavé sledovať, ako noví herci zapadnú do série a ako posunú dej. Bude tiež zaujímavé sledovať, ako reverend Sidney Chambers a DI Geordie Keating vyriešia prípad a vyjdú spolu s obyvateľmi Grantchestra.