Great Pretender Season 2: Postavy, dej a dátum vydania

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Die Anime-seriál Veľký Pretender má veľkú sledovanosť po celom svete. Prvá sezóna série vyšla v júli 2020 a potešila mnohých fanúšikov. Teraz všetci netrpezlivo očakávajú druhú sezónu. V tomto článku sa dozviete viac o postavách, zápletke a dátume vydania Veľký Pretender Sezóna 2.

Očakáva sa, že druhá sezóna série Netflix „The Great Pretender“ bude vydaná v lete 2021. Dej sa bude točiť okolo postáv predstavených v prvej sezóne, vrátane Laurenta Thierryho, Kuda, Abigail a Cynthie. Séria tiež predstaví nové postavy, ktoré posunú dej. Druhá séria bude obsahovať aj niekoľko prekvapivých zvratov, ktoré divákov prekvapia. Nemôžeme sa dočkať, až uvidíme, čo ponúkne 2. séria filmu The Great Pretender. Okrem 2. sezóny „The Great Pretender“ existujú aj ďalšie vzrušujúce série, ako napr Lisabonská peňažná lúpež a Obsadenie Grantchester 2021 .Skvelý predstierajúci Staffel 2

postavy

Hlavnými postavami série sú Makoto Edamura, Laurent Thierry a Abigail Jones. Makoto je japonský podvodník vystupujúci ako majster podvodníkov. Je to veľmi inteligentný a prefíkaný podvodník, ktorý je vždy o krok vpred. Laurent je francúzsky podvodník, ktorý je majstrom podvodu. Je to veľmi zručný podvodník, ktorý má vždy plán. Abigail je americká podvodníčka, ktorá je majsterkou podvodu. Je to veľmi bystrá a prefíkaná podvodníčka, ktorá je vždy o krok vpred.

Skvelý predstierajúci Staffel 2

Zápletka

Dej série sa točí okolo dobrodružstiev Makota, Laurenta a Abigail. Ste tím podvodníkov na pátraní po konečnom podvode. Cestujú po svete a snažia sa spáchať najväčšie podvody. Musíte obstáť proti najmocnejším súperom a obstáť proti nebezpečenstvám sveta. Musia sa tiež postaviť proti nebezpečenstvám sveta, aby mohli uskutočniť svoj plán.Dátum publikácie

Dátum vydania Veľký Pretender Sezóna 2 ešte nie je známa. Očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná v lete 2021. Očakáva sa, že druhá sezóna bude ešte napínavejšia a vzrušujúcejšia ako prvá.

Záver

Druhá sezóna Veľký Pretender sľubuje vzrušujúcu a vzrušujúcu cestu. Postavy, zápletka a dátum vydania ešte nie sú známe, no očakáva sa, že druhá sezóna vyjde v lete 2021. Už sa nevieme dočkať, kedy sa o novej sezóne dozvieme viac.

FAQ

  • Kedy vyjde druhá séria Great Pretender?
    Očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná v lete 2021.
  • Kto sú hlavné postavy Great Pretender?
    Hlavnými postavami série sú Makoto Edamura, Laurent Thierry a Abigail Jones.
  • Aká je zápletka filmu Great Pretender?
    Dej série sa točí okolo dobrodružstiev Makota, Laurenta a Abigail. Ste tím podvodníkov na pátraní po konečnom podvode.

Časový harmonogram

Dátum Udalosť
júla 2020 Vydanie prvej sezóny
Leto 2021 Vydanie druhej sezóny

Druhá sezóna Veľký Pretender sľubuje vzrušujúcu a vzrušujúcu cestu. Už sa nevieme dočkať, kedy sa o novej sezóne dozvieme viac. Zostaňte naladení na ďalšie informácie o postavách, zápletke a dátume vydania Veľký Pretender zistiť sezónu 2.