Great Pretender Season 2: Dátum vydania v USA a ďalšie aktualizácie sú potvrdené

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia Great Pretender čakali na správy o druhej sezóne mesiace. Konečne nastal čas: bol potvrdený dátum vydania v USA a ďalšie aktualizácie pre Great Pretender Season 2. Tento článok vám povie všetko, čo potrebujete vedieť o novom vývoji.Great Pretender Staffel 2-

Čo je Great Pretender?

Great Pretender je japonský anime seriál z produkcie WIT Studio. Séria je o skupine podvodníkov, ktorí sa špecializujú na medzinárodné podvody. Prvá sezóna série bola vydaná v júli 2020 a získala široké uznanie kritikov a fanúšikov. Teraz je tu konečne druhá sezóna.

Druhá sezóna populárnej série Netflix 'The Great Pretender' bola potvrdená a v USA bude vydaná 20. augusta 2020. Séria založená na japonskom anime seriáli rozpráva príbeh o skupine podvodníkov, ktorí sa špecializujú na umenie podvádzania. Druhá sezóna bude pokračovať v rozprávaní príbehu skupiny, keď sa pustia do nového dobrodružstva. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a zábavnú cestu, ktorá ich ponorí do sveta podvádzania. Ak máte záujem dozvedieť sa viac o 2. sezóne, môžete tiež Wentworth sezóna 8 epizóda 9 a Anime Slam Dunk 2021 vyhliadka.

Skvelý predstierajúci Staffel 2

Dátum vydania v USA a ďalšie aktualizácie

Druhá sezóna Great Pretender vyjde v USA 15. júla 2021. Prvé dve epizódy série vyjdú na Netflixe v ten istý deň. Zvyšné epizódy budú zverejnené v najbližších týždňoch. Chýbať nebude ani anglický dabing série z produkcie Funimation.Nové postavy a zápletka

Druhá sezóna Great Pretender predstaví niekoľko nových postáv vrátane nového podvodníka menom Kudo. Je majstrom podvodu a bude dôležitou súčasťou zápletky. K dispozícii budú aj nové príbehy zamerané na minulosť postáv. Pribudnú aj nové lokality vrátane niektorých európskych krajín.

Nová hudba a animácie

Druhá sezóna Great Pretender bude obsahovať aj nejakú novú hudbu a animáciu. Hudbu tvorí Yoko Kanno, ktorá bola zodpovedná aj za hudbu prvej sezóny. Animácie produkuje WIT Studio, ktoré bolo zodpovedné aj za animácie prvej sezóny. K dispozícii bude aj niekoľko nových návrhov postáv vytvorených umelcami z prvej sezóny.

Záver

Druhá sezóna Great Pretender vyjde v USA 15. júla 2021. Pribudnú nejaké nové postavy, príbehy, miesta, hudba a animácie. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a zábavnú druhú sezónu. Ak sa chcete dozvedieť viac o novom vývoji, čítajte ďalej tento článok a tento článok .FAQ

  • Kedy vyjde druhá séria Great Pretender? Druhá sezóna Great Pretender vyjde v USA 15. júla 2021.
  • Bude aj anglický dabing seriálu? Áno, bude aj anglický dabing série z produkcie Funimation.
  • Kto zloží hudbu druhej sezóny? Hudbu druhej sezóny zložila Yoko Kanno, ktorá bola zodpovedná aj za hudbu prvej sezóny.

Zhrnutie

dátum vydania 15. júla 2021
miesto vydania jeleň
Streamovacia platforma Netflix
Synchronizácia Funimácia
Hudba Yoko Kanno
animácií Štúdio WIT

Druhá sezóna Great Pretender vyjde v USA 15. júla 2021. Pribudnú nejaké nové postavy, príbehy, miesta, hudba a animácie. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a zábavnú druhú sezónu. Ak sa chcete dozvedieť viac o novom vývoji, čítajte ďalej tento článok a tento článok .

Vďaka týmto informáciám ste teraz dobre informovaní o dátumoch vydania Great Pretender Season 2 v USA a ďalších aktualizáciách. Zostaňte naladení a dozviete sa viac o novom vývoji.