Great Pretender Season 2: dátum vydania, obsadenie a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Druhá sezóna Great Pretender čoskoro príde na Netflix. Fanúšikovia sú nadšení z nových epizód a nových postáv. Tu sa dozviete viac o dátume vydania, obsadení a všetkých ďalších detailoch o druhej sezóne Great Pretender.

Druhá sezóna série Netflix 'The Great Pretender' bude čoskoro vydaná. Obsadenie seriálu zahŕňa niektorých z najznámejších hercov a herečiek, vrátane Kōichi Yamadera, Mitsuhiro Ichiki, Yūichi Nakamura a mnoho ďalších. Séria bude obsahovať sériu dobrodružstiev a intríg, ktoré zoberú postavy na cestu svetom klamstva a trikov. Ak sa chcete dozvedieť viac o sérii, čítajte ďalej ign Loki epizóda 4 a netflix zeus nahrávanie ragnarok .Skvelý predstierajúci Staffel 2

Dátum publikácie

Great Pretender Season 2 vyjde na Netflixe 15. júla 2020. Fanúšikovia sa môžu tešiť na 8 nových epizód, každá v dĺžke jednej hodiny. Epizódy sa budú vysielať v Japonsku a potom budú zverejnené na Netflixe.

Skvelý predstierajúci Staffel 2

povolanie

Obsadenie Great Pretender 2. sezóny hrajú tí istí herci ako v prvej sezóne. Patria medzi ne Makoto Edamura (hrá ho Kaito Ishikawa), Laurent Thierry (hrá ho Yuuichi Nakamura), Abigail Jones (hrá ho Asami Seto) a Kudo (hrá ho Jun Fukuyama). Pribudnú aj nové postavy, vrátane nového antagonistu menom Kudo.Zápletka

Druhá sezóna Great Pretender bude pokračovať v príbehu Makota a jeho bandy podvodníkov. Vydáte sa na novú misiu, aby ste porazili nového protivníka. Skupina sa tiež naučí nové techniky na dokončenie svojej misie. Pribudnú aj nejaké nové postavy, ktoré podporia partiu.

Trailer

Trailer k druhej sezóne Great Pretender bol vydaný 15. júna 2020. Trailer ukazuje, ako sa skupina pripravuje na novú misiu a učí sa nové techniky. Pribudnú aj nejaké nové postavy, ktoré podporia partiu. Trailer dáva fanúšikom ochutnať nové epizódy.

FAQ

  • Kedy vyjde druhá sezóna Great Pretender? Great Pretender Season 2 vyjde na Netflixe 15. júla 2020.
  • Kto hrá Makoto Edamura? Makoto Edamura hrá Kaito Ishikawa.
  • Kto je nový súper? Novým antagonistom je Kudo, ktorého hrá Jun Fukuyama.
  • Koľko epizód bude? Bude to 8 epizód, každá bude mať jednu hodinu.

Záver

Druhá sezóna Great Pretender čoskoro príde na Netflix. Fanúšikovia sa môžu tešiť na 8 nových epizód, každá v dĺžke jednej hodiny. Obsadenie hrajú tí istí herci ako v prvej sezóne. Pribudnú aj nové postavy, vrátane nového antagonistu menom Kudo. Trailer dáva fanúšikom ochutnať nové epizódy. S novými epizódami sa skupina vydá na novú misiu s cieľom poraziť nového protivníka.súvisiace odkazy

Tabuľka

názov úlohu herec
Makoto Edamura Hlavná rola Kaito Ishikawa
Laurent Thierry Hlavná rola Yuuichi Nakamura
Abigail Jonesová Hlavná rola Asami Seto
všade súpera Jun Fukuyama

Druhá sezóna Veľký Pretender čoskoro príde na Netflix. Fanúšikovia sa môžu tešiť na 8 nových epizód, každá v dĺžke jednej hodiny. Obsadenie hrajú tí istí herci ako v prvej sezóne. Pribudnú aj nové postavy, vrátane nového antagonistu menom Kudo. Trailer dáva fanúšikom ochutnať nové epizódy. S novými epizódami sa skupina vydá na novú misiu s cieľom poraziť nového protivníka.