Great Pretender Season 2: Známy dátum vydania v USA

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Druhá sezóna Veľký Pretender V USA vyjde 15. júla 2020. Anime seriál z produkcie WIT Studio rozpráva príbeh podvodného tímu, ktorý sa špecializuje na medzinárodné podvody. Zistite viac o nových epizódach a zápletke seriálu.

Druhá sezóna populárnej série Netflix „The Great Pretender“ bude čoskoro vydaná v USA. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu plnú nových dobrodružstiev a zvratov. Kedy presne vyjde druhá sezóna, zatiaľ nie je známe, no očakáva sa, že vyjde v lete 2021. Počas čakania na vydanie druhej sezóny sa môžete tešiť aj na ďalšie vzrušujúce série ako napr Dátum vydania Nagatoro Chapter 82 alebo Lupin má iba 5 epizód .Skvelý predstierajúci Staffel 2

Obsah

 • Základné informácie o Great Pretender
 • Dátum vydania 2. sezóny
 • Dej druhej sezóny
 • Kde sa pozerať na Great Pretender
 • Časté otázky zu Great Pretender

Základné informácie o Great Pretender

Great Pretender je anime seriál z produkcie WIT Studio. Séria bola prvýkrát vydaná na Netflixe v júli 2019 a rozpráva príbeh podvodného tímu, ktorý sa špecializuje na medzinárodné podvody. Sériu napísali Hiro Kaburagi a Yoshiyuki Sadamoto a nakreslil Yoshiyuki Sadamoto. Séria bola Netflixom označená za jednu z najlepšie zarábajúcich anime sérií roku 2019.

Skvelý predstierajúci Staffel 2

Dátum vydania 2. sezóny

Druhá sezóna Great Pretender vyjde v USA 15. júla 2020. Druhá sezóna bude pozostávať z celkovo 8 epizód a vyjde na Netflixe. Prvá sezóna série bola vydaná v júli 2019 a pozostávala z 23 epizód.Dej druhej sezóny

Druhá sezóna Great Pretender bude pokračovať v rozprávaní príbehu podvodníckeho tímu. Skupina sa vydá na novú misiu s cieľom vyriešiť záhadný prípad. Skupina sa vydá na cestu po rôznych krajinách, aby odhalila pravdu za prípadom. Druhá sezóna tiež predstaví nové postavy, ktoré posunú dej.

Kde sa pozerať na Great Pretender

Druhá séria filmu Great Pretender vyjde na Netflixe. Prvá sezóna série je dostupná aj na Netflixe. Séria je k dispozícii aj na iných streamovacích platformách, ako sú Hulu, Amazon Prime Video a Crunchyroll.

Časté otázky zu Great Pretender

 • Kedy vyjde druhá séria Great Pretender?
  Druhá sezóna Great Pretender vyjde v USA 15. júla 2020.
 • Kde si môžete pozrieť Great Pretender?
  Great Pretender je k dispozícii na stránkach Netflix, Hulu, Amazon Prime Video a Crunchyroll.
 • Koľko epizód má druhá séria Great Pretender?
  Druhá séria Great Pretender bude pozostávať z celkovo 8 epizód.

Záver

Druhá sezóna Great Pretender vyjde v USA 15. júla 2020. Séria rozpráva príbeh podvodného tímu, ktorý sa špecializuje na medzinárodné podvody. Druhá sezóna bude pozostávať z celkovo 8 epizód a vyjde na Netflixe. Séria je k dispozícii aj na iných streamovacích platformách, ako sú Hulu, Amazon Prime Video a Crunchyroll.Pre viac informácií o Great Pretender navštívte Netflix , Hulu , Video Amazon Prime a Crunchyroll .