Great Pretender Season 2: Potvrdený dátum vydania

Aký Film Vidieť?
 

Druhá sezóna populárnej série Netflix 'The Great Pretender' bola potvrdená a vyjde 15. júla 2020. Séria, ktorú produkuje WIT Studio, sleduje skupinu podvodníkov, ktorí sa špecializujú na medzinárodné podvody. Prvá sezóna série bola vydaná v auguste 2019 a získala chválu od kritikov a fanúšikov. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu, ktorá určite prinesie veľa prekvapení. Nemôžeme sa dočkať, kedy sa dozvieme viac o dobrodružstvách skupiny. Kým čakáte na vydanie 'The Great Pretender', môžete to tiež dohnať Dátum vydania Black Clover 158 a nepredajné domy hgtv umiestnenie informovať.

ObsahDruhá sezóna japonskej anime série Veľký Pretender bol produkovaný Wit Studio a je jedným z najlepšie zarábajúcich anime seriálov roku 2020. Fanúšikovia čakali na aktualizáciu o vydaní druhej sezóny mesiace. Konečne je to tu: dátum vydania druhej sezóny Veľký Pretender bola potvrdená.

Skvelý predstierajúci Staffel 2

Obsah

  • Dátum vydania 2. sezóny Great Pretender
  • Čo je zatiaľ známe o druhej sezóne
  • Ako streamovať Great Pretender Season 2
  • Časté otázky týkajúce sa skvelých predstieračov 2. sezóny

Dátum vydania 2. sezóny Great Pretender

Druhá sezóna Veľký Pretender V USA vyjde 8. júla 2020. Vydanie sa uskutoční na Netflixe. Prvá sezóna série bola vydaná v júli 2019 a mala obrovský úspech. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu.

Skvelý predstierajúci Staffel 2

Čo je zatiaľ známe o druhej sezóne

Druhá sezóna Veľký Pretender bude pozostávať celkovo z 8 epizód. Dej sa zameria na dobrodružstvá hlavného hrdinu Makota Edamura a jeho partnera Laurenta Thierryho. Títo dvaja sa pokúsia prekabátiť niektorých z najväčších svetových podvodníkov. Séria tiež predstaví niekoľko nových postáv, vďaka ktorým bude dej ešte napínavejší.Ako streamovať Great Pretender Season 2

Druhá sezóna Veľký Pretender bude dostupná exkluzívne na Netflixe. Prvá sezóna série je dostupná aj na Netflixe. Fanúšikovia sa teda môžu tešiť na niekoľko vzrušujúcich epizód, ktoré budú streamovať na Netflixe.

Časté otázky týkajúce sa skvelých predstieračov 2. sezóny

  • Otázka: Kedy vyjde druhá séria Great Pretender? A: Druhá sezóna Great Pretender vyjde v USA 8. júla 2020.
  • Otázka: Kde streamovať 2. sezónu Great Pretender? A: Great Pretender Season 2 bude k dispozícii exkluzívne na Netflixe.
  • Otázka: Koľko epizód bude mať druhá séria Great Pretender? A: Druhá séria Great Pretender bude pozostávať z celkovo 8 epizód.

Záver

Druhá sezóna Veľký Pretender V USA vyjde 8. júla 2020. Vydanie sa uskutoční na Netflixe. Druhá sezóna bude pozostávať z celkovo 8 epizód a bude zameraná na dobrodružstvá hlavného hrdinu Makota Edamura a jeho partnera Laurenta Thierryho. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu, ktorú budú streamovať na Netflixe.

Viac informácií o druhej sezóne Veľký Pretender pozri ďalej Netflix , Anime News Network a Crunchyroll .