Green Arrow a Canaries zrušené: Katherine McNamara hovorí, že jej srdce je zlomené

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Katherine McNamara, herečka, ktorá hrá Miu Smoak v „Green Arrow and the Canaries“, vyjadrila sklamanie zo zrušenia seriálu. Zistite viac o dôvodoch a reakciách fanúšikov.

Herečka Katherine McNamara, ktorá v seriáli hrala rolu Mii Smoak Zelený šíp a Kanárske ostrovy vyjadril sklamanie zo zrušenia seriálu. Séria je spin-off série Šípka bol zrušený už po jednej sezóne. Fanúšikovia a herci sú z rozhodnutia sklamaní a smutní.

Fanúšikovia Green Arrow a Kanárske ostrovy zostali sklamaní, keď Katherine McNamara povedala, že má zlomené srdce. Séria bola zrušená, ale fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšie vzrušujúce projekty. Napríklad existuje a Aktualizácia Designated Survivor , ktorá aktualizuje fanúšikov, a spieva Selena Gomez 2 , nový film už čoskoro v kinách. Je teda čo vidieť a počuť, pretože fanúšikovia čakajú na ďalšiu sezónu Green Arrow and the Canaries.Zelený šíp a Kanárske ostrovy

Prečo bola séria zrušená?

Existuje mnoho dôvodov, prečo bola séria zrušená. Jedným z dôvodov je, že seriál nezískal požadované hodnotenia. Séria mala nízku sledovanosť, čo viedlo k nízkej sledovanosti. Ďalším dôvodom je, že séria nedokázala osloviť široké publikum. Séria mala veľmi špecifické publikum, obmedzené na konkrétny vek a skupinu fanúšikov.

Zelený šíp a Kanárske ostrovy

Ako reagovala Katherine McNamara na zrušenie?

Katherine McNamara vyjadrila svoje sklamanie zo zrušenia série na Twitteri. Povedala, že jej to zlomilo srdce a veľmi milovala sériu a svojich fanúšikov. Povedala tiež, že je hrdá na prácu, ktorú ona a jej tím urobili pri tvorbe seriálu.Ako na zrušenie reagovali fanúšikovia?

Fanúšikovia série sú zo zrušenia veľmi sklamaní a smutní. Mnoho fanúšikov spojilo svoje sily na Twitteri a iných sociálnych médiách, aby vyjadrili svoju podporu sérii. Snažili sa tiež upútať pozornosť producentov na sériu, aby ju zachránili.

Existuje nádej pre sériu?

Existujú nejaké povesti, že séria nemusí byť nakoniec úplne zrušená. Hovorí sa, že séria môže pokračovať na inej sieti alebo platforme. Zatiaľ však nie je nič potvrdené a nie je jasné, či sa séria niekedy vráti do éteru.

Záver

Zrušenie Zelený šíp a Kanárske ostrovy sklamal a zarmútil mnohých fanúšikov a hercov. Stále však existuje nádej, že séria nemusí byť nakoniec úplne zrušená. Stále však nie je jasné, či sa seriál ešte niekedy bude vysielať.FAQ

  • Prečo bola séria zrušená?
    Séria bola zrušená kvôli tomu, že nezískala požadované hodnotenia a nedokázala osloviť široké publikum.
  • Ako reagovala Katherine McNamara na zrušenie?
    Katherine McNamara vyjadrila svoje sklamanie zo zrušenia série na Twitteri. Povedala, že jej to zlomilo srdce a veľmi milovala sériu a svojich fanúšikov.
  • Existuje nádej pre sériu?
    Existujú nejaké povesti, že séria nemusí byť nakoniec úplne zrušená. Hovorí sa, že séria môže pokračovať na inej sieti alebo platforme.

Tabuľka

séria hodnotenia publikum
Zelený šíp a Kanárske ostrovy Nízka sledovanosť Veľmi špecifické publikum

Je dôležité, aby sme si všetci pamätali, že zrušenie o Zelený šíp a Kanárske ostrovy je pre mnohých fanúšikov a hercov sklamaním. Môžeme však dúfať, že séria nakoniec nebude úplne zrušená. Viac informácií o tejto téme nájdete na The Verge a CBR .