Green Eggs & Ham Season 3 Dátum vydania a obsadenie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia Green Eggs & Ham netrpezlivo očakávajú tretiu sériu obľúbeného animovaného seriálu. Kedy vyjde nová sezóna a kto bude herecké obsadenie? Zistite viac o nadchádzajúcej 3. sezóne Green Eggs & Ham tu.Zelené vajcia a šunka sezóna 3

Obsah

Dátum publikácie

Očakáva sa, že 3. sezóna Green Eggs & Ham bude mať premiéru na jar 2021. Netflix objednal sériu v novembri 2019 a natáčanie sa začalo v marci 2020. Produkcia však bola pozastavená z dôvodu pandémie COVID-19. Kedy bude nakrúcanie pokračovať, zatiaľ nie je známe.

Zelené vajcia a šunka sezóna 3

povolanie

Obsadenie 3. sezóny Green Eggs & Ham by malo byť rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Adam Devine nahovorí Guy-Am-I, Michael Douglas Sam-I-Am a Diane Keaton McWinkle. Objaví sa aj niekoľko nových hlasov vrátane Eddieho Izzarda ako Snerza, Tracy Morgana ako Gluntza a Jeffreyho Wrighta ako rozprávača.

čo očakávame?

Očakáva sa, že tretia séria Green Eggs & Ham bude pokračovať v príbehu Sam-I-Am a Guy-Am-I, keď sa vydajú na dobrodružstvo, aby zachránili svet. Séria tiež predstaví niekoľko nových postáv vrátane niekoľkých nových priateľov a nepriateľov. K dispozícii budú aj nové miesta, kde sa postavy môžu vydať na svoje dobrodružstvá.FAQ

  • Kedy vyjde 3. sezóna Green Eggs & Ham?
    Očakáva sa, že 3. sezóna Green Eggs & Ham bude mať premiéru na jar 2021.
  • Kto bude robiť hlas Guy-Am-I?
    Adam Devine bude robiť hlas Guy-Am-I.
  • Budú nové postavy v tretej sezóne?
    Áno, pribudnú nejaké nové postavy vrátane niekoľkých nových priateľov a nepriateľov.

Tabuľka

názov Hlas
Guy-Am-I Adam Devine
Sam-ja-som Michael Douglas
McWinkle Diane Keatonová
Snerz Eddie Izzard
Gluntz Tracy Morgan
pokladník Jeffrey Wright

Od 3. sezóny Green Eggs & Ham sa očakáva, že ponúkne niekoľko vzrušujúcich dobrodružstiev a nových postáv. Už sa nevieme dočkať, kedy vyjde nová sezóna! Ak sa chcete dozvedieť viac o nadchádzajúcej sezóne, čítajte ďalej tu a tu .

Záver

Očakáva sa, že 3. sezóna Green Eggs & Ham bude mať premiéru na jar 2021. Očakáva sa, že obsadenie bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach, no objavia sa aj nové hlasy. Očakáva sa, že séria bude pokračovať v príbehu Sam-I-Am a Guy-Am-I, keď sa vydajú na dobrodružstvo, aby zachránili svet. Už sa nevieme dočkať, kedy vyjde nová sezóna!