Greenhouse Academy sezóna 5: Dátum vydania, obsadenie, dej a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Greenhouse Academy Season 5 je jednou z najočakávanejších originálnych sérií Netflix. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú dátum vydania, obsadenie a dej novej sezóny. Zhrnuli sme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o novej sezóne. Ak sa vám páči viac o iných populárnych sériách Dátum vydania One Piece 994 a Sólový nivelačný kapitál 122 Ak sa chcete dozvedieť viac, môžete si prečítať aj naše ďalšie články.

ObsahSéria Netflix Skleníková akadémia je populárny seriál pre mládež založený na izraelskom formáte Ha Hamama založené. Séria sleduje dobrodružstvá dvoch sestier navštevujúcich elitnú internátnu školu s názvom Greenhouse Academy. Štvrtá sezóna série bola vydaná v septembri 2020 a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú piatu sezónu. V tomto článku sa budeme zaoberať dátumom vydania, obsadením, zápletkou a ďalšími informáciami o 5. sezóne Skleníková akadémia hovoriť.

Dátum vydania 5. sezóny Greenhouse Academy

Štvrtá sezóna Skleníková akadémia bol vydaný v septembri 2020 a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú piatu sezónu. Netflix zatiaľ neoznámil oficiálny dátum vydania piatej sezóny série. Očakáva sa však, že piata sezóna bude vydaná na jeseň 2021. Hneď ako Netflix oznámi oficiálny dátum vydania, aktualizujeme ho tu.

Obsadenie piatej sezóny Greenhouse Academy

Obsadenie piatej sezóny Skleníková akadémia Očakáva sa, že bude rovnaký ako v predchádzajúcich sezónach. V seriáli hrajú Ariel Mortman, Finn Roberts, Chris O'Neal, Dallas Hart, Cinthya Carmona, Parker Stevenson, Raphael Alejandro, Grace Van Dien, Amir Boutrous, Maite Schwartz, Shiloh Nelson, Benjamin Papac a Taylor Blackwell. Očakáva sa, že v piatej sezóne pribudnú niektorí noví herci.Dej piatej sezóny Greenhouse Academy

Dej piatej sezóny Skleníková akadémia Očakáva sa, že začne v bode, kde sa skončila 4. sezóna. Piata sezóna sa zameria na dobrodružstvá študentov Greenhouse Academy, ktorí sa snažia odhaliť tajomstvá školy. Očakáva sa, že piata sezóna bude obsahovať viac akcie a vzrušenia ako predchádzajúce sezóny.

Často kladené otázky o 5. sezóne Greenhouse Academy

  • Kedy vyjde 5. séria Greenhouse Academy?
    Očakáva sa, že 5. séria vyjde na jeseň 2021. Hneď ako Netflix oznámi oficiálny dátum vydania, aktualizujeme ho tu.
  • Kto sú hlavní herci 5. sezóny Greenhouse Academy?
    V seriáli hrajú Ariel Mortman, Finn Roberts, Chris O'Neal, Dallas Hart, Cinthya Carmona, Parker Stevenson, Raphael Alejandro, Grace Van Dien, Amir Boutrous, Maite Schwartz, Shiloh Nelson, Benjamin Papac a Taylor Blackwell.
  • Aká bude zápletka 5. sezóny Greenhouse Academy?
    Dej piatej sezóny Skleníková akadémia Očakáva sa, že začne v bode, kde sa skončila 4. sezóna. Piata sezóna sa zameria na dobrodružstvá študentov Greenhouse Academy, ktorí sa snažia odhaliť tajomstvá školy.

Záver

Piata sezóna Skleníková akadémia očakávané vydanie na jeseň 2021. Očakáva sa, že obsadenie piatej sezóny bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Očakáva sa, že zápletka piatej sezóny sa zdvihne od bodu, kde sa skončila štvrtá sezóna. Budeme vás naďalej informovať o najnovšom vývoji v piatej sezóne Skleníková akadémia ohlásiť.

Viac informácií o piatej sezóne Skleníková akadémia pozri ďalej Netflix a IMDb .Tabuľka

séria Dátum publikácie
1 8. september 2017
2 15. február 2018
3 7. september 2018
4 18. septembra 2020
5 jeseň 2021 (očakávané)