Haikyuu Sezóna 4 Časť 2: Nová úvodná a záverečná téma

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Die Anime-seriál Haikyuu je jedným z najpopulárnejších športových anime seriálov. Štvrtá sezóna série vyšla v januári 2020 a potešila fanúšikov po celom svete. Teraz bolo oznámené, že štvrtá sezóna bude rozdelená na dve časti a druhá časť bude mať novú úvodnú a záverečnú tému.Haikyuu-Sezóna-4-Časť-2-Dátum vydania-Obsadenie-Plot-A

Obsah

 • Základné informácie o Haikyuu
 • Nová úvodná a záverečná téma sezóny 4, časť 2
 • Postavy a dej anime série
 • často kladené otázky

Základné informácie o Haikyuu

Haikyuu je japonská séria manga, ktorú napísal a ilustroval Haruichi Furudate. Séria bola adaptovaná ako anime séria v roku 2014 a rozpráva príbeh volejbalovej hráčky Shōyō Hinata, ktorá sa snaží stať sa profesionálnou volejbalovou hráčkou. Séria sa stala celosvetovým obrovským hitom a má veľa fanúšikov po celom svete.

Štvrtá sezóna Haikyuu bude obsahovať novú úvodnú a záverečnú tému. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nový, jedinečný zážitok, ktorý ich vtiahne do sveta volejbalu. Nové motívy spieva japonská skupina ‚Burnout Syndromes‘ a musia si ich prečítať všetci fanúšikovia anime. 4. epizóda seriálu Icarly a Deadpool Bernie Meme sú tiež povinnosťou pre všetkých fanúšikov.

Obrátené farby Haikyuu-Karasuno

Nová úvodná a záverečná téma sezóny 4, časť 2

Štvrtá sezóna Haikyuu bude rozdelená na dve časti a druhá časť bude mať novú úvodnú a záverečnú tému. Nová úvodná téma sa bude volať 'Kessen Spirit' od CHiCO s Honeyworks a nová záverečná téma sa bude volať 'Kawaranai Sora' od Rika Azunu. Obe skladby budú zverejnené od 10. apríla 2020.Postavy a dej anime série

Séria sa točí okolo Shōyō Hinata, mladého volejbalového hráča, ktorý sa snaží stať profesionálnym volejbalistom. Stretáva sa so svojím rivalom Tobiom Kageyamom a títo dvaja tvoria tím, aby si splnili svoj sen. Séria sleduje ich dobrodružstvá, keď sa snažia zdokonaliť svoje zručnosti a ísť za svojím snom. Tento seriál plný emócií a akcie si musia pozrieť všetci fanúšikovia tohto športu.

často kladené otázky

 • Kedy bola vydaná 4. séria Haikyuu?
  Štvrtá sezóna Haikyuu bola vydaná v januári 2020.
 • Koľko dielov má Haikyuu sezóna 4?
  Štvrtá sezóna Haikyuu bude rozdelená na dve časti.
 • Aké sú nové úvodné a záverečné témy 4. sezóny Haikyuu?
  Nová úvodná téma sa volá 'Kessen Spirit' od CHiCO s Honeyworks a nová záverečná téma sa volá 'Kawaranai Sora' od Rika Azunu.

Tabuľka: Postavy a ich úlohy v Haikyuu

názov úlohu
Shōyō Hinata Hlavná postava
Tobio Kageyama Rival a neskorší partner Shōyō
Kiyoko Shimizu Mentor a manažér tímu
Kei Tsukishima Spoluhráč Shōyō a Tobio

Haikyuu je jedným z najpopulárnejších športových anime seriálov a má fanúšikov po celom svete. Štvrtá sezóna série bola rozdelená na dve časti a druhá časť bude mať novú úvodnú a záverečnú tému. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové skladby, ktoré vyjdú od 10. apríla 2020. Môžu sa tiež dozvedieť viac o postavách a zápletke série. Ak sa chcete dozvedieť viac o sérii, odporúčame Crunchyroll , AnimeLab a Netflix .

Dúfame, že ste sa dozvedeli viac o nových úvodných a záverečných témach Haikyuu sezóny 4, časť 2. Ak máte ďalšie otázky k tejto téme, neváhajte nás kontaktovať.