Haikyu!! Dátum vydania 5. sezóny, novinky a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Piata sezóna Haikyuu!! je jednou z najočakávanejších anime sérií roku 2021. Fanúšikovia už mesiace čakajú na správy o dátume vydania novej sezóny. V tomto článku sa pozrieme na možné dátumy vydania, čo je nové a ďalšie.Haikyuu! Ďalšia sezóna 2, epizóda 10

Obsah

 • Možný dátum vydania
 • správy
 • postavy
 • Zápletka
 • Formáty vydania
 • FAQ

Možný dátum vydania

Existuje veľa povestí o možnom dátume vydania piatej sezóny Haikyuu!! . Podľa niektorých zdrojov by nová sezóna mohla vyjsť v lete 2021. Zatiaľ to však nie je oficiálne potvrdené, takže je ťažké povedať, či je tento dátum správny.

Piata sezóna Haikyu!! už čoskoro a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa o nových epizódach dozvedia viac. Najnovšie správy o dátume vydania, obsadení a ďalších sú uvedené tu. Fanúšikovia môžu dohnať aj ďalšie prelomové novinky, ako napr Obsadenie 24. sezóny Tichého svedka a Dátum premiéry 7. sezóny Vikingov .

Haikyuu! Ďalšia sezóna 2, epizóda 10

správy

O piatej sezóne je veľa noviniek Haikyuu!! . Napríklad bolo oznámené, že nová sezóna bude pokračovaním štvrtej sezóny. Bolo tiež oznámené, že nová sezóna predstaví niekoľko nových postáv. Okrem toho bolo oznámené, že nová sezóna bude obsahovať niekoľko nových príbehových oblúkov.postavy

Pre piatu sezónu neboli oznámené žiadne oficiálne postavy Haikyuu!! oznámil. Očakáva sa však, že sa vrátia niektoré z najpopulárnejších postáv z predchádzajúcej sezóny. Okrem toho sa očakáva predstavenie niektorých nových postáv, ktoré prehĺbia dej.

Zápletka

Žiadne oficiálne podrobnosti o zápletke piatej sezóny Haikyuu!! publikovaný. Očakáva sa však, že nová sezóna bude pokračovaním zápletky štvrtej sezóny. Očakáva sa, že nová sezóna bude obsahovať aj niekoľko nových príbehov, ktoré posunú príbeh ďalej.

Formáty vydania

Zatiaľ nebolo oznámené, v ktorých formátoch bude piata sezóna Haikyuu!! je zverejnený. Očakáva sa však, že nová sezóna bude dostupná na rôznych streamovacích platformách, ako sú Netflix, Hulu a Amazon Prime. Okrem toho sa očakáva, že nová sezóna vyjde aj na DVD a Blu-ray.FAQ

 • Kedy bude piata sezóna Haikyu!! objaviť sa?
  Zatiaľ to nebolo oficiálne potvrdené, no očakáva sa, že nová sezóna príde v lete 2021.
 • Bude 5. sezóna pokračovaním 4. sezóny?
  Áno, bolo oznámené, že nová sezóna bude pokračovaním štvrtej sezóny.
 • Budú v piatej sezóne predstavené nové postavy?
  Áno, bolo oznámené, že nová sezóna predstaví niekoľko nových postáv.

Záver

Piata sezóna Haikyuu!! je jednou z najočakávanejších anime sérií roku 2021. O možnom dátume vydania novej sezóny sa povráva veľa, no zatiaľ nie je oficiálne potvrdený. Je tu tiež veľa noviniek o novej sezóne, vrátane predstavenia nových postáv a príbehov. Zatiaľ nebolo oznámené, v akých formátoch bude nová sezóna vydaná, ale očakáva sa, že bude dostupná na rôznych streamovacích platformách a na DVD a Blu-ray. Budeme aj naďalej aktualizovať novinky o piatej sezóne Haikyuu!! počkaj.

Zdroje: Anime News Network , Crunchyroll , Anime News Network .