Posunutý dátum vydania 5. sezóny Haikyuu – všetko, čo vieme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Die Anime-seriál Haikyuu je jedným z najpopulárnejších a najúspešnejších anime seriálov posledných rokov. Séria rozpráva príbeh volejbalového hráča Hinata Shouyou a jeho cesty stať sa lepšou hráčkou. Štvrtá sezóna série bola vydaná v januári 2020 a fanúšikovia odvtedy čakajú na vydanie piatej série. Bohužiaľ, vydanie piatej série sa oneskorilo. V tomto článku budeme hovoriť o dátumoch vydania, zápletke a postavách novej sezóny.Haikyuu Staffel 5

Dátum vydania 5. sezóny Haikyuu

Vydanie piatej sezóny Haikyuu bola odložená z dôvodu pandémie COVID-19. Sezóna 5 mala pôvodne vyjsť v júli 2020, no producenti sa rozhodli vydanie odložiť. Bolo potvrdené, že 5. séria vyjde v októbri 2020. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a akčnú sezónu.

Vydanie 5. sezóny Haikyuu bolo odložené. Vieme, že nová sezóna prinesie niekoľko zmien a prekvapení. Tiež vieme, že nová sezóna bude obsahovať niektoré nové postavy a niektoré staré postavy. Vieme tiež, že nová sezóna bude obsahovať niekoľko nových príbehov. Nevieme však, kedy vyjde nová sezóna. Môžeme len čakať a uvidíme, čo nám tvorcovia Haikyuu prinesú. Počas čakania na vydanie 5. sezóny Haikyuu sa môžeme pozrieť aj na ďalšie populárne série Ozark-agent Trevor Evans a Wentworth sezóna 10 vyhliadka.

Haikyuu Staffel 5

Dej piatej sezóny Haikyuu

Piata sezóna Haikyuu bude pokračovať v rozprávaní príbehu Hinaty Shouyou a jeho tímu. Príbeh piatej sezóny sa zameria na národné majstrovstvá, na ktorých bude súťažiť Hinata a jeho tím. Piata sezóna bude aj naďalej rozprávať príbeh Hinaty a jeho tímu, ako sa pripravujú na majstrovstvá a ako sa im darí v súťaži. Bude tiež zaujímavé sledovať, ako sa vyvinú vzťahy medzi postavami.Postavy Haikyuu sezóny 5

Piata sezóna Haikyuu bude mať rovnaké postavy ako predchádzajúce sezóny. Hlavnou postavou seriálu bude Hinata Shouyou. Asistuje mu jeho tímový kolega Kageyama Tobio. Ďalšie postavy, ktoré sa objavia v sezóne 5, sú Oikawa Tooru, Iwaizumi Hajime, Sugawara Koushi, Yamaguchi Tadashi, Nishinoya Yuu a mnoho ďalších.

Záver

Piata sezóna Haikyuu vyjde v októbri 2020. Príbeh piatej sezóny sa zameria na národné majstrovstvá, na ktorých bude súťažiť Hinata a jeho tím. Postavy piatej sezóny budú rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Môžeme sa tešiť na vzrušujúcu a akčnú sezónu.

FAQ

  • Otázka: Kedy vyjde 5. séria Haikyuu?
    A: Haikyuu sezóna 5 vyjde v októbri 2020.
  • Otázka: Ktoré postavy sa objavia v 5. sezóne Haikyuu?
    A: Postavy 5. sezóny Haikyuu budú rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Patria medzi ne Hinata Shouyou, Kageyama Tobio, Oikawa Tooru, Iwaizumi Hajime, Sugawara Koushi, Yamaguchi Tadashi a Nishinoya Yuu.
  • Otázka: O čom je Haikyuu 5. sezóna?
    A: Haikyuu 5. sezóna sa zameria na národné majstrovstvá, na ktorých bude súťažiť Hinata a jeho tím. Bude tiež zaujímavé sledovať, ako sa vyvinú vzťahy medzi postavami.

Dátumy vydania 5. sezóny Haikyuu

séria dátum vydania
sezóna 1 apríla 2014
sezóna 2 október 2015
sezóna 3 október 2016
sezóna 4 januára 2020
sezóna 5 október 2020

Piata sezóna Haikyuu vyjde v októbri 2020. Príbeh piatej sezóny sa zameria na národné majstrovstvá, na ktorých bude súťažiť Hinata a jeho tím. Postavy piatej sezóny budú rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Môžeme sa tešiť na vzrušujúcu a akčnú sezónu. Viac informácií o piatej sezóne Haikyuu pozri ďalej Anime News Network a Crunchyroll .