Haikyu!! Sezóna 5: dátum vydania a očakávania

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Haikyu!! je japonský anime seriál založený na mange s rovnakým názvom. Séria je o mladej volejbalistke menom Hinata Shouyou, ktorá sa rozhodla stať sa profesionálnou volejbalovou hráčkou. Séria bola veľmi dobre prijatá a má veľa fanúšikov po celom svete. Teraz nová sezóna Haikyu!! bolo oznámené a fanúšikovia sú nadšení, čo môžu očakávať.

Piata sezóna Haikyu!! vyjde čoskoro a fanúšikovia sú nadšení, čo ich čaká. Séria má dlhú históriu a veľa fanúšikov sa teší na novú sezónu. Nová sezóna bude obsahovať mnoho nových postáv a udalostí, ktoré posunú príbeh dopredu. Bude tiež zaujímavé sledovať, ako sa vyvinú vzťahy medzi postavami a ako ovplyvnia hru. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na vzrušujúcejšie momenty, ako je napríklad vydanie Útok na Titan S4 E9 a teória, že Jin Mori Opa je stále nažive. Už sa nevieme dočkať novej sezóny!Haikyuu Staffel 5

Dátum vydania 5. sezóny Haikyu!!

Dátum vydania 5. sezóny Haikyu!! ešte nebola oficiálne oznámená. Očakáva sa však, že nová sezóna bude vydaná na jar 2021. Očakáva sa tiež, že nová sezóna bude pokračovaním predchádzajúcej sezóny, ktorá sa skončila v júli 2020.

Haikyuu Staffel 5

Čo môžeme očakávať od novej sezóny?

Nová sezóna Haikyu!! Očakáva sa, že bude pokračovať v príbehu Hinaty Shouyou a jeho tímu. Očakáva sa, že nová sezóna predstaví niekoľko nových postáv, ktoré pomôžu Hinate a jeho tímu na ceste. Očakáva sa, že nová sezóna predstaví aj niektoré nové volejbalové techniky a stratégie, ktoré Hinata a jeho tím môžu použiť vo svojich hrách.Kto bude produkovať novú sezónu?

Nová sezóna Haikyu!! vyrába Production I.G. vyrobené. Výroba I.G. je japonské animačné štúdio známe produkciou anime seriálov ako Ghost in the Shell, Psycho-Pass a Attack on Titan. Nová sezóna Haikyu!! budú podobne kvalitné ako predchádzajúce sezóny.

Kto napíše novú sezónu?

Nová sezóna Haikyu!! napísal Taku Kishimoto. Taku Kishimoto je japonský scenárista známy svojou prácou na anime seriáloch ako Haikyuu!!, Naruto a Boruto. Nová sezóna Haikyu!! bude mať podobne napínavý a zábavný príbeh ako predchádzajúce sezóny.

Kto bude distribuovať novú sezónu?

Nová sezóna Haikyu!! distribuuje Crunchyroll. Crunchyroll je streamovacia služba, ktorá ponúka mnoho rôznych anime seriálov. Nová sezóna Haikyu!! bude k dispozícii na Crunchyroll po jeho vydaní.Záver

Nová sezóna Haikyu!! očakávané vydanie na jar 2021. Očakáva sa, že nová sezóna bude pokračovaním predchádzajúcej sezóny a predstaví niektoré nové postavy, volejbalové techniky a stratégie. Novú sezónu bude produkovať Production I.G. produkoval a napísal Taku Kishimoto a distribuoval Crunchyroll. Fanúšikovia sa môžu tešiť na novú sezónu Haikyu!! má ponúknuť.

FAQ

 • Otázka: Kedy bude nová sezóna Haikyu!! publikovaný?
  A: Očakáva sa, že nová sezóna bude vydaná na jar 2021.
 • Otázka: Kto bude produkovať novú sezónu?
  A: Nová sezóna Haikyu!! vyrába Production I.G. vyrobené.
 • Otázka: Kto napíše novú sezónu?
  A: Nová sezóna Haikyu!! napísal Taku Kishimoto.
 • Otázka: Kto bude distribuovať novú sezónu?
  A: Nová sezóna Haikyu!! distribuuje Crunchyroll.

Tabuľka

séria dátum vydania výrobcu Autor distribúcia
sezóna 5 jar 2021 Výroba I.G. Taku Kishimoto Crunchyroll

Zatiaľ nie je známe, kedy bude nová sezóna Haikyu!! vychádza, ale fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a zábavnú novú sezónu. Viac informácií o novej sezóne Haikyu!! pozri ďalej Crunchyroll , Výroba I.G. a Taku Kishimoto .

Na záver môžeme povedať, že nová sezóna Haikyu!! poteší mnohých fanúšikov po celom svete. Očakáva sa, že nová sezóna predstaví niektoré nové postavy, volejbalové techniky a stratégie. Fanúšikovia sa môžu tešiť na novú sezónu Haikyu!! má ponúknuť.