Kevin Hart sa vracia v druhej sezóne svojej talkshow

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Kevin Hart sa vracia s druhou sériou svojej talkshow Hart to Heart. Talkshow vysielaná na Comedy Central obsahuje zmes komédie, hudby a rozhovorov s hosťami. V druhej sezóne sa Kevin Hart stretne s niektorými z najväčších hviezd zábavy. Tu sa dozviete o dátume vydania, hosťoch a ďalších.

Kevin Hart sa vracia v druhej sezóne svojej talkshow. V novej sezóne bude ešte viac hostí a ešte viac smiechu. Fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo hosťujúcich hviezd, ktoré budú rozprávať o svojej kariére a skúsenostiach. Hart a jeho hostia budú diskutovať aj o zaujímavých témach. Fanúšikovia sa môžu tešiť na zábavnú a poučnú show. Ak sa chcete dozvedieť viac o ďalších zaujímavých seriáloch, navštívte Čas premiéry Eufória a sezóna detskej horúčky 2 .Náročná sezóna 2

Hart to Heart dátum vydania sezóny 2

Hart to Heart sa bude vysielať druhá sezóna 25. apríla 2021 vysielané na Comedy Central. Relácia sa vysiela každý štvrtok o 22:00. Prvá epizóda bude obsahovať rozhovor s hercom a komikom Willom Ferrellom.

Náročná sezóna 2

Hostia 2. sezóny Hart to Heart

Hart to Heart sezóna 2 privíta niektoré z najväčších hviezd zábavy. Niektorí z hostí sú:Náročná sezóna 2
  • Will Ferrell
  • Tiffany Haddish
  • Seth Rogen
  • John Legend
  • Kanye West
  • Dwayne Johnson

Formát druhej sezóny Hart to Heart

Druhá séria Hart to Heart bude mať podobný formát ako prvá séria. Predstavenie bude obsahovať zmes komédie, hudby a rozhovorov hostí. Pribudnú aj novinky, ktoré ešte neboli oznámené.

Propagácia druhej sezóny Hart to Heart

Kevin Hart oznámil, že bude propagovať Hart to Heart Season 2 na svojich kanáloch sociálnych médií. Oznámil tiež, že na svojich kanáloch sociálnych médií bude predstavovať niektorých hostí show. K dispozícii bude aj niekoľko promo videí, ktoré budú zverejnené na kanáloch sociálnych médií Comedy Central.

Časté otázky týkajúce sa 2. sezóny Hart to Heart

  • Otázka: Kedy sa bude vysielať 2. séria Hart to Heart? A: 2. séria Hart to Heart sa bude vysielať 25. apríla 2021 na Comedy Central.
  • Otázka: Kto sú hostia 2. sezóny Hart to Heart? A: Medzi hostí 2. sezóny Hart to Heart patria Will Ferrell, Tiffany Haddish, Seth Rogen, John Legend, Kanye West a Dwayne Johnson.
  • Otázka: Aký je formát 2. sezóny Hart to Heart? A: Hart to Heart sezóna 2 bude obsahovať zmes komédie, hudby a rozhovorov hostí. Pribudnú aj novinky, ktoré ešte neboli oznámené.

Záver

Kevin Hart sa vracia s druhou sériou svojej talkshow Hart to Heart. Šou sa bude vysielať na Comedy Central 25. apríla 2021 a privíta niektoré z najväčších hviezd zábavy. Nebude chýbať komédia, hudba a rozhovory s hosťami. Kevin Hart bude propagovať show na svojich kanáloch sociálnych médií a bude tam aj niekoľko promo videí.Tabuľka

Hosť Dôsledok
Will Ferrell 1
Tiffany Haddish 2
Seth Rogen 3
John Legend 4
Kanye West 5
Dwayne Johnson 6