Heartland Seasons 12 & 13 budú dostupné na Netflixe vo februári 2021

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia Heartland budú radi, keď sa dozvedia, že nové sezóny 12 a 13 prídu na Netflix vo februári 2021. Séria, založená na románe Lauren Brooke, rozpráva príbeh rodiny Flemingovcov, ktorí žijú na ranči v Alberte v Kanade. Séria bola prvýkrát odvysielaná v roku 2007 a odvtedy je obrovským hitom. Tu je viac o nových epizódach a o tom, čo môžete očakávať.Heartland sezóna 12 a 13

Čo môžeme očakávať v sezónach 12 a 13?

Nové epizódy Heartlandu budú obsahovať veľa vzrušujúcich momentov a nových postáv. V sezóne 12 uvidíme, ako sa Amy a Ty snažia zachrániť svoj vzťah a zároveň sa pripravujú na novú výzvu. Uvidíme tiež, ako sa Lou a Peter pokúsia napraviť svoj vzťah a Jack a Lisa sa pokúsia zachrániť svoje manželstvo. V 13. sezóne uvidíme Amy a Tya, ako sa snažia posilniť svoj vzťah, keď sa pripravujú na novú výzvu. Uvidíme tiež, ako sa Lou a Peter pokúsia napraviť svoj vzťah a Jack a Lisa sa pokúsia zachrániť svoje manželstvo.

Fanúšikovia Heartland sa radujú, pretože sezóny 12 a 13 budú dostupné na Netflixe vo februári 2021. Séria, ktorá sa točí okolo rodiny na ranči v Alberte v Kanade, má verných fanúšikov, ktorí sa tešia na nové epizódy. Nové epizódy budú pokračovať v rozprávaní príbehu rodiny a vezmú divákov na emocionálnu cestu. Ak sa chcete o seriáli dozvedieť viac, čítajte ďalej equinox end netflix a Mladý Sheldon Cast Staffel 4 .

Heartland sezóna 12 a 13

Kedy vychádzajú nové epizódy?

Nové epizódy Heartlandu vyjdú na Netflixe vo februári 2021. Prvá epizóda 12. sezóny sa bude vysielať 14. februára 2021 a posledná epizóda 13. sezóny sa bude vysielať 28. februára 2021. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na niekoľko vzrušujúcich epizód.Kto sú hlavní aktéri?

V seriáli hrajú Amber Marshall ako Amy Fleming, Graham Wardle ako Ty Borden, Michelle Morgan ako Lou Fleming, Chris Potter ako Jack Bartlett, Jessica Amlee ako Mallory Wells a Shaun Johnston ako Bob Fleming. V nových epizódach sú predstavené aj niektoré nové postavy.

Aké témy budú preberané v nových epizódach?

Nové epizódy Heartland pokrývajú širokú škálu tém vrátane lásky, priateľstva, rodiny, straty, odvahy a mnohých ďalších. Séria sa bude týkať aj niektorých dôležitých otázok, ako je životné prostredie, dobré životné podmienky zvierat a sociálna spravodlivosť. Nebudú chýbať ani vzrušujúce dobrodružstvá, ktoré divákov udržia v napätí.

Ako pozerať nové epizódy?

Nové epizódy Heartlandu vyjdú na Netflixe vo februári 2021. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na niekoľko vzrušujúcich epizód. Epizódy bude možné sledovať aj na iných platformách, ako sú Amazon Prime Video a iTunes.Záver

Fanúšikovia Heartlandu sa môžu tešiť na nové epizódy prichádzajúce na Netflix vo februári 2021. Séria bude obsahovať veľa vzrušujúcich momentov a nových postáv a bude sa týkať aj niektorých dôležitých tém. Fanúšikovia môžu epizódy sledovať aj na iných platformách, ako sú Amazon Prime Video a iTunes.

FAQ

  • Kedy vyjdú nové epizódy Heartland? Nové epizódy Heartlandu vyjdú na Netflixe vo februári 2021.
  • Kto sú hlavní aktéri? V seriáli hrajú Amber Marshall ako Amy Fleming, Graham Wardle ako Ty Borden, Michelle Morgan ako Lou Fleming, Chris Potter ako Jack Bartlett, Jessica Amlee ako Mallory Wells a Shaun Johnston ako Bob Fleming.
  • Aké témy budú preberané v nových epizódach? Nové epizódy Heartland pokrývajú širokú škálu tém vrátane lásky, priateľstva, rodiny, straty, odvahy a mnohých ďalších.
  • Ako pozerať nové epizódy? Nové epizódy Heartlandu vyjdú na Netflixe vo februári 2021. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na niekoľko vzrušujúcich epizód. Epizódy bude možné sledovať aj na iných platformách, ako sú Amazon Prime Video a iTunes.

Tabuľka

séria Dátum publikácie
sezóna 12 14. februára 2021
sezóna 13 28. februára 2021

Nové epizódy Heartlandu budú obsahovať veľa vzrušujúcich momentov a nových postáv. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové epizódy, ktoré sa budú vysielať vo februári 2021 Netflix objaví sa. Viac informácií o sérii nájdete na oficiálna stránka a hore IMDb .