Heartstopper sezóny 2 a 3 Dátum vydania a všetky podrobnosti, ktoré potrebujete vedieť!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia Heartstopper sú nadšení, keď sa chystá vyjsť druhá a tretia séria populárnej série. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o dátume vydania 2. a 3. sezóny a podrobnostiach!

Heartstopper série 2 a 3 čoskoro prídu na Netflix! Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu a emotívnu cestu, ktorá ich prenesie na novú úroveň lásky a porozumenia. Druhá séria vyjde na Netflixe 22. apríla 2021, zatiaľ čo tretia séria bude vydaná 6. mája 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu a emotívnu cestu, ktorá ich prenesie na novú úroveň lásky a porozumenia. Počas čakania na ďalšiu sezónu Heartstopper sa môžete tešiť aj na ďalšiu sezónu P Valley a Emmy Emily Oui buď šťastný.Heartstopper sezóna 2

Obsah

úvod

Heartstopper je britská webová séria založená na komikse s rovnakým názvom. Séria rozpráva príbeh Charlieho a Nicka, dvoch tínedžerov, ktorí sa do seba zamilujú. Prvá sezóna bola vydaná v roku 2020 a mala obrovský úspech. Teraz sa fanúšikovia tešia na druhú a tretiu sezónu.

Informácie o 2. sezóne Heartstopper

sezóna 2

Heartstopper sezóna 2 sa bude vysielať 1. júna 2021 publikovaný. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové postavy, nové dejové línie a množstvo prekvapení. Druhá séria bude mať osem epizód a bude pokračovať v príbehu Charlieho a Nicka.sezóna 3

Heartstopper sezóna 3 by mala mať premiéru v r jeseň 2021 publikovaný. Fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo nových postáv a príbehov. Tretia séria bude mať osem epizód a bude pokračovať v príbehu Charlieho a Nicka.

FAQ

  • Kedy vyjde Heartstopper sezóna 2?
    Heartstopper Season 2 vyjde 1. júna 2021.
  • Kedy vyjde 3. sezóna Heartstopper?
    Heartstopper Season 3 by mal vyjsť na jeseň 2021.
  • Koľko epizód bude mať každá séria?
    Každá sezóna bude mať osem epizód.

Tabuľka

séria Dátum publikácie počet epizód
sezóna 2 1. júna 2021 8
sezóna 3 jeseň 2021 8

Záver

Fanúšikovia Heartstopper sa môžu tešiť na druhú a tretiu sezónu. Druhá sezóna bude vydaná 1. júna 2021 a očakáva sa, že tretia sezóna bude vydaná na jeseň 2021. Každá sezóna bude mať osem epizód a bude pokračovať v príbehu Charlieho a Nicka. Bližšie informácie nájdete u úradníka Webová stránka Heartstopper a hore IMDb .