Heartstopper Season 2 Dátum vydania a dátumy natáčania sú potvrdené

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Heartstopper Season 2 je v práci a dátumy natáčania sú potvrdené. Fanúšikovia série sa môžu tešiť na vzrušujúce pokračovanie, ktoré vyjde koncom tohto roka. Viac o dátume vydania a dátumoch natáčania nájdete tu.

Heartstopper Season 2 bola potvrdená a bol oznámený dátum vydania a dátumy natáčania. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu lásky, priateľstva a drámy. Nová sezóna bude ešte lepšia ako prvá a rozbúši srdcia fanúšikov. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na niekoľko nových postáv a niekoľko prekvapivých zvratov. Okrem Heartstopper je tu aj mnoho ďalších zaujímavých noviniek, ako napríklad táto Dátum vydania: 13 a Cardi B Rainbow Hair .Heartstopper sezóna 2

Heartstopper dátum vydania 2. sezóny

Dátum vydania Heartstopper Season 2 bol potvrdený. Nová sezóna bude prebiehať 15. novembra 2020 publikovaný. Fanúšikovia série sa môžu tešiť na vzrušujúce pokračovanie, ktoré vyjde koncom tohto roka.

Heartstopper dátum vydania 2. sezóny

Dátumy natáčania 2. sezóny Heartstopper

Heartstopper sezóna 2 sa začala natáčať v r apríla 2020 a boli im júla 2020 dokončené. Miestom natáčania bol Londýn a okolie. Obsadenie seriálu tvorí množstvo známych hercov, vrátane Daisy Edgar-Jones, Alistair Petrie, Shannon Murray a mnoho ďalších.Informácie o Heartstopper sezóne 2

Čo môžeme očakávať v Heartstopper sezóne 2?

Heartstopper Season 2 bude pokračovať v príbehu Charlieho a Nicka. Títo dvaja budú aj naďalej zápasiť s výzvami dospievania a vydajú sa na novú cestu. Fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo emotívnych momentov a napínavú zápletku.

Ako sa pozerať na Heartstopper Season 2?

Heartstopper sezóna 2 sa streamuje na streamovacej službe Netflix publikovaný. Fanúšikovia série sa môžu tešiť na sériu nových epizód, ktoré vyjdú koncom tohto roka.

Záver

Heartstopper Season 2 skončil natáčanie a dátum vydania bol potvrdený. Fanúšikovia série sa môžu tešiť na vzrušujúce pokračovanie, ktoré vyjde koncom tohto roka. Nová sezóna vyjde na Netflixe 15. novembra 2020.FAQ

  • Kedy vyjde Heartstopper Season 2?
    Heartstopper Season 2 vyjde 15. novembra 2020.
  • Kde sa pozerať na Heartstopper sezónu 2
    Heartstopper Season 2 bude vydaný na streamovacej službe Netflix.
  • Kto hrá v 2. sérii Heartstopper?
    Obsadenie seriálu tvorí množstvo známych hercov, vrátane Daisy Edgar-Jones, Alistair Petrie, Shannon Murray a mnoho ďalších.

Dátumy vydania 2. sezóny Heartstopper

séria dátum vydania
sezóna 1 30. júna 2020
sezóna 2 15. novembra 2020

Druhá sezóna Heartstopper bude pokračovať v príbehu Charlieho a Nicka. Natáčanie druhej sezóny Heartstopper začala v apríli 2020 a skončila v júli 2020. Dátum vydania druhej sezóny Heartstopper bola potvrdená a nová sezóna bude vydaná 15. novembra 2020. Fanúšikovia série sa môžu tešiť na vzrušujúce pokračovanie, ktoré vyjde koncom tohto roka.