Aktualizácia obsadenia 2. sezóny Heartstopper a miesto, kde ich bolo predtým vidieť

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Heartstopper sezóna 2 je tu a fanúšikovia sú nadšení. Nová sezóna so sebou prináša niekoľko nových tvárí, ale aj starých známych. Dali sme dokopy všetky informácie o obsadení, nové aj staré, aby ste vedeli, kto je kto a kde ste hercov už videli.

Heartstopper Season 2 privíta množstvo nových členov hereckého obsadenia, ktorí sa predtým objavili v iných populárnych anime sériách. Medzi nových členov obsadenia patria hlasy Black Clover, JoJo's Bizarre Adventure: Stone Ocean a mnoho ďalších. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niektoré známe tváre, keď Heartstopper Season 2 vyjde 4. apríla 2021. Oznámenie anime Black Clover a Kamenný oceán 4. apríla 2021 sú niektoré z najpopulárnejších anime seriálov s novým obsadením.Heartstopper sezóny 2

Noví členovia obsadenia v Heartstopper sezóne 2

Heartstopper sezóna 2 prináša niekoľko nových tvárí. Noví herci sú:

Heartstopper sezóny 2

Ako Scodelario a Alice

Kaya Scodelario hrá Alice, novú študentku školy. Kaya je najlepšie známa pre svoje úlohy ako Effy v britskom seriáli Skins a ako Teresa v Maze Runner. Účinkovala aj v mnohých ďalších filmoch a seriáloch, vrátane Piráti z Karibiku: Mŕtvi muži nehovoria žiadne príbehy a Pravda o afére Harryho Queberta.Alfred Enoch ako Nick

Alfred Enoch hrá rolu Nicka, nového študenta v škole. Alfred je najlepšie známy pre svoje úlohy ako Dean Thomas vo filmovej sérii Harry Potter a ako Wes Gibbins vo filme Ako sa dostať preč s vraždou. Účinkoval aj v mnohých ďalších filmoch a seriáloch vrátane Sherlocka a Temnej veže.

Nina Toussaint-White ako Charlie

Nina Toussaint-White hrá rolu Charlieho, nového študenta v škole. Nina je najlepšie známa pre svoje úlohy ako Abigail v britskom seriáli Doctor Who a ako Mina v The Split. Účinkovala aj v mnohých ďalších filmoch a seriáloch vrátane The Bill a The Inbetweeners.

Staré obsadenie v Heartstopper sezóne 2

Heartstopper sezóna 2 so sebou prináša aj niekoľko starých známych. Starí herci sú:Joe Cole ako Jack

Joe Cole hrá úlohu Jacka, študenta školy. Joe je najlepšie známy pre svoje úlohy ako John Shelby v britskom seriáli Peaky Blinders a ako Billy Moore v A Prayer Before Dawn. Účinkoval aj v mnohých ďalších filmoch a seriáloch vrátane Black Mirror a The Last Post.

Callum Scott Howells ako Tim

Callum Scott Howells hrá Tima, študenta školy. Callum je najlepšie známy pre svoje úlohy ako Colin v britskom seriáli Cucumber a ako Connor v The Pass. Účinkoval aj v mnohých ďalších filmoch a seriáloch vrátane The Last Kingdom a The Crown.

Alistair Petrie ako pán B

Alistair Petrie hrá rolu pána B, učiteľa v škole. Alistair je najlepšie známy pre svoje úlohy ako Sir Richard Carlisle v britskom seriáli Downton Abbey a ako Dryden Vos v Solo: A Star Wars Story. Účinkoval aj v mnohých ďalších filmoch a seriáloch vrátane The Night Manager a The Crown.Záver

Druhá sezóna Heartstopperu so sebou prináša niekoľko nových tvárí, ale aj starých známych. Dali sme dokopy všetky informácie o obsadení, nové aj staré, aby ste vedeli, kto je kto a kde ste hercov už videli. Ak sa chcete dozvedieť viac o účinkujúcich, môžete sa obrátiť na IMDb alebo Wikipedia informovať.

FAQ

  • Kto sú noví členovia obsadenia v Heartstopper Season 2?
    Novými členmi obsadenia v Heartstopper Season 2 sú Kaya Scodelario ako Alice, Alfred Enoch ako Nick a Nina Toussaint-White ako Charlie.
  • Kto sú starí herci v Heartstopper Season 2?
    Starí herci v Heartstopper Season 2 sú Joe Cole ako Jack, Callum Scott Howells ako Tim a Alistair Petrie ako Mr. B.
  • Kde sa môžem dozvedieť viac o obsadení?
    Viac o obsadení si môžete prečítať na IMDb alebo Wikipedia skúsenosti.

Prehľad obsadenia

názov úlohu Známy z
Kaya Scodelario Alice Skins, Maze Runner, Piráti z Karibiku: Salazars Rache, Pravda o afére Harryho Queberta
Alfred Enoch Nick Harry Potter-Filmreihe, Ako sa dostať preč s vraždou, Sherlock, Temná veža
Nina Toussaint-White Charlie Doctor Who, The Split, The Bill, The Inbetweeners
Joe Cole Jack Peaky Blinders, A Prayer Before Dawn, Black Mirror, The Last Post
Callum Scott Howells Tim Uhorka, Priesmyk, Posledné kráľovstvo, Koruna
Alistair Petrie Pán. B Downton Abbey, Solo: A Star Wars Story, The Night Manager, The Crown