Hell's Kitchen Staffel 19: All-In-One v Las Vegas!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

s Kitchen Staffel 19: All-In-One v Las Vegas!“

Najnovšia séria Hell's Kitchen je tu a v Las Vegas ide všetko v jednom! Gordon Ramsay a jeho tím sú pripravení posunúť kuchárov na vyššiu úroveň. Zistite viac o nových epizódach a o tom, čo môžete očakávať.peklo

Čo vás čaká v 19. sezóne Hell's Kitchen?

V novej sezóne Hell's Kitchen budú kuchári súťažiť v Las Vegas vo formáte all-in-one. Kuchári sú rozdelení do dvoch tímov a musia sa osvedčiť v rôznych kuchynských výzvach. Na konci sezóny bude vybraný víťaz, ktorý vyhrá 250 000 $ na odmenách.

peklo

Kto sú šéfkuchári v 19. sezóne Hell's Kitchen?

Nová sezóna Hell's Kitchen predstavuje 16 šéfkuchárov, ktorí sa snažia vyhrať peňažnú odmenu. Kuchári pochádzajú z rôznych častí sveta a majú rôzne skúsenosti. Niektorí z kuchárov sú:

Sezóna 19. sezóny Hell's Kitchen je tu a je to zážitok z Las Vegas všetko v jednom! Kuchári budú variť v jednom z najznámejších kasín na svete a súťažiť o titul víťaza. V novej sezóne sa predstavia niektorí z najlepších šéfkuchárov na svete vrátane Jessica z dovolenky a Herecké obsadenie Angela's Christmas 2 . Zostaňte naladení na vzrušujúcu a zábavnú sezónu, ktorá vám prinesie niektorých z najlepších šéfkuchárov na svete! • Šéfkuchár Juan , mexický šéfkuchár z Los Angeles
 • Šéfkuchár Karen , americký šéfkuchár z New Yorku
 • Šéfkuchár Takashi , japonský šéfkuchár z Tokia
 • Šéfkuchár Richard , brazílsky šéfkuchár z Ria de Janeiro

Kedy a kde sledovať 19. sezónu Hell's Kitchen?

Nová sezóna Hell's Kitchen sa bude vysielať 10. apríla 2021 na FOX. Epizódy sa vysielajú každý štvrtok o 20:00. Epizódy sú tiež k dispozícii na streamovanie na webovej stránke FOX a Hulu.

Aké sú pravidlá 19. sezóny Hell's Kitchen?

Pravidlá Hell's Kitchen sú jednoduché. Každý týždeň budú kuchári súťažiť v rôznych kuchynských výzvach. Na konci týždňa sa vyberie víťaz a porazený musí opustiť kuchyňu. Na konci sezóny bude vybraný víťaz, ktorý vyhrá prize pool 250 000 $.

Aké sú ceny v Hell's Kitchen Season 19?

Víťaz 19. sezóny Hell's Kitchen dostane odmenu 250 000 dolárov. Víťaz získava aj ročné štipendium na prestížnom Culinary Institute of America. Víťaz získava aj ročné štipendium na prestížnom Culinary Institute of America.FAQ

 • Otázka: Kedy a kde sledovať 19. sezónu Hell's Kitchen?
  A: Nová sezóna Hell's Kitchen sa bude vysielať 10. apríla 2021 na FOX. Epizódy sa vysielajú každý štvrtok o 20:00. Epizódy sú tiež k dispozícii na streamovanie na webovej stránke FOX a Hulu.
 • Otázka: Aké sú pravidlá 19. sezóny Hell's Kitchen?
  A: Pravidlá Hell's Kitchen sú jednoduché. Každý týždeň budú kuchári súťažiť v rôznych kuchynských výzvach. Na konci týždňa sa vyberie víťaz a porazený musí opustiť kuchyňu. Na konci sezóny bude vybraný víťaz, ktorý vyhrá prize pool 250 000 $.
 • Otázka: Aké sú ceny v Hell's Kitchen Season 19?
  A: Víťaz 19. sezóny Hell's Kitchen dostane odmenu 250 000 dolárov. Víťaz získava aj ročné štipendium na prestížnom Culinary Institute of America.

Víťaz 19. sezóny Hell's Kitchen

Víťaz 19. sezóny Hell's Kitchen bude vybraný na konci sezóny. Dovtedy budú medzi sebou kuchári súťažiť v rôznych kuchynských výzvach. Na konci sezóny bude vybraný víťaz, ktorý vyhrá prize pool 250 000 $.

Víťazi posledných sezón

séria víťaz
sezóna 18 Šéfkuchár Richard
sezóna 17 Šéfkuchár Karen
sezóna 16 Šéfkuchár Juan

Nová sezóna Hell's Kitchen je vzrušujúcim a vzrušujúcim zážitkom pre všetkých zúčastnených. Zapojte sa do akcie a sledujte nové epizódy! Viac informácií nájdete na Webová stránka FOX a hore Hulu .

Kto sa stane víťazom 19. sezóny Hell's Kitchen? To sa dozvieme už čoskoro!