Hell's Kitchen Season 21: dátum vydania, trailer a ďalšie podrobnosti

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nová sezóna Hell's Kitchen je konečne tu! Fanúšikovia šou sa môžu tešiť na vzrušujúcu novú sezónu plnú prekvapení. V tomto článku nájdete dátum vydania 21. sezóny Hell's Kitchen, upútavku a ďalšie podrobnosti. undefinedpeklo

Dátum publikácie

Vysielať sa bude nová sezóna Hell's Kitchen 15. apríla 2021 vysielané na FOXe. Relácia sa vysiela každý štvrtok o 20:00. Fanúšikovia sa môžu tešiť na novú sezónu plnú prekvapení.

peklo

Trailer

Trailer Hell's Kitchen Season 21 je už dostupný. Trailer ukazuje niektorých nových šéfkuchárov, ktorí budú súťažiť v novej sezóne. Pripravené budú aj nové úlohy, ktoré musia kuchári splniť. Trailer je na oficial Webová stránka FOX a hore YouTube prístupný.

viac informácií

V novej sezóne Pekelnej kuchyne bude o titul víťaza bojovať 16 kuchárov. Kuchári sú rozdelení do dvoch tímov a musia splniť rôzne úlohy, aby vyhrali. Kuchárov hodnotia aj niektorí z najlepších šéfkuchárov na svete vrátane Gordona Ramsayho, Joea Bastianicha a Grahama Elliota.hosťujúci kuchári

V novej sezóne Hell's Kitchen sa predstavia niektorí z najlepších šéfkuchárov na svete ako hosťujúci šéfkuchári. Medzi hosťujúcich šéfkuchárov patria Gordon Ramsay, Joe Bastianich, Graham Elliot, Christina Tosi, Aarón Sánchez a mnohí ďalší. Hosťujúci kuchári pomôžu kuchárom zlepšiť ich zručnosti a pomôžu im splniť úlohy.

Ceny

Víťaz novej sezóny Hell's Kitchen získa prize money vo výške 250 000 amerických dolárov prijímať. Víťaz bude tiež rok pracovať ako šéfkuchár v jednej z reštaurácií Gordona Ramsayho. Víťaz sa tiež stretne a bude sa učiť od niektorých z najlepších kuchárov na svete.

FAQ

  • Kedy sa bude vysielať 21. sezóna Hell's Kitchen? Sezóna 21 Hell's Kitchen sa bude vysielať 15. apríla 2021 na FOX.
  • Kto sú hosťujúci šéfkuchári v 21. sezóne Hell's Kitchen? Hosťujúcimi šéfkuchármi v Hell's Kitchen Season 21 sú Gordon Ramsay, Joe Bastianich, Graham Elliot, Christina Tosi, Aarón Sánchez a mnohí ďalší.
  • Aká je cena pre víťaza 21. sezóny Hell's Kitchen? Víťaz 21. sezóny Hell's Kitchen dostane odmenu 250 000 dolárov a rok bude pracovať ako šéfkuchár v jednej z reštaurácií Gordona Ramsayho.

Záver

Nová sezóna Hell's Kitchen sa bude vysielať 15. apríla 2021 na FOX. Fanúšikovia sa môžu tešiť na novú sezónu plnú prekvapení. Upútavka na novú sezónu je teraz k dispozícii a hosťujúci šéfkuchári sú niektorí z najlepších kuchárov na svete. Víťaz novej sezóny dostane odmenu 250 000 dolárov a rok bude pracovať ako šéfkuchár v jednej z reštaurácií Gordona Ramsayho.Tabuľka

séria Dátum publikácie hosťujúci kuchári cena
dvadsaťjeden 15. apríla 2021 Hrajú: Gordon Ramsay, Joe Bastianich, Graham Elliot, Christina Tosi, Aaron Sanchez 250 000 amerických dolárov