Dátum vydania sezóny 21 Hell's Kitchen a čo vieme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nová sezóna Hell's Kitchen je za dverami a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa dozvedia viac o dátume vydania a o tom, čo vieme o novej sezóne. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste zostali v obraze.

Očakáva sa, že 21. sezóna Hell's Kitchen bude mať premiéru na stanici Fox v septembri 2021. Zatiaľ nevieme, kto bude hrať v novej sezóne, no môžeme sa tešiť na vzrušujúcich kuchárov a nové výzvy. Kým čakáme na novú sezónu, môžete si pozrieť aj ďalšie relácie súvisiace s Flashom, ako napr Relácie súvisiace s bleskom alebo v druhej sezóne 2. sezóna hry ratched .peklo

Čo vieme o Hell's Kitchen sezóna 21

21. sezónu Hell's Kitchen bude režírovať Gordon Ramsay a bude sa vysielať na Foxe. Prehliadka bude dostupná aj na Hulu a Amazon Prime Video. V novej sezóne sa predstaví 16 nových šéfkuchárov, ktorí budú súťažiť o to, kto je najlepší. Kuchári sú rozdelení do dvoch tímov a musia splniť rôzne úlohy, aby zistili, kto z nich nakoniec vzíde ako víťaz.

peklo

Dátum vydania 21. sezóny Hell's Kitchen

Dátum vydania 21. sezóny Hell's Kitchen ešte nie je známy. Očakáva sa, že nová sezóna bude vysielaná na Fox na jar 2021. Je tiež možné, že relácia bude k dispozícii na Hulu a Amazon Prime Video.hosťujúci kuchári a hostia

Očakáva sa, že v novej sezóne Hell's Kitchen sa objavia niektorí známi hosťujúci kuchári a hostia. Niektoré zo známych mien, ktoré budú hrať v šou, sú Gordon Ramsay, Christina Tosi, Graham Elliot, Joe Bastianich a mnoho ďalších. Očakáva sa tiež, že v šou vystúpia niektorí známi hosťujúci kuchári a hostia.

Nové úlohy a výzvy

Očakáva sa, že nová sezóna Hell's Kitchen ponúkne kuchárom nové úlohy a výzvy. Kuchári budú variť a pripravovať nové jedlá v rôznych kuchyniach po celom svete. Očakáva sa tiež, že kuchári sa naučia nové techniky a technológie na zlepšenie svojich zručností.

Víťaz novej sezóny

Kto sa stane víťazom novej sezóny Hell's Kitchen, zatiaľ nie je známe. Očakáva sa, že víťaz novej sezóny dostane 250 000 dolárov ako prize money. Očakáva sa tiež, že víťaz bude rok pracovať ako šéfkuchár v jednej z reštaurácií Gordona Ramsayho.Záver

Nová sezóna Hell's Kitchen ponúkne kuchárom veľa nových úloh a výziev. Očakáva sa, že nová sezóna bude vysielaná na Fox na jar 2021. Očakáva sa tiež, že v šou vystúpia niektorí známi hosťujúci kuchári a hostia. Víťaz novej sezóny dostane odmenu 250 000 dolárov a rok bude pracovať ako šéfkuchár v jednej z reštaurácií Gordona Ramsayho.

FAQ

  • Kedy sa bude vysielať 21. sezóna Hell's Kitchen? Očakáva sa, že nová sezóna bude vysielaná na Fox na jar 2021.
  • Kto bude víťazom novej sezóny? Kto bude víťazom novej sezóny, zatiaľ nie je známe.
  • Predstavia sa v šou známi hosťujúci kuchári a hostia? Áno, očakáva sa, že v šou vystúpia niektorí známi hosťujúci kuchári a hostia.
  • Čo dostane víťaz novej sezóny? Víťaz novej sezóny dostane odmenu 250 000 dolárov a rok bude pracovať ako šéfkuchár v jednej z reštaurácií Gordona Ramsayho.

Tabuľka

séria Dátum publikácie hosťujúci kuchári a hostia víťaz
dvadsaťjeden jar 2021 Hrajú: Gordon Ramsay, Christina Tosi, Graham Elliot, Joe Bastianich Zatiaľ neznáme

Je jasné, že nová sezóna Hell's Kitchen ponúkne kuchárom veľa nových úloh a výziev. Už sa nevieme dočkať, kedy sa dozvieme viac o dátume vydania a o tom, čo vieme o novej sezóne. Ak sa chcete dozvedieť viac o novej sezóne, čítajte ďalej tu a tu .