2. séria Hildy potvrdená na Netflixe v decembri

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Netflix potvrdil, že Hilda sezóna 2 bude vydaná v decembri. Séria na motívy rovnomenného grafického románu Luka Pearsona rozpráva príbeh mladého dievčaťa menom Hilda, ktoré žije v čarovnom svete plnom dobrodružstiev. V druhej sezóne sa predstavia nové postavy, zápletka sa bude vyvíjať a pribudne veľa nových dobrodružstiev. Viac o nových postavách, príbehu a dátumoch vydania sa dozviete tu.

Fanúšikovia Hildy s nadšením oznamujú, že Hilda sezóna 2 bola potvrdená na Netflixe v decembri. Druhá sezóna bude pokračovať v dobrodružstvách mladej hrdinky Hildy, ktorá žije v magickom svete plnom elfov, trollov a iných fantastických bytostí. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu cestu svetom Hildy, ktorá ich zavedie na novú cestu dobrodružstva a objavovania. Fanúšikovia môžu tiež sledovať najnovšiu epizódu Beastar's Season 2, Beastar sezóna 2 epizóda 6 a najnovšia epizóda NCIS 2021, Premiéra ncis 2021 , prenasledovať.Denná výskumná činnosť

Nové postavy v 2. sezóne Hildy

V druhej sezóne Hildy sa predstaví niekoľko nových postáv, vrátane tej tajomnej Trollovia , ktorý skúma svet Hildy, a Björn , mladý muž, ktorý Hildu sprevádza na jej dobrodružstvách. Pribudnú aj nové vedľajšie postavy, ktoré Hilde pomôžu pri jej dobrodružstvách.

Hilda sezóna 2

Príbeh 2. sezóny Hildy

V druhej sezóne Hildy sa Hilda vydá na nové dobrodružstvo, aby objavila tajomstvá svojho magického sveta. Stretne sa s mnohými novými nebezpečenstvami a nájde si nových priateľov, keď sa pokúsi odhaliť záhady svojho sveta. Objaví sa aj niekoľko nových postáv, ktoré budú Hildu sprevádzať na jej ceste.Dátum vydania 2. sezóny Hildy

Netflix potvrdil, že Hilda sezóna 2 bude vydaná v decembri. Bude to séria epizód, každá bude mať jednu hodinu. Presné dátumy vydania ešte neboli oznámené, no očakáva sa, že séria vyjde v decembri.

Nové dobrodružstvá v sezóne 2 Hildy

V druhej sezóne Hildy bude veľa nových dobrodružstiev. Hilda sa stretne s mnohými novými nebezpečenstvami a nájde si nových priateľov, keď sa pokúsi odhaliť záhady svojho sveta. Objaví sa aj niekoľko nových postáv, ktoré budú Hildu sprevádzať na jej ceste.

Záver

Druhá sezóna Hildy vyjde na Netflixe v decembri. Objaví sa veľa nových postáv, ktoré sa pridajú k Hilde na jej dobrodružstvách a bude veľa nových dobrodružstiev, ktoré Hilda na svojej ceste zažije. Už sa nevieme dočkať, kedy uvidíme Hildu 2. sezónu!FAQ

  • Kedy vyjde Hilda 2. séria? Druhá sezóna Hildy vyjde na Netflixe v decembri.
  • Kto sú nové postavy v druhej sérii? V Hildinej druhej sezóne sa predstaví niekoľko nových postáv, vrátane tajomného trolla a Björna, mladého muža, ktorý Hildu sprevádza na jej dobrodružstvách.
  • Čo sa stane v druhej sezóne? V druhej sezóne Hildy sa Hilda vydá na nové dobrodružstvo, aby objavila tajomstvá svojho magického sveta. Stretne sa s mnohými novými nebezpečenstvami a nájde si nových priateľov, keď sa pokúsi odhaliť záhady svojho sveta.

dátumy vydania

séria Dátum publikácie
sezóna 1 september 2018
sezóna 2 decembra 2019

Druhá sezóna Hildy vyjde na Netflixe v decembri. Objaví sa veľa nových postáv, ktoré sa pridajú k Hilde na jej dobrodružstvách a bude veľa nových dobrodružstiev, ktoré Hilda na svojej ceste zažije. Už sa nevieme dočkať, kedy uvidíme Hildu 2. sezónu!