Film Hollywood Stargirl 2022: Potvrdený dátum uvedenia a oveľa viac

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nový hollywoodsky film Stargirl 2022 je sľubný film, ktorý nadchne nejedného fanúšika. Film produkuje Warner Bros. Pictures a je adaptáciou rovnomenného románu Jerryho Spinelliho. Film režíruje Julia Hart a scenár napísala Kristin Hahn. Film bude uvedený do kín 13. mája 2022.Film Stargirl 2022

Obsah

  • Dátum vydania Stargirl 2022
  • prívesy a casting
  • príbeh
  • produkcia a publikácia
  • Záver

Dátum vydania Stargirl 2022

Nový hollywoodsky film Stargirl 2022 sa do kín dostane 13. mája 2022. Film produkuje Warner Bros. Pictures a je adaptáciou rovnomenného románu Jerryho Spinelliho. Film režíruje Julia Hart a scenár napísala Kristin Hahn.

Hollywood Stargirl 2022 je pripravovaný superhrdinský film založený na rovnomennej komiksovej sérii DC. Film produkuje Warner Bros. Pictures a do kín sa dostane 8. júla 2022. Film režíruje režisér a scenárista Greg Berlanti a produkujú ho Sarah Schechter, Greg Berlanti a David Madden. Film predstaví novú generáciu superhrdinov, ktorí sa spoja, aby zachránili svet. Ak sa chcete dozvedieť viac o pripravovanej superhrdinskej sérii, čítajte ďalej udusená sezóna 3 epizóda 0 a Dátum vydania 2. sezóny Starstruck .

Film Stargirl 2022

prívesy a casting

Trailer tiež Stargirl 2022 bol vydaný 15. apríla 2021. Trailer ukazuje mladú ženu, ktorá sa vydáva na dobrodružstvo, aby zachránila svojich priateľov. Herecké obsadenie filmu tvoria Grace VanderWaal, Giancarlo Esposito, Graham Verchere, Karan Brar, Maximilian Acevedo, Darby Stanchfield, Amy Smart, Luke Wilson a mnohí ďalší.príbeh

História Stargirl Rok 2022 sa točí okolo dievčaťa menom Stargirl, ktoré sa vydáva na dobrodružstvo, aby zachránila svojich priateľov. Stretne skupinu priateľov, ktorí ju sprevádzajú na jej ceste. Spolu zažijú nejaké dobrodružstvá a naučia sa vážiť si priateľstvo.

produkcia a publikácia

Film Stargirl 2022 produkuje Warner Bros. Pictures a je adaptáciou rovnomenného románu od Jerryho Spinelliho. Film režíruje Julia Hart a scenár napísala Kristin Hahn. Film bude uvedený do kín 13. mája 2022.

Záver

Nový hollywoodsky film Stargirl 2022 je sľubný film, ktorý nadchne nejedného fanúšika. Film produkuje Warner Bros. Pictures a je adaptáciou rovnomenného románu Jerryho Spinelliho. Film režíruje Julia Hart a scenár napísala Kristin Hahn. Film bude uvedený do kín 13. mája 2022.FAQ

  • Otázka: Kedy vyjde Stargirl 2022? A: Film bude uvedený do kín 13. mája 2022.
  • Otázka: Kto je obsadením filmu? A: Herecké obsadenie filmu tvoria Grace VanderWaal, Giancarlo Esposito, Graham Verchere, Karan Brar, Maximilian Acevedo, Darby Stanchfield, Amy Smart, Luke Wilson a mnohí ďalší.
  • Otázka: Kto je producentom filmu? A: Film produkuje Warner Bros. Pictures.

Tabuľka

titul Dátum publikácie výrobca
Stargirl 2022 13. máj 2022 Obrázky Warner Bros

Nový hollywoodsky film Stargirl 2022 je sľubný film, ktorý nadchne nejedného fanúšika. Viac informácií o tomto filme nájdete na IMDb , Zhnité paradajky a Metakritický . Tešíme sa na film a dúfame, že bude mať veľký úspech.