Home Economics Sezóna 3: Dátum vydania, dej, obsadenie a produkcia

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Najnovšia séria amerického sitcomu Home Economics prichádza do ABC čoskoro. Sériu napísali Michael Colton a John Aboud a produkoval ju Michael Schur. Séria sa točí okolo troch súrodencov, ktorí sa snažia pokračovať vo svojom živote, keď sa snažia orientovať v rôznych finančných situáciách. V tomto článku sa pozrieme na dátumy vydania, dej, obsadenie a produkciu 3. sezóny Home Economics.

Home Economics sezóna 3 je naplánovaná na premiéru v apríli 2021 na ABC. Dej série sa točí okolo troch súrodencov Toma, Sarah a Connora, ktorí sa snažia nájsť svoje miesto vo svete. Obsadenie seriálu zahŕňa Topher Grace, Caitlin McGee, Jimmy Tatro, Karla Souza, Sasheer Zamata, Shiloh Bearman a Jordyn Curet. Seriál je produkovaný spoločnosťami 20th Television, ABC Signature a Kapital Entertainment. Ak sa chcete dozvedieť viac o sérii, čítajte ďalej Už Manga Plus a prečo sa rozpadla dynastia .upratovacia sezóna 3

Dátum publikácie

Tretia séria Home Economics bude vydaná dňa 7. apríla 2021 objavia na ABC. Séria sa vysiela každý štvrtok o 8:30. Prvá sezóna seriálu sa vysielala v apríli 2020 a druhá sezóna v januári 2021.

upratovacia sezóna 3

Zápletka

Dej 3. sezóny Home Economics sa zameria na troch súrodencov, Toma, Sarah a Connora, ktorí sa snažia pokračovať vo svojom živote a zároveň sa snažia orientovať v rôznych finančných situáciách. Tom je úspešný finančný poradca, Sarah je slobodná matka a Connor je vysokoškolák, ktorý sa snaží financovať svoje vysokoškolské vzdelanie. Séria sa zameria na výzvy, ktorým súrodenci čelia, keď sa snažia prekonať svoje finančné rozdiely.povolanie

Herecké obsadenie Home Economics Season 3 vedie Topher Grace ako Tom, Caitlin McGee ako Sarah a Jimmy Tatro ako Connor. Ďalšími členmi sú Karla Souza ako Mariana, Sasheer Zamata ako Gigi, Shiloh Bearman ako Chloe, Jordyn Curet ako Emma a Giselle Eisenberg ako Ava.

Produkcia

Home Economics Season 3 je produkovaný spoločnosťami 20th Television a Universal Television. Sériu produkujú Michael Schur, David Miner, Morgan Sackett, Danielle Sanchez-Witzel a Dan Goor. Sériu napísali Michael Colton a John Aboud.

Záver

3. séria Home Economics bude mať premiéru na ABC 7. apríla 2021. Séria sa zameria na troch súrodencov, Toma, Sarah a Connora, ktorí sa snažia pokračovať vo svojich životoch, keď sa snažia orientovať v rôznych finančných situáciách. Obsadenie seriálu vedie Topher Grace, Caitlin McGee a Jimmy Tatro. Séria je produkovaná spoločnosťami 20th Television a Universal Television.často kladené otázky

  • Kedy vychádza 3. sezóna domácej ekonomiky?
    3. séria Home Economics bude mať premiéru na ABC 7. apríla 2021.
  • Kto hrá v 3. sezóne Home Economics?
    Herecké obsadenie Home Economics Season 3 vedie Topher Grace ako Tom, Caitlin McGee ako Sarah a Jimmy Tatro ako Connor.
  • Kto produkuje 3. sezónu Home Economics?
    Home Economics Season 3 je produkovaný spoločnosťami 20th Television a Universal Television.

Produkcia

výrobca Schreiber
Michael Schur Michael Colton a John Aboud
Dávid Baník
Morgan Sackett
Danielle Sanchez-Witzel
Dan Gore

Viac informácií o 3. sezóne Home Economics nájdete na ABC a IMDb .

3. sezóna Home Economics bude zaujímavá a zábavná séria, ktorá sa zameria na výzvy, ktorým súrodenci čelia, keď sa snažia prekonať svoje finančné rozdiely. Už sa nevieme dočkať, kedy uvidíme najnovšiu sezónu!