Home for Christmas Season 3: Dátum vydania, obsadenie a aktualizácia

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nórska séria Netflix Domov na Vianoce si získala veľkú fanúšikovskú základňu, ktorá sa teší na tretiu sezónu. V tomto článku sa dozviete viac o dátumoch vydania, obsadení a aktualizáciách príbehu Domov na Vianoce Sezóna 3. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete!

Home for Christmas Season 3 vyjde čoskoro. Herecké obsadenie a dej boli aktualizované, aby pripravili fanúšikov na nové epizódy. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko prekvapivých zvratov a niekoľko nových postáv. Tešíme sa, čo nám nová sezóna ponúkne. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovších aktualizáciách, prečítajte si Plán 4 sezóny Fallout 76 a Vysvetlenie konca 3. sezóny odčarovania .Dom na Vianoce 2

Obsah

 • Domov na Vianoce sezóny 3 dátum vydania
 • Obsadenie domova na Vianoce 3
 • Aktualizácie pozemku 3. sezóny domova na Vianoce
 • Často kladené otázky týkajúce sa 3. sezóny Vianoc

Domov na Vianoce sezóny 3 dátum vydania

Tretia sezóna Domov na Vianoce Očakáva sa, že bude vydaný na Netflixe v decembri 2021. Prvé dve sezóny boli vydané v decembri 2019 a decembri 2020, takže je pravdepodobné, že tretia sezóna bude vydaná v tom istom mesiaci. Netflix však zatiaľ oficiálny dátum vydania neoznámil.

Dom na Vianoce 2

Obsadenie domova na Vianoce 3

Obsadenie Domov na Vianoce Očakáva sa, že 3. séria bude obsahovať rovnaké obsadenie ako predchádzajúce sezóny. Patria medzi ne Ida Elise Broch ako Johanne, Henrik Rafaelsen ako Preben, Gabrielle Leithaug ako Miriam, Mads Sjøgård Pettersen ako Marius, Hege Schøyen ako Kari, Oddgeir Thune ako Tom, Line Verndal ako Lene a Per Kjerstad ako Jonas.Aktualizácie pozemku 3. sezóny domova na Vianoce

Zápletka o Domov na Vianoce Očakáva sa, že 3. sezóna bude pokračovať od bodu, kde sezóna 2 skončila. Johanne sa po zistení, že je tehotná, pokúsi vrátiť svoj život do starých koľají. Bude tiež zaujímavé sledovať, ako sa vyvinie vzťah Johanne a Prebena po tom, čo zistí, že je tehotná. Bude tiež vzrušujúce sledovať, ako sa vyvinie vzťah Mariusa a Miriam, keď sa v druhej sezóne zblížia.

Často kladené otázky týkajúce sa 3. sezóny Vianoc

 • Kedy vyjde 3. sezóna Home for Christmas?
  Pravdepodobne v decembri 2021.
 • Kto je v obsadení 3. sezóny Home for Christmas?
  Ida Elise Broch, Henrik Rafaelsen, Gabrielle Leithaug, Mads Sjøgård Pettersen, Hege Schøyen, Oddgeir Thune, Line Verndal a Per Kjerstad.
 • Aká je zápletka 3. sezóny Home for Christmas?
  Zápletka o Domov na Vianoce Očakáva sa, že 3. sezóna bude pokračovať od bodu, kde sezóna 2 skončila. Johanne sa po zistení, že je tehotná, pokúsi vrátiť svoj život do starých koľají.

Záver

Tretia sezóna Domov na Vianoce Očakáva sa, že bude vydaný na Netflixe v decembri 2021. Očakáva sa, že obsadenie bude zahŕňať rovnakých hercov ako v minulých sezónach. Očakáva sa, že dej začne v bode, kde sa skončila druhá sezóna. Nemôžeme sa dočkať, až sa dozvieme viac o 3. sezóne!

Viac informácií o Domov na Vianoce Sezónu 3 nájdete na Netflix a IMDb .Tabuľka

séria dátum vydania
1 decembra 2019
2 decembra 2020
3 Očakáva sa december 2021