Horizon Forbidden West: Krásna a husto nabitá hra

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Horizon Forbidden West je krásna a pevne nabitá hra, ktorá hráčov zavedie do úchvatného sveta dobrodružstva a nebezpečenstva. Je to akčná hra na hrdinov s otvoreným svetom vyvinutá spoločnosťou Guerrilla Games a vydaná spoločnosťou Sony Interactive Entertainment. Je to pokračovanie Horizon Zero Dawn, ktoré vyšlo v roku 2017 a vyjde pre PlayStation 5 a PlayStation 4. nedefinovanéHorizont zakázaný západ

Obsah

 • Úvod
 • Príbeh
 • Hrateľnosť
 • grafiku a zvuk
 • Požiadavky na systém
 • Záver
 • FAQ

Úvod

Horizon Forbidden West je akčná hra na hrdinov s otvoreným svetom vyvinutá spoločnosťou Guerrilla Games a vydaná spoločnosťou Sony Interactive Entertainment. Je to pokračovanie Horizon Zero Dawn, ktoré vyšlo v roku 2017 a vyjde pre PlayStation 5 a PlayStation 4. Hra zavedie hráčov do úchvatného sveta plného dobrodružstva a nebezpečenstva.

Horizont zakázaný západ

Príbeh

Film Horizon Forbidden West sa odohráva v post-postapokalyptickom svete, kde sa ľudstvo spamätalo z globálnej katastrofy. Hráči prevezmú úlohu Aloy, mladej bojovníčky na ceste za odhalením tajomstiev svojej minulosti. Na svojej ceste sa stretne s rôznymi nebezpečenstvami, vrátane nových strojov na boj.

Hrateľnosť

Horizon Forbidden West ponúka bohatú a dynamickú hrateľnosť v otvorenom svete. Hráči môžu objavovať svet, objavovať nové oblasti a bojovať s novými strojmi. Existuje široká škála zbraní a vybavenia, ktoré môžu hráči zbierať a používať na boj so svojimi nepriateľmi. K dispozícii sú tiež rôzne vedľajšie misie, ktoré môžu hráči splniť za ďalšie odmeny.grafiku a zvuk

Horizon Forbidden West ponúka úžasnú grafiku a pohlcujúci zvukový zážitok. Svet je plný živých farieb a detailov, vďaka ktorým je zážitok z hry ešte pohlcujúci. Hudba a zvukové efekty sú tiež veľmi dobré a dotvárajú atmosféru hry.

Požiadavky na systém

Horizon Forbidden West vyjde pre PlayStation 5 a PlayStation 4. Odporúča sa, aby hráči mali PlayStation 5 s najmenej 8 GB RAM a GPU s najmenej 4 GB VRAM, aby si hru užili v plnej kráse.

Záver

Horizon Forbidden West je krásna a pevne nabitá hra, ktorá hráčov zavedie do úchvatného sveta dobrodružstva a nebezpečenstva. Ponúka bohaté a dynamické hranie v otvorenom svete, ohromujúcu grafiku a pohlcujúci zvukový zážitok. Je to hra, ktorá vezme hráčov na cestu do post-post-apokalyptického sveta, kde môžu objaviť tajomstvá svojej minulosti.FAQ

 • Otázka: Aké platformy sú podporované pre Horizon Forbidden West?
  A: Horizon Forbidden West vyjde pre PlayStation 5 a PlayStation 4.
 • Otázka: Aké sú systémové požiadavky na hranie hry Horizon Forbidden West?
  A: Odporúča sa, aby hráči mali PlayStation 5 s najmenej 8 GB RAM a GPU s najmenej 4 GB VRAM, aby si hru užili v plnej kráse.
 • Otázka: S akými druhmi nebezpečenstiev sa hráči stretnú v hre Horizon Forbidden West?
  A: Hráči sa stretnú s rôznymi nebezpečenstvami, vrátane nových strojov na boj.

Tabuľka

plošina Požiadavky na systém
PlayStation 5 Aspoň 8 GB RAM a GPU s aspoň 4 GB VRAM
Playstation 4 Aspoň 8 GB RAM a GPU s aspoň 4 GB VRAM

Horizon Forbidden West je krásna a pevne nabitá hra, ktorá hráčov zavedie do úchvatného sveta dobrodružstva a nebezpečenstva. Ponúka bohaté a dynamické hranie v otvorenom svete, ohromujúcu grafiku a pohlcujúci zvukový zážitok. Je to hra, ktorá vezme hráčov na cestu do post-post-apokalyptického sveta, kde môžu objaviť tajomstvá svojej minulosti. Pre viac informácií o Horizon Forbidden West navštívte playstation.com a Partizánske hry .