Sprievodca obsadením a postavami House of the Dragon

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

House of the Dragon je nový seriál HBO založený na Georgeovi R.R. Martina „Pieseň ľadu a ohňa“. Séria bude rozprávať príbeh o dynastii Targaryenov, ktorá vládla Westerosu pred 300 rokmi. V tejto príručke sa dozviete viac o obsadení a postavách House of the Dragon.

House of the Dragon je pripravovaný ocenený televízny seriál HBO založený na Georgeovi R.R. Martinov román Oheň a krv. The House of the Dragon Sprievodca obsadením a postavami poskytuje pohľad na postavy, ktoré budú hrať v sérii. Herečka Shadow and Bone Tailor Gidle Yuqi by si mala zahrať v jednej z hlavných úloh, aj keď jej vek ešte nebol potvrdený po tom, čo bola hospitalizovaná so zdravotnými problémami. Herečka Shadow and Bone Tailor , Gidle Yuqi Alter .dom draka

Obsah

 • povolanie
 • postavy
 • pozadie
 • FAQ

povolanie

Obsadenie House of the Dragon zahŕňa niekoľko známych tvárí. V hlavnej úlohe sa predstaví Paddy Considine hral, ​​ktorý preberá úlohu kráľa Viserysa Targaryena. Ďalšie role sú od Olivia Cookeová , Emma D'Arcy , Matt Smith a Steve Toussaint prijatý. Producentmi seriálu sú Miguel Sapochnik a Ryan Condal.

dom draka

postavy

Viserys Targaryen je kráľ Westerosu. Je synom Rhaegara Targaryena a Elia Martell a bratom Daenerys Targaryen. Je to mocný kráľ, ktorý svojmu kráľovstvu vládne železnou päsťou. Jeho sestra Daenerys je mocná bojovníčka, ktorá sa snaží zvrhnúť svojho brata a obnoviť dynastiu Targaryenov.dom draka

pozadie

Pred 300 rokmi vládla Westeros dynastia Targaryenov. Boli to mocný dom, v ktorom vládla dračia mágia a vojenská sila. Po smrti posledného kráľa Targaryenov bol dom Roberta Baratheona zvrhnutý a dynastia Targaryenov bola vyhladená. Teraz sa Viserys snaží obnoviť dynastiu a vládnuť Westeros.

FAQ

 • Kto je Paddy Considine?
  Paddy Considine je anglický herec, ktorý sa ujme úlohy kráľa Viserysa Targaryena v novom seriáli HBO House of the Dragon.
 • Kto je Daenerys Targaryen?
  Daenerys Targaryen je sestra kráľa Viserysa Targaryena a mocná bojovníčka, ktorá sa snaží zvrhnúť svojho brata a obnoviť dynastiu Targaryenov.
 • Kto produkuje House of the Dragon?
  Producentmi House of the Dragon sú Miguel Sapochnik a Ryan Condal.

Záver

House of the Dragon je nový seriál HBO založený na Georgeovi R.R. Martina „Pieseň ľadu a ohňa“. Séria bude rozprávať príbeh o dynastii Targaryenov, ktorá vládla Westerosu pred 300 rokmi. Obsadenie zahŕňa niektoré známe tváre, vrátane Paddyho Considinea ako kráľa Viserysa Targaryena a Olivie Cookeovej ako Daenerys Targaryen. Producentmi seriálu sú Miguel Sapochnik a Ryan Condal. Viac informácií o obsadení a postavách Domu draka nájdete na hbo.com a IMDb.com .

Tabuľka

názov úlohu
Paddy Considine Kráľ Viserys Targaryen
Olivia Cookeová Daenerys Targaryen
Emma D'Arcy Prinzessin Rhaenyra Targaryen
Matt Smith Princ Daemon Targaryen
Steve Toussaint Lord Corlys Velaryon