Dátum vydania House of the Dragon: Episode 2 a synopsa Episode 1

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

House of the Dragon je pripravovaný seriál HBO založený na Georgeovi R.R. Martinov román Oheň a krv. Séria bude rozprávať príbeh o dynastii Targaryenov, ktorá vládla Westerosu pred 300 rokmi. V tomto článku budeme hovoriť o dátume vydania 2. epizódy House of the Dragon a zhrnutí 1. epizódy.House of the Dragon Episode 2

House of the Dragon Episode 2 dátum vydania

Dátum vydania House of the Dragon Episode 2 zatiaľ nie je známy. Prvá epizóda seriálu by sa mala odvysielať na jar 2022. Zatiaľ však nie je známe, kedy sa bude vysielať druhá epizóda. Na ďalšie informácie si budeme musieť ešte počkať.

Vydanie druhej epizódy seriálu HBO House of the Dragon je naplánované na apríl 2021. Prvá epizóda predstaví históriu dynastie Targaryen, ktorá sedela na Železnom tróne pred 300 rokmi. Dej sa zameria na udalosti vedúce k rebélii Targaryenov známej ako „Tanec drakov“. Seriál režíruje George R.R. Martin, autor kníh „Hra o tróny“. Herecké obsadenie seriálu zahŕňa Paddy Considine, Matt Smith, Emma D'Arcy, Olivia Cooke, Rhys Ifans a Joanne Whalley, ktorá bola za svoju úlohu v seriáli nominovaná na cenu Emmy. Viac informácií o sérii nájdete na Braven cast netflix 2022 a Joanne Whalley nominovaná .

House of the Dragon Episode 2

Zhrnutie 1. epizódy

Prvá epizóda House of the Dragon bude rozprávať príbeh o dynastii Targaryenov, ktorá vládla Westerosu pred 300 rokmi. Táto epizóda bude rozprávať o udalostiach, ktoré viedli k občianskej vojne Targaryen a počas nej, známej ako 'Dance of the Dragons'. Epizóda bude tiež rozprávať o udalostiach po občianskej vojne, keď sa Targaryeni pokúšali obnoviť svoju moc. Epizóda bude tiež rozprávať o udalostiach, ktoré viedli k dobytiu Westerosu Aegonom I. Targaryenom.House of the Dragon Episode 2

hlavný herec

Seriál si zahrá obsadenie známych hercov vrátane Emma D'Arcy ako Rhaenyra Targaryen, Matt Smith ako Daemon Targaryen, Olivia Cooke ako Alicent Hightower, Rhys Ifans ako Otto Hightower, Steve Toussaint ako Corlys Velaryon a Eve Best ako Rhaenys. Targaryen. V seriáli sa objavia aj niektoré nové tváre, vrátane Sonoya Mizuno ako Mysaria a Fabien Frankel ako Ser Criston Cole.

Výroba

Produkcia House of the Dragon sa začala v apríli 2021. Natáčanie prebieha vo Warner Bros. Studios Leavesden, Spojené kráľovstvo. Producentmi seriálu sú Miguel Sapochnik a Ryan Condal. Sapochnik bude tiež režírovať niektoré epizódy seriálu.

často kladené otázky

  • Kedy sa bude vysielať 2. epizóda House of the Dragon? Dátum vydania House of the Dragon Episode 2 zatiaľ nie je známy. Prvá epizóda seriálu by sa mala odvysielať na jar 2022.
  • Kto sú hlavné postavy House of the Dragon? Seriál si zahrá obsadenie známych hercov vrátane Emma D'Arcy ako Rhaenyra Targaryen, Matt Smith ako Daemon Targaryen, Olivia Cooke ako Alicent Hightower, Rhys Ifans ako Otto Hightower, Steve Toussaint ako Corlys Velaryon a Eve Best ako Rhaenys. Targaryen.
  • Kedy sa House of the Dragon začal vyrábať? Produkcia House of the Dragon sa začala v apríli 2021. Natáčanie prebieha vo Warner Bros. Studios Leavesden, Spojené kráľovstvo.

Záver

House of the Dragon je pripravovaný seriál HBO založený na Georgeovi R.R. Martinov román Oheň a krv. Séria bude rozprávať príbeh o dynastii Targaryenov, ktorá vládla Westerosu pred 300 rokmi. Dátum vydania House of the Dragon Episode 2 zatiaľ nie je známy. Prvá epizóda seriálu by sa mala odvysielať na jar 2022. Seriál si zahrá obsadenie známych hercov vrátane Emma D'Arcy ako Rhaenyra Targaryen, Matt Smith ako Daemon Targaryen, Olivia Cooke ako Alicent Hightower, Rhys Ifans ako Otto Hightower, Steve Toussaint ako Corlys Velaryon a Eve Best ako Rhaenys. Targaryen. Výroba House of the Dragon sa začala v apríli 2021.Pre viac informácií o House of the Dragon navštívte hbo.com , IMDb.com a TheVerge.com .

Tabuľka

názov úlohu
Emma D'Arcy Rhaenyra Targaryen
Matt Smith Démon Targaryen
Olivia Cookeová Alicent Hightower
Rhys Ifans Otto Hightower
Steve Toussaint Corlys Velaryon
Eva Najlepšia Rhaenys Targaryen

V tomto článku sme hovorili o dátume vydania 2. epizódy House of the Dragon a zhrnutí 1. epizódy. Poskytli sme aj zoznam častých otázok o relevantných kľúčových slovách a frázach. Dúfame, že vám tento článok pomohol.