Jurassic World: Camp Cretaceous Season 3 – Prehľad

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Jurassic World: Camp Cretaceous je animovaný seriál založený na sérii Jurassic World. Séria sleduje skupinu šiestich tínedžerov, ktorí uviazli na ostrove Isla Nublar po návšteve tábora. Tretia sezóna bola vydaná 22. januára 2021 a obsahuje vzrušujúci príbeh, nové postavy a oveľa viac. V tomto článku sa podrobne pozrieme na novú sezónu a ako vyzerá.Jurský svet: Camp Cretaceous Staffel 3

Obsah

 • Zápletka
 • postavy
 • Nové dinosaury
 • Nové lokality
 • Záver
 • FAQ

Zápletka

Akcia Jurassic World: Camp Cretaceous Season 3 sa začína, keď šesť tínedžerov uviaznutých na ostrove Isla Nublar objaví novú hrozbu. Výskumníci z InGen odštartovali nový projekt, ktorý ohrozuje ostrovné dinosaury. Skupina sa musí spojiť, aby zachránila ostrov a našla spôsob, ako uniknúť. Keď sa snažia nájsť spôsob, ako uniknúť, musia sa vysporiadať aj s nebezpečenstvami na ostrove, vrátane nových dinosaurov, ktoré boli na ostrove vypustené.

Jurassic World: Camp Cretaceous Season 3 predstavuje napínavý a vzrušujúci pohľad na svet dinosaurov. Séria sleduje skupinu šiestich tínedžerov, ktorí uviazli v odľahlom kempingu na ostrove Isla Nublar. Musíte spolupracovať, aby ste prežili a odhalili tajomstvá ostrova. Nová sezóna sľubuje ešte viac akcie a dobrodružstva. Ak sa chcete o novej sezóne dozvedieť viac, môžete Beastar sezóna 2 epizóda 6 a Aggretsuko 4. sezóna v anglickom obsadení vyhliadka.

Jurský svet: Camp Cretaceous Staffel 3

postavy

Šesť hlavných postáv série sú: Darius, Brooklynn, Kenji, Yaz, Ben a Sammy. Každá postava má svoju vlastnú osobnosť a ciele. Darius je vodcom skupiny a snaží sa ich udržať spolu. Brooklynn je technicky zdatná mladá žena, ktorá sa snaží prísť na spôsob, ako sa dostať z ostrova. Kenji je vedec, ktorý sa snaží porozumieť dinosaurom. Yaz je odvážna mladá žena, ktorá sa snaží ochrániť skupinu. Ben je dobrodruh, ktorý sa snaží viesť skupinu. Sammy je šikovný mladý muž, ktorý sa snaží nájsť spôsob, ako sa dostať z ostrova.Nové dinosaury

Jurassic World: Camp Cretaceous Season 3 predstavuje niekoľko nových dinosaurov. Niektoré z nových dinosaurov sú také Indoraptor , Stygimoloch , Carnotaurus a Baryonyx . Tieto nové dinosaury prinášajú nové nebezpečenstvá a výzvy, aby strana prežila.

Nové lokality

3. séria hry Jurassic World: Camp Cretaceous predstavuje množstvo nových lokalít. Niektoré z nových miest sú tie Výskumná stanica InGen , Továreň InGen a Sklad InGen . Tieto nové miesta predstavujú nové nebezpečenstvá a výzvy, ktoré musí strana prekonať, aby prežila.

Záver

3. séria hry Jurassic World: Camp Cretaceous obsahuje vzrušujúci príbeh, nové postavy, nových dinosaurov a nové miesta. Skupina sa musí spojiť, aby zachránila ostrov a našla spôsob, ako uniknúť. Nové nebezpečenstvá a výzvy, ktoré musia na svojej ceste prekonať, robia sériu ešte vzrušujúcejšou a zábavnejšou.FAQ

 • Kto sú hlavné postavy seriálu?
  Šesť hlavných postáv série sú Darius, Brooklynn, Kenji, Yaz, Ben a Sammy.
 • Aké nové dinosaury budú predstavené v tretej sezóne?
  Tretia sezóna predstavuje Indoraptora, Stygimolocha, Carnotaura a Baryonyxa.
 • Aké nové miesta budú predstavené v sezóne 3?
  Sezóna 3 predstavuje InGen Research Station, InGen Factory a InGen Warehouse.

Tabuľka

názov úlohu
Darius vodca
Brooklynn Technicky zdatný
Kenji vedec
Leto Statočný
Ben dobrodruh
Sammy Klug

Jurassic World: Camp Cretaceous Season 3 obsahuje vzrušujúci príbeh, nové postavy, nových dinosaurov a nové miesta. Skupina sa musí spojiť, aby zachránila ostrov a našla spôsob, ako uniknúť. Viac informácií o sérii nájdete na Netflix a IMDb .