Hunt: Showdown – dátum vydania, postavy, zbrane a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Hunt: Showdown je akčná kooperatívna hororová strieľačka vyvinutá a publikovaná spoločnosťou Crytek. Ide o unikátnu hru, ktorá ponúka kombináciu hrateľnosti PvP a PvE. Hráči môžu hrať sólo alebo v tímoch po dvoch, aby mohli loviť príšery a bojovať s ostatnými hráčmi. S objavením sa Serpent Moon bude hra ešte vzrušujúcejšia. Čítajte ďalej a dozviete sa o dátume vydania, postavách, zbraniach a ďalších. nedefinovanéJagd: Showdown-Serpent Moon

Dátum vydania Serpent Moon

Serpent Moon je najnovším rozšírením hry Hunt: Showdown. Vyjde 15. júna 2021. Rozšírenie bude obsahovať celý rad nových funkcií a obsahu, vrátane nových postáv, zbraní, máp a ďalších. Pribudne aj nový herný režim s názvom 'Hunt Pass', ktorý hráčom umožní získať nové odmeny za splnenie určitých úloh.

Jagd: Showdown-Serpent Moon

postavy a zbrane

Serpent Moon pridá množstvo nových postáv a zbraní. Nové postavy budú mať jedinečné schopnosti a zbrane, ktoré hráčom umožnia rozvíjať nové stratégie. Niektoré z nových zbraní sú ostreľovacia puška, revolver, puška a brokovnica. K dispozícii budú aj nové módy zbraní, ktoré hráčom umožnia prispôsobiť a vylepšiť svoje zbrane.

Jagd: Showdown-Serpent Moon

Nové mapy a funkcie

Serpent Moon tiež pridá nové mapy, ktoré hráčom umožnia preskúmať nové prostredia. Pribudnú aj nové funkcie, vrátane nového systému matchmakingu, ktorý hráčom umožní hrať rýchlejšie a jednoduchšie. Pribudnú aj nové herné režimy, vrátane nového PvE režimu, ktorý hráčom umožní bojovať proti súperom ovládaným AI.Jagd: Showdown-Serpent Moon

Nové odmeny a aktualizácie

Serpent Moon tiež pridá nové odmeny vrátane nových zbraní, vybavenia a ďalších. K dispozícii budú aj nové aktualizácie, ktoré zlepšujú herný zážitok. Niektoré z nových aktualizácií sú nové používateľské rozhranie, nový výukový systém a nový výukový systém, ktorý hráčom umožní naučiť sa hrať hru rýchlejšie a jednoduchšie.

Jagd: Showdown-Serpent Moon

Záver

Hunt: Showdown je akčná kooperatívna hororová strieľačka vyvinutá a publikovaná spoločnosťou Crytek. S objavením sa Serpent Moon bude hra ešte vzrušujúcejšia. Bude obsahovať celý rad nových funkcií a obsahu vrátane nových postáv, zbraní, máp a ďalších. Pribudnú aj nové odmeny, aktualizácie a funkcie. Dátum vydania Serpent Moon je 15. júna 2021.

FAQ

  • Otázka: Kedy bude vydaný Serpent Moon?
    A: Serpent Moon vyjde 15. júna 2021.
  • Otázka: Aké nové postavy pribudnú?
    A: Serpent Moon pridá novú sadu postáv, ktoré majú jedinečné schopnosti a zbrane.
  • Otázka: Aké nové funkcie pribudnú?
    A: Serpent Moon pridá nové funkcie vrátane nového systému vytvárania zápasov, nového výukového systému a nového režimu PvE.

Zhrnutie

funkciu Popis
Dátum publikácie 15. júna 2021
postavy Nové postavy s jedinečnými schopnosťami a zbraňami
zbrane Nové zbrane vrátane ostreľovacej pušky, revolveru, pušky a brokovnice
karty Nové mapy, ktoré umožňujú hráčom objavovať nové prostredia
Vlastnosti Nový systém vytvárania zápasov, nový výukový systém, nový režim PvE
odmeny Nové zbrane, výstroj a ďalšie
Aktualizácie Nové používateľské rozhranie, nový výukový systém a ďalšie

Hunt: Showdown je akčná kooperatívna hororová strieľačka vyvinutá a publikovaná spoločnosťou Crytek. S objavením sa Serpent Moon bude hra ešte vzrušujúcejšia. Bude obsahovať celý rad nových funkcií a obsahu vrátane nových postáv, zbraní, máp a ďalších. Pribudnú aj nové odmeny, aktualizácie a funkcie. Dátum vydania Serpent Moon je 15. júna 2021. Viac informácií o Hunt: Showdown nájdete na crytek.com a Hunt-Showdown.com .