Najväčšia šípkarská show prichádza do Prahy! V súboji legiend si to v pražskom Žofíne rozdajú legendárny Phil Taylor, svetová jednotka a aktuálny majster sveta Michael van Gerwen, škótsky šoumen Peter Wright a bývalý majster sveta Rob Cross!

Softvérový gigant SAP, ktorý spolupracuje s anglickou šípkarskou hviezdou Robom Crossom, privedie do Prahy najjagavejšie hviezdy svetových šípok, ktoré v utorok 29. januára predvedú svoje umenie v pražskom Žofíne na exhibícií SAP Prague Darts Slam – Battle of Legends.

Obrovským lákadlom bude prítomnosť toho najpovolanejšieho. Do Prahy totiž pricestuje 16-násobný svetový šampión a najväčšia legenda tohto športu Phil Taylor. Hráč, ktorý športu dominoval takmer tri dekády a získal viac ako 100 televíznych titulov dodá tejto akcii punc výnimočnosti.

Po krátkej dobe sa do Prahy vráti aj čerstvo korunovaný majster sveta Michael van Gerwen spolu s populárnym Škótom Petrom Wrightom. Obaja boli prednedávnom ťahúňmi exhibície Prague Darts Masters – Winter Classic. Kvarteto na pódiu doplní svetová dvojka Rob Cross.

Tu však výpočet osobností, ktoré sa na akcii predstavia nekončí. O skvelú atmosféra sa postará ďalší „známy“ – expert stanice Sky Sports Wayne Mardle, ktorý si na pódiu zahrá s vybranými šťastlivcami a rozdá niekoľko podpísaných suvenírov.

Dotvorenie pravej šípkarskej atmosféry si vezmú na starosť „hlasy“ PDC. Nástupy hráčov budú totiž v réžii Johna McDonalda a zápasy nebude rozhodovať nik iný, než Russ „The Voice“ Bray.

A čo je najlepšie? Vďaka spoločnosti SAP, ktorá celé podujatie poriada je vstup na túto výnimočnú akciu ZADARMO! Počet lístkov je však limitovaný, preto sa treba poponáhľať a zabezpečiť si svoje miesto.

Registrovať sa na podujatie môžete tu: SAP Prague Darts Slam – Battle of Legends

Aby neprichádzalo k zneužívaniu vstupeniek, je potrebné sa pri vstupe preukázať dokladom totožnosti.

SAP Prague Darts Slam – Battle of Legends

Dátum: 29.1.2019
Miesto konania: Palác Žofín, 226 Slovanský ostrov, 110 00 Praha 1, Česká republika
Otvorenie priestorov: 19:00
Účastníci: Phil Taylor, Michael van Gerwen, Peter Wright, Rob Cross, Wayne Mardle, John McDonald, Russ Bray
Vstup: ZADARMO (počet miest limitovaný)
Registrácia: SAP Prague Darts Slam – Battle of Legends

2 KOMENTÁRE

  1. Z důvodu nemoci se nebudu moci zúčastnit, ale mám na své jméno tři lístky, je možné je převést na někoho jiného ? Nechci aby ti co se mnou měli jet přišli o zážitek.

    • Dobrý deň,

      musíte kontaktovať priamo organizátora. My sme len spravodajský server, ktorý o akcii informoval a nemá žiadny dosah na jej organizáciu.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.