I Am Groot Dátum vydania a Trailer na Disney+

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nová séria Som Veľký čoskoro príde na Disney+. Zhrnuli sme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o dátume vydania a traileri. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o novej sérii.

I Am Groot je nový animovaný film, ktorý čoskoro príde na Disney+. Film z produkcie tvorcov Marvel Movies rozpráva príbeh malého stromu, ktorý sa vydáva za dobrodružstvom. Oficiálny trailer je už dostupný na Disney+. Ak sa chcete dozvedieť viac o obsadení ságy Wu Tang, navštívte Obsadenie ságy Wu Tang . Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovších aktualizáciách Van Helsing Season 5 na Netflixe, navštívte whatsonnetflix.com .Som Groot New

Obsah

 • Dátum vydania I Am Groot
 • Trailer k I Am Groot
 • Základné informácie o I Am Groot
 • Časté otázky k I Am Groot

Dátum vydania I Am Groot

Nová séria Som Veľký vyjde na Disney+ 15. apríla 2021. Séria bude pozostávať z desiatich epizód a bude mixom animácie a živej akcie. Séria je od tvorcov populárnych Strážcovia galaxie -Films produkuje a bude rozprávať nový príbeh zameraný na populárnu postavu Groota.

som veľký

Trailer k I Am Groot

Aj oficiálny trailer Som Veľký bol vydaný 15. marca 2021. Trailer predstavuje kombináciu animácie a živej akcie a poskytuje pohľad do nového príbehu sústredeného okolo Groota. Trailer bol zverejnený na oficiálnom kanáli Disney+ YouTube a môžete si ho pozrieť tu: Trailer Som Groot .Dátum vydania I AM Groot

Základné informácie o I Am Groot

Nová séria Som Veľký je vyrobený tvorcami Strážcovia galaxie -Films produkuje a bude rozprávať nový príbeh zameraný na populárnu postavu Groota. Séria bude pozostávať z desiatich epizód a bude mixom animácie a živej akcie. Séria je vyrobená tvorcami Strážcovia galaxie -Films produkuje a bude rozprávať nový príbeh zameraný na populárnu postavu Groota.

Časté otázky k I Am Groot

 • Kedy vyjde I Am Groot?
  I Am Groot vyjde na Disney+ 15. apríla 2021.
 • Kde môžem vidieť upútavku na I Am Groot?
  Trailer I Am Groot si môžete pozrieť na oficiálnom kanáli Disney+ YouTube: Trailer Som Groot .
 • Koľko epizód bude mať I Am Groot?
  I Am Groot bude pozostávať z desiatich epizód.

Záver

Nová séria Som Veľký vyjde na Disney+ 15. apríla 2021. Oficiálny trailer k seriálu bol vydaný 15. marca 2021 a môžete si ho pozrieť na oficiálnom kanáli Disney+ YouTube. Séria bude pozostávať z desiatich epizód a bude mixom animácie a živej akcie. Viac informácií o sérii nájdete na oficiálnej webovej stránke Disney+ Disney+ a na úradníkovi Webová stránka Marvel .