In the Dark Season 4: dátum premiéry a ďalšie informácie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Štvrtá séria In the Dark bude mať premiéru na CW v júni 2021. Séria, ktorú vyvinula Corinne Kingsbury, sleduje slepú protagonistku Murphyho Masona, keď sa snaží vyriešiť vraždu. Viac o dátume premiéry a viac informácií o novej sezóne nájdete tu.

In the Dark Season 4 bude mať premiéru čoskoro na CW. Séria založená na nápade Corinne Kingsbury sleduje Murphy Mason, slepú ženu, ktorá sa snaží vyriešiť vraždu svojho najlepšieho priateľa Tysona. Štvrtá sezóna by mala mať premiéru 16. apríla 2021 na CW. Fanúšikovia sa môžu tešiť na napínavú a vzrušujúcu novú sezónu plnú mnohých nových zvratov a prekvapení. Ak hľadáte ďalšie podobné seriály na pozeranie, odporúčame vám pozrieť si ich Séria hodiniek Iron Fist a je zrušená miz a pani pozerať.V temnom období 4

Dátum premiéry a ďalšie informácie

4. séria filmu „In the Dark“ bude mať premiéru 10. júna 2021 na CW. Nová sezóna bude mať 13 epizód a bude pokračovať v príbehu Murphy Mason a jej priateľov. Sériu produkuje Corinne Kingsbury a výkonnými producentmi sú Ben Stiller, Jackie Cohn a Nicky Weinstock.

V temnom období 4

obsadenie a postavy

Štvrtú sezónu v hre The Dark hrajú Perry Mattfeld, Rich Sommer, Brooke Markham, Morgan Krantz, Casey Deidrick, Keston John a Derek Webster. Séria tiež predstaví niekoľko nových postáv, vrátane novej lásky k Murphymu Masonovi.Zápletka

Štvrtá séria 'In the Dark' bude pokračovať v príbehu Murphy Mason a jej priateľov. Murphy sa pokúsi vyriešiť prípad vraždy a zároveň sa bude zaoberať svojimi priateľmi a jej novým záľubou v láske. Séria tiež predstaví niekoľko nových postáv, ktoré posunú dej.

Trailer

Oficiálny trailer k In the Dark Season 4 bol vydaný 10. mája 2021. Trailer dáva ochutnávku novej sezóny a ukazuje, ako sa Murphy Mason snaží vyriešiť vraždu. Trailer si môžete pozrieť na oficiálnej stránke The CW.

Kritika

Prvé recenzie štvrtej sezóny 'In the Dark' sú väčšinou pozitívne. Kritici chvália silnú charakteristiku postáv a napínavý dej. Kritici tiež hovoria, že séria ponúka dobrú kombináciu humoru a drámy.Záver

4. séria seriálu In the Dark bude mať premiéru na CW v júni 2021. Nová sezóna bude mať 13 epizód a bude pokračovať v príbehu Murphy Mason a jej priateľov. Sériu produkuje Corinne Kingsbury a výkonnými producentmi sú Ben Stiller, Jackie Cohn a Nicky Weinstock. Oficiálny trailer k In the Dark Season 4 si môžete pozrieť na oficiálnej stránke The CW.

FAQ

  • Kedy vyjde 4. séria In the Dark? 4. séria filmu „In the Dark“ bude mať premiéru 10. júna 2021 na CW.
  • Kto produkuje seriál? Sériu produkuje Corinne Kingsbury a výkonnými producentmi sú Ben Stiller, Jackie Cohn a Nicky Weinstock.
  • Koľko epizód bude mať 4. séria In the Dark? Štvrtá séria „In the Dark“ bude pozostávať z 13 epizód.

Zhrnutie

titul V tme
séria 4
Dátum premiéry 10. júna 2021
počet epizód 13
výrobcov Corinne Kingsbury, Ben Stiller, Jackie Cohn a Nicky Weinstock

4. séria seriálu In the Dark bude mať premiéru na CW v júni 2021. Nová sezóna bude mať 13 epizód a bude pokračovať v príbehu Murphy Mason a jej priateľov. Sériu produkuje Corinne Kingsbury a výkonnými producentmi sú Ben Stiller, Jackie Cohn a Nicky Weinstock. Oficiálny trailer k In the Dark Season 4 si môžete pozrieť na oficiálnej stránke The CW sledoval stať sa. Prvé recenzie štvrtej sezóny 'In the Dark' sú väčšinou pozitívne. Kritici chvália silnú charakteristiku postáv a napínavý dej.

Pre viac informácií o In the Dark Season 4 navštívte CW a IMDb .