Aktualizácia dátumu vydania Ink Master Season 14 a to, čo zatiaľ vieme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Populárna televízna reality show Ink Master je späť s úplne novou sezónou. V sezóne 14 uvidíme niektorých z najlepších tetovacích umelcov na svete súťažiť v sérii výziev. Máme všetky potrebné informácie o poslednej sezóne Ink Master potrebujete vedieť, vrátane dátumu vydania a najnovších správ.

Ink Master Season 14 je jednou z najočakávanejších televíznych reality show roka. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú dátum vydania a to, čo zatiaľ vieme. Show bude vysielať Paramount Network a očakáva sa, že sa bude vysielať na jeseň 2021. Prehliadka zhromaždí niektorých z najlepších tetovacích umelcov na svete, aby predviedli svoje zručnosti. Môžeme tiež očakávať, že ako hosťujúci porotcovia vystúpia niektorí z najznámejších umelcov v tomto odvetví. Uvidíme aj niekoľko nových tvárí, ako napríklad herecké obsadenie NCIS: Hawaii a dokument Lil Baby. Dátum publikácie. Už sa nevieme dočkať, čo nám nová sezóna Ink Master ponúkne.Majster atramentu sezóna 14

Obsah

 • Dátum vydania 14. sezóny Ink Master
 • Novinky 14. sezóny Ink Master
 • Porota The Ink Master 14. sezóny
 • Súťažiaci v 14. sezóne Majstra atramentu
 • Ceny atramentových majstrov sezóny 14
 • Často kladené otázky o majstrovi atramentu sezóny 14

Dátum vydania 14. sezóny Ink Master

14. sezóna Ink Master bude mať premiéru v utorok 8. júna 2021 o 21:00 na Paramount Network. Relácia sa bude vysielať každý utorok o 21:00.

Majster atramentu sezóna 14

Novinky 14. sezóny Ink Master

14. sezóna Ink Master uvidíte, ako niektorí z najlepších tetovacích umelcov na svete súťažia v sérii výziev. Prehliadka tiež predstaví niektoré nové prvky vrátane nového formátu, nových kategórií a nových cien. Prehliadka tiež uvidí niekoľko nových hostí vrátane niektorých z najlepších tetovacích umelcov na svete.Porota The Ink Master 14. sezóny

Rozhodcovia 14. sezóny o Ink Master bude pozostávať zo známych tvárí Davea Navarra, Chrisa Nuneza a Olivera Pecka. Porota vyhodnotí účastníkov a rozhodne, kto vyhrá výzvy a kto musí ísť domov.

Súťažiaci v 14. sezóne Majstra atramentu

14. sezóna Ink Master uvidí 18 najlepších tetovacích umelcov na svete. Účastníci pochádzajú z USA, Kanady, Veľkej Británie, Austrálie a Nového Zélandu. Súťažiaci budú súťažiť v rôznych výzvach, aby zistili, kto je najlepší tetovací umelec.

Ceny atramentových majstrov sezóny 14

Víťaz 14. sezóny Ink Master dostane 100 000 dolárov ako peňažnú odmenu. Víťaz tiež získa ročné tetovacie štipendium, ktoré mu umožní zúčastniť sa niektorých z najlepších tetovacích konferencií na svete. Víťaz tiež získa ročné tetovacie štipendium, ktoré mu umožní zúčastniť sa niektorých z najlepších tetovacích konferencií na svete.Často kladené otázky o majstrovi atramentu sezóny 14

 • Kedy bude mať premiéru 14. séria Ink Master?
  14. sezóna Ink Master bude mať premiéru v utorok 8. júna 2021 o 21:00 na Paramount Network.
 • Kto je v porote 14. sezóny Ink Master?
  Rozhodcovia 14. sezóny o Ink Master bude pozostávať zo známych tvárí Davea Navarra, Chrisa Nuneza a Olivera Pecka.
 • Koľko súťažiacich bude v 14. sezóne Ink Master?
  14. sezóna Ink Master uvidí 18 najlepších tetovacích umelcov na svete.
 • Aká je cena pre víťaza 14. sezóny Ink Master?
  Víťaz 14. sezóny Ink Master dostane 100 000 dolárov ako peňažnú odmenu.

Záver

14. sezóna Ink Master uvidíte, ako niektorí z najlepších tetovacích umelcov na svete súťažia v sérii výziev. Prehliadka tiež predstaví niektoré nové prvky vrátane nového formátu, nových kategórií a nových cien. Relácia bude mať premiéru v utorok 8. júna 2021 o 21:00 na Paramount Network. Porotcovia sezóny 14 budú pozostávať zo známych tvárí Dave Navarro, Chris Nunez a Oliver Peck. Víťaz 14. sezóny získa odmenu 100 000 $.

Viac informácií o sezóne 14 Ink Master pozri Webová stránka siete Paramount , na Facebook stránka a na Twitter stránka prehliadka.