Intimita – Španielska dráma na Netflixe: Dátum vydania, Obsadenie, Zápletka

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Intimita je španielska dráma dostupná na Netflixe. Film, ktorý napísali a režírovali Simón Casal a Elisa M. Quezada, rozpráva príbeh mladej ženy, ktorá sa snaží vrátiť svoj život do starých koľají. Zistite o tom viac Dátum publikácie , povolanie a Zápletka filmy.

Intimita – Španielska dráma na Netflixe je nová dráma, ktorá vyjde na Netflixe 28. mája 2021. Obsadila ho skupina talentovaných hercov vrátane Maríe Pedraza, Pol Monen, Natalie Tena a Álvara Cervantesa. Dej sa točí okolo skupiny mladých ľudí, ktorí sa pohybujú vo svete intimity a túžby. Je to príbeh o láske, priateľstve a hľadaní svojho pravého ja. Ak hľadáte podobné drámy, pozrite sa tiež Mimo Stephena Kinga a Panchayat sezóna 2 v USA an.intimita

Dátum publikácie

Intimacy vyšiel na Netflixe 15. februára 2021. Film je dostupný v španielčine s titulkami v angličtine a španielčine.

intimita

povolanie

Intimity hrá množstvo talentovaných hercov vrátane:intimita
 • Maria Pedraza ako Lucia
 • Alvaro Cervantes ako Mario
 • Javier Rey k Davidovcom
 • Miquel Fernández Carlosovi
 • Nathalie Poza ako Maria
 • José de la Torre Antoniovi

Zápletka

Lucía (María Pedraza) je mladá žena, ktorá sa snaží vrátiť svoj život do starých koľají. Po ťažkom rozchode sa snaží obnoviť vzťahy so svojimi priateľmi a rodinou. Keď sa zamiluje do nového muža, musí sa rozhodnúť, či môže nechať minulosť za sebou a začať nový život.

Kritika

Intimita získala pozitívny ohlas od kritikov. Kritici ocenili silný výkon hercov a emocionálnu hĺbku deja. Film bol opísaný ako „intímna a dojemná dráma“, ktorá uchváti divákov.

FAQ

 • Otázka: Kedy vyšla Intimita?
  A: Intimacy vyšiel na Netflixe 15. februára 2021.
 • Otázka: Kto hrá v Intimity?
  A: Intimity wird von María Pedraza, Álvaro Cervantes, Javier Rey, Miquel Fernández, Nathalie Poza a José de la Torre gespielt.
 • Otázka: Ako intimitu prijali kritici?
  A: Intimita získala pozitívny ohlas od kritikov. Kritici ocenili silný výkon hercov a emocionálnu hĺbku deja.

Záver

Intimita je španielska dráma dostupná na Netflixe. Film získal pozitívne recenzie od kritikov a rozpráva príbeh mladej ženy, ktorá sa snaží vrátiť svoj život do starých koľají. Zistite viac o dátume vydania filmu, obsadení a zápletke sledovaním Intimacy na Netflixe.Tabuľka

titul Dátum publikácie povolanie
Intimita 15. februára 2021 María Pedraza, Álvaro Cervantes, Javier Rey, Miquel Fernández, Nathalie Poza, José de la Torre

Intimita je španielska dráma dostupná na Netflixe. Film rozpráva príbeh mladej ženy, ktorá sa snaží vrátiť svoj život do starých koľají. Zistite viac o dátume vydania filmu, obsadení a zápletke sledovaním Intimacy na Netflixe.