Bude blindspotting predĺžený na sezónu 3?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Blindspotting je americký komediálno-dramatický televízny seriál založený na rovnomennom filme z roku 2018. Séria, ktorú vyvinuli Daveed Diggs a Rafael Casal, je o dvoch priateľoch, ktorí sa snažia prežiť v rýchlo sa meniacom svete. Mnoho fanúšikov sa pýta, či bude aj tretia séria Blindspottingu. V tomto článku sa pozrieme na budúcnosť Blindspottingu a zistíme, či bude aj tretia sezóna.

Otázka, či bude kritikou uznávaná séria 'Blindspotting' obnovená na tretiu sezónu, ešte nebola zodpovedaná. Séria, ktorú produkovali Daveed Diggs a Rafael Casal, má silnú fanúšikovskú základňu, ktorá dúfa v pokračovanie. Séria je o dvoch priateľoch žijúcich v Oaklande v Kalifornii, ktorí sa vyrovnávajú so životnými výzvami. Kým fanúšikovia čakajú na rozhodnutie, môžu sa tešiť na ďalšie projekty od dvoch hviezd, ako napr Jennifer Lopez pózovala bez trička a Hostiteľ British Baking Show .Sezóna slepého uhla 2

Čo je to slepota?

Blindspotting je americký komediálno-dramatický televízny seriál založený na rovnomennom filme z roku 2018. Séria, ktorú vyvinuli Daveed Diggs a Rafael Casal, je o dvoch priateľoch, ktorí sa snažia prežiť v rýchlo sa meniacom svete. Séria bola odvysielaná na Starz 13. júna 2019 a odvtedy si získala verných fanúšikov.

Sezóna slepého uhla 2

Bude aj tretia séria Blindspottingu?

Bohužiaľ, séria bola zrušená už po jednej sezóne. Nebolo poskytnuté žiadne oficiálne potvrdenie, ale nezdá sa, že bude tretia sezóna. Zatiaľ čo relácia mala lojálnych fanúšikov, hodnotenia neboli dostatočne vysoké na to, aby ospravedlnili predĺženie.Prečo bol Blindspotting zrušený?

Existuje niekoľko dôvodov, prečo bol Blindspotting ukončený. Po prvé, relácia nemala sledovanosť, ktorú Starz očakával. Po druhé, šou mala veľmi obmedzený rozpočet, čo sťažovalo produkciu šou. Po tretie, šou mala veľmi špecifické publikum, ktoré nebolo ľahké osloviť.

Je šanca na predĺženie?

Ťažko povedať, či je šanca na predĺženie. Relácia mala lojálnych fanúšikov, ale hodnotenia neboli dostatočne vysoké na to, aby odôvodnili predĺženie. Je možné, že show bude v budúcnosti obnovená, ale je nepravdepodobné, že v dohľadnej dobe bude tretia séria.

Záver

Nezdá sa, že bude tretia séria Blindspottingu. Zatiaľ čo relácia mala lojálnych fanúšikov, hodnotenia neboli dostatočne vysoké na to, aby ospravedlnili predĺženie. Je možné, že show bude v budúcnosti obnovená, ale je nepravdepodobné, že v dohľadnej dobe bude tretia séria.FAQ

  • Otázka: ?
    A: Nezdá sa, že bude tretia séria Blindspottingu. Zatiaľ čo relácia mala lojálnych fanúšikov, hodnotenia neboli dostatočne vysoké na to, aby ospravedlnili predĺženie.
  • Otázka: Prečo bol Blindspotting zrušený?
    A: Existuje niekoľko dôvodov, prečo bol Blindspotting ukončený. Po prvé, relácia nemala sledovanosť, ktorú Starz očakával. Po druhé, šou mala veľmi obmedzený rozpočet, čo sťažovalo produkciu šou. Po tretie, šou mala veľmi špecifické publikum, ktoré nebolo ľahké osloviť.
  • Otázka: Je šanca na predĺženie?
    A: Je možné, že show bude v budúcnosti obnovená, ale je nepravdepodobné, že v dohľadnej dobe bude tretia séria.

Záver

Nezdá sa, že bude tretia séria Blindspotting dať. Zatiaľ čo relácia mala lojálnych fanúšikov, hodnotenia neboli dostatočne vysoké na to, aby ospravedlnili predĺženie. Je možné, že show bude v budúcnosti obnovená, ale je nepravdepodobné, že v dohľadnej dobe bude tretia séria.

séria hodnotenia
1 0,1