Už čoskoro príde 2. sezóna Good Omens?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Good Omens je populárna séria Amazon Prime založená na rovnomennom románe Terryho Pratchetta a Neila Gaimana. Prvá sezóna bola vydaná v roku 2019 a odvtedy fanúšikovia čakajú na druhú sezónu. V tomto článku odpovieme na všetky vaše otázky o Good Omens Season 2.Dobré znamenia sezóna 2

Obsah

  • Kedy príde 2. sezóna Good Omens?
  • Kto je v Good Omens 2. sezóne?
  • Aký je dej Good Omens Season 2?
  • Kde sa pozerať na Good Omens Season 2?
  • Záver

Kedy príde 2. sezóna Good Omens?

Druhá sezóna Good Omens bola ohlásená v januári 2020. Očakáva sa, že nové epizódy budú zverejnené v roku 2021. presný Dátum vydania zatiaľ však nie je známy. nedefinované

Dobré znamenia sezóna 2

Kto je v Good Omens 2. sezóne?

V druhej sezóne sa vrátia aj dvaja hlavní herci David Tennant a Michael Sheen. Ďalšími známymi hercami, ktorí budú hrať v Good Omens Season 2, sú Frances McDormand, Benedict Cumberbatch, Mireille Enos a Jon Hamm.

Aký je dej Good Omens Season 2?

Príbeh 2. sezóny Good Omens sa bude týkať udalostí 1. sezóny. Dve hlavné postavy, anjel Aziraphale a démon Crowley sa pokúsia zabrániť apokalypse. Očakáva sa, že nové epizódy odhalia viac o príbehu oboch postáv.Kde sa pozerať na Good Omens Season 2?

Good Omens Season 2 bude k dispozícii exkluzívne na Amazon Prime Video. Prvá sezóna je momentálne dostupná na platforme, takže si môžete pozrieť epizódy počas čakania na druhú sezónu.

Záver

Očakáva sa, že druhá séria Good Omens vyjde v roku 2021. Dvaja hlavní predstavitelia, David Tennant a Michael Sheen, sa vrátia a dej sa bude týkať udalostí prvej sezóny. Nové epizódy budú dostupné exkluzívne na Amazon Prime Video.

FAQ

  • Otázka: Kedy príde 2. sezóna Good Omens? A: Očakáva sa, že nové epizódy budú zverejnené v roku 2021.
  • Otázka: Kto je v Good Omens 2. sezóne? A: V druhej sezóne sa vrátia aj dvaja hlavní herci David Tennant a Michael Sheen.
  • Otázka: Aký je dej Good Omens Season 2? A: Príbeh 2. sezóny Good Omens sa bude týkať udalostí 1. sezóny.
  • Otázka: Kde sa pozerať na Good Omens Season 2? A: Good Omens Season 2 bude k dispozícii exkluzívne na Amazon Prime Video.

Dostupnosť

Pôda Dostupné na
jeleň Video Amazon Prime
Veľká Británia Video Amazon Prime
Nemecko Video Amazon Prime

Viac informácií o Good Omens 2. sezóne nájdete na Amazon.com , IMDb a Zhnité paradajky .Očakáva sa, že Good Omens Season 2 vyjde v roku 2021. Dvaja hlavní predstavitelia, David Tennant a Michael Sheen, sa vrátia a dej sa bude týkať udalostí prvej sezóny. Nové epizódy budú dostupné exkluzívne na Amazon Prime Video.