Je Millie Bobby Brown vo filme Eternals? Castingové zvesti vysvetlené

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Je Millie Bobby Brown vo filme Eternals? Castingové zvesti vysvetlené

Millie Bobby Brown je jednou z najznámejších herečiek na svete. Vďaka svojej úlohe Eleven v seriáli Stranger Things na Netflixe sa stala medzinárodnou hviezdou. Nie je preto prekvapujúce, že ju opakovane spájajú s rôznymi rolami. Jednou z najnovších správ je, že by mohla mať úlohu v pripravovanom filme Marvel Eternals. V tomto článku vysvetľujeme, či bude Millie Bobby Brown v Eternals a čo zatiaľ vieme o castingu.

Existuje veľa klebiet, že Millie Bobby Brown bude hrať v pripravovanom filme Marvel Eternals. Zatiaľ čo zatiaľ neexistuje žiadne oficiálne potvrdenie, pre herečku je to veľmi vzrušujúca možnosť. Ak bude skutočne hrať vo filme Eternals, bude jednou z najmladších herečiek, ktoré kedy hrali vo filme Marvel. Pre Millie Bobby Brown je to tiež skvelá príležitosť predviesť svoj talent na veľkej obrazovke. Už sa nevieme dočkať, kedy sa o tomto možnom obsadení dozvieme viac. Medzitým môžete TNT živočíšna ríša sezóna 6 a 30 spoilerov na mince sledovať, ako tráviť čas.Večná hviezda

Čo je Eternals?

Eternals je pripravovaný superhrdinský film založený na komikse Marvel. Film produkuje Marvel Studios a režíruje ho Chloé Zhao. Dej filmu sa točí okolo skupiny nesmrteľných bytostí známych ako Eternals. Boli vytvorené pred tisícročiami Nebešťanmi na ochranu ľudstva. Film by sa mal dostať do kín v novembri 2021.

Večná hviezda

Kto je Millie Bobby Brown?

Millie Bobby Brown je britská herečka najlepšie známa pre svoju úlohu Eleven v seriáli Stranger Things od Netflixu. Objavila sa aj v iných filmoch a seriáloch vrátane Godzilla: King of the Monsters a Enola Holmes. Brown je jednou z najuznávanejších herečiek na svete a má veľkú sledovanosť na sociálnych sieťach.Je Millie Bobby Brown vo filme Eternals?

Veľa sa povráva, že Millie Bobby Brown by mohla hrať rolu v pripravovanom filme Marvel Eternals. Zatiaľ však Marvel neposkytol žiadne oficiálne potvrdenie. Samotný Brown o možnej úlohe vo filme nič nepovedal. Zatiaľ teda nie je jasné, či si vo filme skutočne zahrá.

Čo vieme o kastingu?

Zatiaľ je známe, že si vo filme zahrajú Angelina Jolie, Richard Madden, Kumail Nanjiani, Salma Hayek, Kit Harington, Gemma Chan, Brian Tyree Henry a Lauren Ridloff. Povráva sa tiež, že vedľajšiu úlohu by mohla hrať Millie Bobby Brown. Stále však nie je jasné, akú rolu bude hrať, ak vo filme skutočne zahrá.

Aká je pravdepodobnosť, že Millie je Bobby Brown v Eternals?

Ťažko povedať, či Millie Bobby Brown skutočne bude mať rolu v Eternals. Marvel zatiaľ oficiálne nepotvrdil, ale existuje veľa klebiet, že by mohla mať vedľajšiu úlohu. Viac sa pravdepodobne dozvieme, keď sa film priblíži.Záver

Veľa sa povráva, že Millie Bobby Brown by mohla hrať rolu v pripravovanom filme Marvel Eternals. Zatiaľ však Marvel neposkytol žiadne oficiálne potvrdenie. Viac sa pravdepodobne dozvieme, keď sa film priblíži. Ak sa chcete dozvedieť viac o obsadení a zápletke filmu, odporúčame vám Oficiálna stránka Marvelu navštíviť resp stránku filmu na IMDb čítať.

FAQ

  • Otázka: Kto je Millie Bobby Brown?
    A: Millie Bobby Brown je britská herečka najlepšie známa pre svoju úlohu Eleven v seriáli Stranger Things od Netflixu.
  • Otázka: Čo je Eternals?
    A: Eternals je pripravovaný superhrdinský film založený na komikse Marvel. Film produkuje Marvel Studios a režíruje ho Chloé Zhao.
  • Otázka: Je Millie Bobby Brown vo filme Eternals?
    A: Veľa sa povráva, že Millie Bobby Brown by mohla hrať rolu v pripravovanom filme Marvel Eternals. Zatiaľ však Marvel neposkytol žiadne oficiálne potvrdenie.

Tabuľka

názov úlohu
Millie Bobby Brown Neznámy
Angelina Jolie Potom
Richard Madden Ikaris
Kumail Nanjiani Okraj
Salma Hayek Pozvať
Kit Harington Dane Whitman
Gemma Chan Sersi
Brian Tyree Henry Phastos
Lauren Ridloffová Makkari

Zrátané a podčiarknuté: Existuje veľa klebiet, že Millie Bobby Brown by mohla hrať rolu v pripravovanom filme Marvel Eternals. Zatiaľ však Marvel neposkytol žiadne oficiálne potvrdenie. Viac sa pravdepodobne dozvieme, keď sa film priblíži. Ak sa chcete dozvedieť viac o obsadení a zápletke filmu, odporúčame vám Oficiálna stránka Marvelu navštíviť resp na IMDb stránke filmu čítať.