Je skutočne zrušená 6. séria Queen of the South?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Telenovela „Queen of the South“ je jednou z najpopulárnejších telenoviel v Latinskej Amerike. Od svojej premiéry v roku 2011 si získal veľkú sledovanosť. V poslednej dobe sa však šíria zvesti, že šiesta sezóna série bola zrušená. V tomto článku sa pozrieme na fakty a pokúsime sa odpovedať na otázku:?

Prvá sezóna 6 'Queen of the South' ešte nebola oficiálne zrušená. Povráva sa však, že séria už nebude mať pokračovanie. Sú tu však aj ďalšie novinky, ako napr kus 1051 uniká a Dátum vydania 2. sezóny Starstruck , čo rozrušilo fanúšikov. Budeme musieť počkať a uvidíme, či bude Queen of the South Season 6 naozaj zrušená.Kráľovná juhu sezóna 6

Základné informácie o 'Queen of the South'

„Kráľovná juhu“ je mexická telenovela produkovaná spoločnosťou Televisa. Séria bola prvýkrát odvysielaná v roku 2011 a rozpráva príbeh Teresy Mendozovej, mladej ženy, ktorá pochádza z chudobných pomerov a vstupuje do sveta obchodovania s drogami. Séria sa vysielala po celom svete a získala mnoho ocenení vrátane medzinárodnej ceny Emmy za najlepšiu telenovelu.

Queen of the South sezóna 6 zrušená-1

Povesti o zrušení 6. sezóny

V apríli 2020 sa začali šíriť zvesti o zrušení šiestej sezóny „Queen of the South“. Klebety boli živené rozhovorom s hercom Rafaelom Amaya, ktorý v seriáli hrá. V rozhovore povedal, že šiesta sezóna sa už nebude natáčať. Toto vyhlásenie vyvolalo vlnu špekulácií, že séria bola zrušená.Queen of the South sezóna 6 zrušená

Je skutočne 6. sezóna zrušená?

Hoci sa šepká o zrušení 6. sezóny, Televisa zatiaľ nevydala oficiálne stanovisko. Ťažko teda povedať, či bola šiesta sezóna naozaj zrušená. Je však pravdepodobné, že séria sa už nebude natáčať, keďže produkcia bola pozastavená z dôvodu pandémie COVID-19.

Čo to znamená pre fanúšikov?

Pre fanúšikov „Queen of the South“ potenciálne zrušenie 6. sezóny znamená, že nebudú môcť pokračovať v sledovaní príbehu Teresy Mendozovej. Je však dôležité poznamenať, že séria ešte nebola oficiálne zrušená. Preto je možné, že po skončení pandémie COVID-19 sa výroba série obnoví.

Záver

Napriek fámam okolo zrušenia Queen of the South Season 6, Televisa zatiaľ nevydala oficiálne vyhlásenie. Ťažko teda povedať, či bola šiesta sezóna naozaj zrušená. Je však pravdepodobné, že séria sa už nebude natáčať, keďže produkcia bola pozastavená z dôvodu pandémie COVID-19. Pre fanúšikov to znamená, že nebudú môcť pokračovať v sledovaní príbehu Teresy Mendozovej.FAQ

  • Otázka: Kedy bola prvýkrát odvysielaná 'Queen of the South'?
    A: 'Kráľovná juhu' mala premiéru v roku 2011.
  • Otázka: Kto hrá hlavnú úlohu v seriáli?
    A: V seriáli hrá Rafael Amaya.
  • Otázka: Naozaj bola 6. sezóna Kráľovnej juhu zrušená?
    A: Hoci sa šepká o zrušení 6. sezóny, Televisa zatiaľ nevydala oficiálne stanovisko. Ťažko teda povedať, či bola šiesta sezóna naozaj zrušená.

Ocenenia pre „kráľovnú juhu“

Cena rok
Medzinárodná cena Emmy 2012
Cena TVyNovelas 2012
Vaše svetové ocenenia 2013

Pre viac informácií o fámach, že 6. sezóna 'Queen of the South' bola zrušená, čítajte ďalej tento článok von Televisa alebo tento článok von The Universal.

V tomto článku sme sa pozreli na fakty a pokúsili sme sa odpovedať na otázku:? Hoci sa šepká o zrušení 6. sezóny, Televisa zatiaľ nevydala oficiálne stanovisko. Ťažko teda povedať, či bola šiesta sezóna naozaj zrušená. Pre fanúšikov to znamená, že nebudú môcť pokračovať v sledovaní príbehu Teresy Mendozovej.