Vracia sa Ragnarok - nórsky televízny seriál v tretej sezóne?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nórsky televízny seriál Ragnarok je jedným z najpopulárnejších seriálov Netflix. Séria založená na severskej mytológii má fanúšikov po celom svete. Mnohí sú zvedaví, či bude aj tretia sezóna. V tomto článku sa pozrieme na fakty a pokúsime sa nájsť odpoveď.

Nórsky televízny seriál sa vracia Ragnarok sa vracia v tretej sezóne! Séria založená na severskej mytológii rozpráva príbeh Magniho a Modiho, synov boha Thora, snažiacich sa zachrániť svet pred zničením. Nová sezóna ponúkne ešte viac akcie, dobrodružstva a vzrušenia ako predchádzajúce sezóny. Fanúšikovia série sa môžu tešiť na niekoľko prekvapivých zvratov a niekoľko nových postáv. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovších televíznych seriáloch, pozrite sa dobré ráno veronica sezóna 2 a kto hovorí bmf show an.Ragnarök

Čo je Ragnarok?

Ragnarok je nórsky televízny seriál založený na severskej mytológii. Séria produkovaná spoločnosťou Netflix rozpráva príbeh Magne, tínedžera žijúceho v malej nórskej dedine. Zistí, že má nadprirodzené schopnosti, ktoré ho zapletú do boja medzi bohmi a ľuďmi.

Ragnarök

Bude aj tretia sezóna?

Zatiaľ nie je oficiálne potvrdené, či bude tretia sezóna Ragnaroku. Netflix zatiaľ oficiálne neoznámil, ale existuje veľa náznakov, že bude existovať tretia sezóna. Prehliadka má veľmi silnú sledovanosť, ktorá tlačí na pokračovanie. Hovorí sa tiež, že tvorcovia seriálu pracujú na tretej sezóne.Kedy vyjde tretia séria?

Ak sa chystá tretia séria Ragnaroku, pravdepodobne nevyjde skôr ako v roku 2022. Netflix zatiaľ neoznámil oficiálny dátum, no je pravdepodobné, že séria vyjde budúci rok. Je tiež možné, že séria sa objaví až v roku 2023.

Kto sa predstaví v tretej sérii?

Zatiaľ nie je známe, kto bude hrať v 3. sezóne Ragnarok. Je však pravdepodobné, že väčšina hlavného obsadenia sa vráti. Patria medzi nich David Stakston ako Magne, Jonas Strand Gravli ako Laurits, Herman Tømmeraas ako Fjor a Theresa Frostad Eggesbø ako Saxa.

Bude aj trailer?

Ak bude tretia séria Ragnaroku, pravdepodobne tam bude aj trailer. Netflix zatiaľ neuverejnil trailer, ale je pravdepodobné, že trailer bude zverejnený pár mesiacov pred vydaním série.Záver

Zatiaľ nie je oficiálne potvrdené, či bude tretia sezóna Ragnaroku. Veľa však nasvedčuje tomu, že bude aj tretia sezóna. Ak bude tretia sezóna, pravdepodobne vyjde v roku 2022 alebo 2023. Je tiež pravdepodobné, že sa vráti väčšina hlavného obsadenia a bude aj trailer. Na oficiálne vyhlásenie Netflixu si budeme musieť počkať.

FAQ

 • Otázka: Bude aj tretia séria Ragnaroku?
  A: Zatiaľ to nie je oficiálne potvrdené, ale veľa nasvedčuje tomu, že bude aj tretia sezóna.
 • Otázka: Kedy vyjde tretia séria?
  A: Ak bude tretia sezóna, pravdepodobne vyjde v roku 2022 alebo 2023.
 • Otázka: Kto sa predstaví v tretej sérii?
  A: Zatiaľ to nie je známe, no je pravdepodobné, že sa vráti väčšina hlavného obsadenia.
 • Otázka: Bude aj trailer?
  A: Ak bude tretia séria, pravdepodobne bude aj trailer.

Ragnarok – Sezóna 3: Fakty v skratke

Fakt Podrobnosti
Oficiálne potvrdené? Nie
Dátum publikácie Pravdepodobne 2022 alebo 2023
hlavný herec Hrajú: David Stakston, Jonas Strand Gravli, Herman Tømmeraas, Theresa Frostad Eggesbø
Trailer Pravdepodobne pár mesiacov pred vydaním

Zatiaľ nie je oficiálne potvrdené, či bude tretia sezóna Ragnaroku. Na oficiálne vyhlásenie Netflixu si budeme musieť počkať. Dovtedy si môžeme užiť predchádzajúce sezóny a tešiť sa na prípadné pokračovanie. Ďalšie informácie nájdete v časti Netflix a IMDb .