Ivory Aquino si zahrá prvú transgender postavu v akčnom filme Batgirl od DC

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Ivory Aquino si zahrá prvú transgender postavu v akčnom filme Batgirl od DC. Herečka si zahrá Barbaru Gordon, dcéru komisára Gordona. Aquino je ocenená herečka, ktorá sa objavila v mnohých filmoch a televíznych seriáloch vrátane The OA, Transparent a The L Word: Generation Q.Ivory Aquino Bat Girl

Kto je Ivory Aquino?

Ivory Aquino je ocenená herečka, ktorá sa objavila v mnohých filmoch a televíznych seriáloch. Hrala vo filmoch The OA, Transparent a The L Word: Generation Q. Aquino je transgender žena, ktorá obhajuje práva transrodových ľudí. Zúčastnila sa aj rôznych kampaní na podporu transrodových ľudí.

Ivory Aquino si zahrá prvú transgender postavu v akčnom filme Batgirl od DC. Toto je historický moment pre komunitu LGBTQ, pretože Aquino je prvou transgender herečkou, ktorá hrá vo filme DC. Aquino si zahrá postavu Barbary Gordon, známej ako Batgirl. Toto je ďalší krok k väčšej rozmanitosti a inklúzii v Hollywoode. Tešíme sa na uvedenie filmu a dúfame, že bude úspešný. Ak máte záujem dozvedieť sa viac o LGBTQ komunite, odporúčame vám to Nový Amsterdam 4. januára 2022 a Čas vydania Netflixu 39 pozerať.

Ivory Aquino hrá prvú trans postavu DC

Aká je úloha Ivory Aquino v Batgirl?

Ivory Aquino bude hrať úlohu dcéry komisára Gordona, Barbary Gordon, v akčnom filme Batgirl od DC. Barbara Gordon je jednou z najznámejších superhrdinských postáv vo vesmíre DC. Je jednou z mála ženských superhrdiniek, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu v histórii DC Comics. Aquino bude prvou transgender postavou v akčnom filme DC.Ako sa Ivory Aquino pripravoval na rolu?

Ivory Aquino sa na túto rolu dôkladne pripravila. Strávila veľa času štúdiom postavy a zoznámením sa s rolou. Strávila tiež veľa času stretávaním sa a zdieľaním svojich skúseností s inými transrodovými ľuďmi. Aquino tiež strávil veľa času oboznamovaním sa s históriou vesmíru DC.

Ako veľmi sa tešila Ivory Aquino, že získala túto rolu?

Ivory Aquino bola z úlohy veľmi nadšená. Povedala, že je pre ňu cťou hrať prvú transgender postavu v akčnom filme DC. Povedala tiež, že je veľmi nadšená, že môže hrať postavu, ktorá môže byť vzorom pre iných transrodových ľudí.

Ako na novinku reagovala verejnosť?

Verejnosť pozitívne reagovala na správu, že Ivory Aquino bude hrať prvú transgender postavu v akčnom filme DC. Mnoho ľudí bolo nadšených, že transgender žena bude hrať takú dôležitú úlohu vo filme. Očakáva sa, že rola Aquina bude vzorom pre iných transrodových ľudí.Záver

Ivory Aquino si zahrá prvú transgender postavu v akčnom filme Batgirl od DC. Aquino je ocenená herečka, ktorá sa objavila v mnohých filmoch a televíznych seriáloch. Zahrá si Barbaru Gordonovú, dcéru komisára Gordona. Aquino sa na rolu intenzívne pripravoval a mal z nej veľkú radosť. Verejnosť pozitívne reagovala na správu, že Aquino bude hrať prvú transgender postavu v akčnom filme DC.

FAQ

  • Kto je Ivory Aquino? - Ivory Aquino je ocenená herečka, ktorá sa objavila v mnohých filmoch a televíznych seriáloch. Je to transgender žena, ktorá bojuje za práva transrodových ľudí.
  • Aká je úloha Ivory Aquino v Batgirl? - Ivory Aquino bude hrať úlohu dcéry komisára Gordona, Barbary Gordon, v akčnom filme Batgirl od DC. Bude prvou transgender postavou v akčnom filme DC.
  • Ako sa Ivory Aquino pripravoval na rolu? - Ivory Aquino sa na túto rolu dôkladne pripravoval. Strávila veľa času štúdiom postavy a zoznámením sa s rolou. Strávila tiež veľa času stretávaním sa a zdieľaním svojich skúseností s inými transrodovými ľuďmi.
  • Ako veľmi sa tešila Ivory Aquino, že získala túto rolu? - Ivory Aquino bola z úlohy veľmi nadšená. Povedala, že je pre ňu cťou hrať prvú transgender postavu v akčnom filme DC. Povedala tiež, že je veľmi nadšená, že môže hrať postavu, ktorá môže byť vzorom pre iných transrodových ľudí.
  • Ako na novinku reagovala verejnosť? - Verejnosť pozitívne reagovala na správu, že Ivory Aquino bude hrať prvú transgender postavu v akčnom filme DC. Mnoho ľudí bolo nadšených, že transgender žena bude hrať takú dôležitú úlohu vo filme.

Tabuľka

názov úlohu Filmy a televízne seriály
Ivory Aquino Barbara Gordon, dcéra komisára Gordona The OA, Transparent, The L Word: Generation Q

Je dôležité poznamenať, že Ivory Aquino bude prvou transgender postavou v akčnom filme DC. Toto je dôležitý krok k väčšej rozmanitosti a začleneniu do Hollywoodu. Očakáva sa, že rola Aquina bude vzorom pre iných transrodových ľudí. Viac informácií o Ivory Aquino a jej úlohe v Batgirl nájdete na The Hollywood Reporter , CBR a The Verge .

Záver: hrať. Aquino je ocenená herečka, ktorá sa objavila v mnohých filmoch a televíznych seriáloch. Na rolu sa intenzívne pripravovala a mala z nej veľkú radosť. Verejnosť pozitívne reagovala na správu, že Aquino bude hrať prvú transgender postavu v akčnom filme DC. Očakáva sa, že rola Aquina bude vzorom pre iných transrodových ľudí.