iZombie sezóna 6: Rahul Kohli sa nevráti

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Zomrejte fanúšikov seriálu iZombie boli prekvapení správou, že šou bola po piatej sezóne zrušená. Ďalšou zlou správou je, že Rahul Kohli, herec, ktorý hral rolu Dr. Ravi Chakrabarti hrá v seriáli sa už nevráti. Zistite viac o dôvodoch a dôsledkoch.Prečo bol iZombie zrušený?

Série iZombie bol po piatich sezónach zrušený. Dôvody sú rôzne. Jedným z hlavných dôvodov je, že ratingy v priebehu rokov neustále klesali. Šou sa tiež vyvinula smerom, ktorý už nezodpovedá pôvodným cieľom šou. To viedlo k tomu, že šou nebola taká úspešná, ako keď začala.

Fanúšikovia iZombie budú smutní, že Rahul Kohli sa nevráti ako hviezda v 6. sezóne. Rahul Kohli hral úlohu Dr. Ravi Chakrabarti na show a bol dôležitou súčasťou obsadenia. Hoci sa už nevráti, šiesta sezóna šou bude stále hitom. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko nových tvárí a niekoľko nových príbehov. Obsadenie 2. sezóny Suburra a Sex Ender Ridley Aydin sú niektoré z nových tvárí, ktoré uvidíme v šiestej sezóne.

Prečo sa Rahul Kohli nevráti?

Rahul Kohli, herec, ktorý hral úlohu Dr. Ravi Chakrabarti sa nevráti, pretože show bola zrušená. Rozhodol sa ukončiť účasť na šou, pretože sa chce sústrediť na iné projekty. Oznámil tiež, že sa v budúcnosti predstaví v ďalších projektoch.Aké sú dôsledky zrušenia predstavenia?

Zrušenie predstavenia má mnoho dôsledkov. V prvom rade to znamená, že fanúšikovia seriálu nebudú môcť naďalej sledovať príbeh postáv. Znamená to tiež, že herci, ktorí boli zapojení do šou, sa už šou nebudú môcť zúčastniť. To znamená, že sa musia zamerať na iné projekty, aby mohli napredovať vo svojej kariére.

Čo čaká fanúšikov ďalej?

Pre fanúšikov seriálu zrušenie znamená, že nebudú môcť pokračovať v sledovaní príbehu postáv. Teraz sa musia sústrediť na iné predstavenia, aby sa zabavili. Existujú však niektorí fanúšikovia, ktorí sa o show naďalej zaujímajú a tešia sa na vydanie poslednej sezóny.

Čo čaká hercov ďalej?

Pre hercov zrušenie predstavenia znamená, že sa musia sústrediť na iné projekty, aby mohli podporiť svoju kariéru. Niektorí z hercov už oznámili, že v budúcnosti budú hrať v ďalších projektoch. Ďalší herci neoznámili, čo budú robiť ďalej.Záver

Zrušenie predstavenia iZombie má veľa následkov. Fanúšikovia šou nebudú môcť ďalej sledovať príbeh postáv. Herci sa musia sústrediť na iné projekty, aby mohli ďalej rozvíjať svoju kariéru. Rahul Kohli, herec, ktorý hral úlohu Dr. Ravi Chakrabarti sa nevráti, pretože show bola zrušená.

FAQ

  • Prečo bol iZombie zrušený? Dôvody sú rôzne. Jedným z hlavných dôvodov je, že ratingy v priebehu rokov neustále klesali. Šou sa tiež vyvinula smerom, ktorý už nezodpovedá pôvodným cieľom šou.
  • Prečo sa Rahul Kohli nevráti? Rahul Kohli, herec, ktorý hral úlohu Dr. Ravi Chakrabarti sa nevráti, pretože show bola zrušená. Rozhodol sa ukončiť účasť na šou, pretože sa chce sústrediť na iné projekty.
  • Aké sú dôsledky zrušenia predstavenia? Zrušenie predstavenia má mnoho dôsledkov. V prvom rade to znamená, že fanúšikovia seriálu nebudú môcť naďalej sledovať príbeh postáv. Znamená to tiež, že herci, ktorí boli zapojení do šou, sa už šou nebudú môcť zúčastniť.

súvisiace odkazy

Tabuľka

séria hodnotenia
1 2,3 milióna
2 1,9 milióna
3 1,6 milióna
4 1,3 milióna
5 1,1 milióna

Zrušenie predstavenia iZombie má veľa následkov. Hodnotenia v priebehu rokov neustále klesali, čo viedlo k zrušeniu relácie. Rahul Kohli, herec, ktorý hral úlohu Dr. Ravi Chakrabarti sa nevráti, pretože show bola zrušená. Fanúšikovia šou nebudú môcť ďalej sledovať príbeh postáv. Herci sa musia sústrediť na iné projekty, aby mohli ďalej rozvíjať svoju kariéru.