Jaadugar (2022): Pripravovaný film Netflix a jeho obsadenie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Pripravovaný film Netflix Jaadugar (2022) je fantasy dobrodružstvom o mladom čarodejníkovi, ktorý pomocou svojich magických schopností zachránil kráľovstvo pred zlou silou. Film režíruje režisér Rajkumar Gupta a produkuje Netflix. Podporuje ho celý rad talentovaných hercov vrátane Amitabha Bachchana, Abhishek Bachchan, Aishwarya Rai Bachchan, Sanjay Dutt, Kriti Sanon a mnohých ďalších. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o pripravovanom filme Netflix Jaadugar (2022) a jeho obsadení.

Pripravovaný film Jaadugar (2022) od Netflixu bude vzrušujúcim dobrodružstvom, ktoré divákov uchváti. Film hrá talentované herecké obsadenie pod vedením niektorých z najlepších hercov v žánri. Film bude rozprávať príbeh o skupine priateľov, ktorí sa vydajú na dobrodružstvo, aby vyriešili záhadnú záhadu. Film sa bude venovať aj niektorým zaujímavým témam, ako je počítačová kriminalita a technológie. Ďalšie informácie o Jaadugar (2022) nájdete na Cyber ​​​​Hell Wikipedia a dátum zverejnenia deaktivácie .Jaadugar (2022)

Príbeh Jaadugara (2022)

Pripravovaný film Netflix Jaadugar (2022) je o mladom čarodejníkovi Rajovi, ktorý využíva svoje magické schopnosti na záchranu kráľovstva pred zlou silou. Film sleduje Raju, keď sa vydáva na dobrodružnú cestu, aby porazil zlú silu a zachránil kráľovstvo. Film režíruje režisér Rajkumar Gupta a produkuje Netflix.

Jaadugar (2022)

Obsadenie Jaadugara (2022)

Nadchádzajúci film Jaadugar (2022) na Netflixe je podporovaný obsadením talentovaných hercov vrátane Amitabh Bachchan, Abhishek Bachchan, Aishwarya Rai Bachchan, Sanjay Dutt, Kriti Sanon a mnoho ďalších. Amitabh Bachchan hrá rolu čarodejníka Raja, Abhishek Bachchan rolu kráľa, Aishwarya Rai Bachchan rolu kráľovnej, Sanjay Dutt rolu zlého čarodejníka a Kriti Sanon rolu princeznej.Trailer k filmu Jaadugar (2022)

Trailer Jaadugar (2022) bol vydaný 15. apríla 2021 a je ukážkou zápletky filmu. Trailer ukazuje, ako Raja používa svoje magické sily na záchranu kráľovstva pred zlou silou. Trailer produkoval Netflix a režíroval ho režisér Rajkumar Gupta.

Dátum vydania hry Jaadugar (2022)

Pripravovaný Netflix film Jaadugar (2022) vyjde na Netflixe celosvetovo 15. júla 2022. Film bude k dispozícii vo viacerých jazykoch vrátane hindčiny, angličtiny, tamilčiny, telugčiny a malajálamčiny.

Záver

Pripravovaný film Netflix Jaadugar (2022) je fantasy dobrodružstvom o mladom čarodejníkovi, ktorý pomocou svojich magických schopností zachránil kráľovstvo pred zlou silou. Film režíruje režisér Rajkumar Gupta a produkuje Netflix. Podporuje ho celý rad talentovaných hercov vrátane Amitabha Bachchana, Abhishek Bachchan, Aishwarya Rai Bachchan, Sanjay Dutt, Kriti Sanon a mnohých ďalších. Film bude celosvetovo uvedený na Netflixe 15. júla 2022.FAQ

  • Kto sú herci vo filme Jaadugar (2022)?
    Die Darsteller von Jaadugar (2022) ako Amitabh Bachchan, Abhishek Bachchan, Aishwarya Rai Bachchan, Sanjay Dutt, Kriti Sanon a mnoho ďalších.
  • Kedy vyjde Jaadugar (2022)?
    Jaadugar (2022) vyjde celosvetovo na Netflixe 15. júla 2022.
  • Kto režíroval Jaadugara (2022)?
    Jaadugar (2022) režíroval Rajkumar Gupta.

Tabuľka

názov úlohu
Amitabh Bachchan Čarodejník Raja
Abhishek Bachchan kráľ
Aishwarya Rai Bachchan kráľovná
Sanjay Dutt Zlý čarodejník
Kritik hovorím princezná

Diplom

Pripravovaný film Netflix Jaadugar (2022) je fantasy dobrodružstvom o mladom čarodejníkovi, ktorý pomocou svojich magických schopností zachránil kráľovstvo pred zlou silou. Film režíruje režisér Rajkumar Gupta a produkuje Netflix. Podporuje ho celý rad talentovaných hercov vrátane Amitabha Bachchana, Abhishek Bachchan, Aishwarya Rai Bachchan, Sanjay Dutt, Kriti Sanon a mnohých ďalších. Film bude celosvetovo uvedený na Netflixe 15. júla 2022.

Ďalšie informácie o Jaadugar (2022) nájdete na Netflix a IMDb .