Jack Ryan Sezóna 3: Dátum vydania, obsadenie a dej

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Tretia sezóna série Amazon Prime Jack Ryan sa objaví čoskoro. Séria založená na románoch od autora Toma Clancyho sleduje analytika CIA Jacka Ryana, ktorý sa ocitol v niektorej z najnebezpečnejších svetových kríz. V tomto článku sa pozrieme na dátum vydania, obsadenie a dej 3. sezóny. Vytvorili sme aj zoznam častých otázok súvisiacich s kľúčovými slovami.

Očakáva sa, že tretia sezóna série Amazon Prime Jack Ryan bude vydaná na jeseň 2021. Herecké obsadenie seriálu zahŕňa John Krasinski, Wendell Pierce, Noomi Rapace, Michael Kelly, Jovan Adepo, Jordi Mollà a Francisco Denis. Dej 3. sezóny sa zameria na hon na ruského agenta, ktorý sa snaží rozpútať globálnu vojnu. Séria tiež predstaví niekoľko nových postáv, vrátane novej lásky k Jackovi Ryanovi. Ben Affleck traf Gala 2022 a Mike Baker Discovery Channel Show sa objaví aj v 3. sezóne.Jack Ryan Staffel 3

Dátum publikácie

Tretia sezóna Jack Ryan vyjde 31. októbra 2020 na Amazon Prime Video. Osem epizód sezóny bude vychádzať týždenne. Prvý diel vyjde 31. októbra a posledný diel vyjde 19. decembra.

Jack Ryan Staffel 3

povolanie

Hlavné obsadenie tretej sezóny Jack Ryan tvoria John Krasinski ako Jack Ryan, Wendell Pierce ako James Greer, Abbie Cornish ako Cathy Mueller, Noomi Rapace ako Harriet Baumann a Michael Kelly ako Mike November. Objavia sa aj niektoré nové postavy vrátane Jovana Adepa ako Marcusa Bishopa, Jordiho Mollu ako Nicolasa Reyesa a Francisca Denisa ako Ubarriho.Zápletka

Dej tretej sezóny Jack Ryan sa zameria na novú hrozbu, ktorá povedie Jacka Ryana a jeho tím na nebezpečné dobrodružstvo. Tentoraz je Jack Ryan nasadený do Venezuely, aby odhalil sprisahanie, ktoré ohrozuje celý svet. Aby zachránil svet, bude sa musieť vysporiadať s neľútostným diktátorom a skupinou rebelov.

často kladené otázky

  • Kedy vyjde 3. séria Jacka Ryana? Jack Ryan Season 3 vyjde 31. októbra 2020 na Amazon Prime Video.
  • Kto hrá hlavnú úlohu v 3. sezóne Jacka Ryana? Hlavné obsadenie Jacka Ryana 3. sezóny tvoria John Krasinski ako Jack Ryan, Wendell Pierce ako James Greer, Abbie Cornish ako Cathy Mueller, Noomi Rapace ako Harriet Baumann a Michael Kelly ako Mike November.
  • Aká je zápletka 3. sezóny Jacka Ryana? Dej Jacka Ryana 3. sezóny sa zameria na novú hrozbu, ktorá privedie Jacka Ryana a jeho tím k nebezpečnému dobrodružstvu. Tentoraz je Jack Ryan nasadený do Venezuely, aby odhalil sprisahanie, ktoré ohrozuje celý svet.

Záver

Tretia sezóna Jack Ryan bude čoskoro vydaný na Amazon Prime Video. Hlavné herecké obsadenie sezóny tvoria John Krasinski, Wendell Pierce, Abbie Cornish, Noomi Rapace a Michael Kelly. Dej sezóny sa zameria na novú hrozbu, ktorá privedie Jacka Ryana a jeho tím k nebezpečnému dobrodružstvu. Už sa nevieme dočkať, kedy uvidíme nové dobrodružstvá Jacka Ryana!

Viac informácií o tretej sezóne Jack Ryan pozri ďalej Amazon.com a IMDb.com .Tabuľka

séria Dátum publikácie
sezóna 1 31. augusta 2018
sezóna 2 31. októbra 2019
sezóna 3 31. októbra 2020