Jamtara Sezóna 2: Trailer, Dátum vydania a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Séria Jamtara od Netflixu sa ukázala ako jedna z najpopulárnejších pôvodných indických sérií. Prvá sezóna série bola vydaná v januári 2020 a odvtedy si získala veľkú sledovanosť. Teraz bola ohlásená druhá sezóna série a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa o nových epizódach dozvedia viac.sezóna jamtara 2

Obsah

  • Trailer k druhej sezóne Jamtara
  • Dátum vydania 2 sezóny Jamtara
  • Zistite viac o 2. sezóne Jamtara
  • Často kladené otázky o 2. sezóne Jamtara

Trailer k druhej sezóne Jamtara

Oficiálny trailer na Jamtara Season 2 bol vydaný 5. februára 2021. Trailer ukazuje, ako sa postavy z prvej sezóny vracajú v druhej sezóne a predstavujú sa nové postavy. Trailer tiež umožňuje nahliadnuť do zápletky druhej sezóny, ktorá sa točí okolo skupiny podvodníkov, ktorí sa snažia ukradnúť veľký majetok.

Sezóna 2 Jamtara je originál Netflix založený na skutočnom príbehu. Trailer k druhej sezóne bol vydaný 5. januára 2021 a dátum vydania je 15. januára 2021. Druhá sezóna bude pokračovať v príbehu phishingových podvodníkov z dediny Jamtara. Séria bude mixom drámy, krimi a thrilleru. Fanúšikovia sa môžu tešiť na napínavý a zábavný príbeh. Ak sa chcete dozvedieť viac o Jamtara Season 2, môžete si pozrieť trailer a dozvedieť sa viac o dátumoch vydania. Ak hľadáte podobné série, môžete Filmy ako Boh žehnaj Amerike alebo Posledná nádej anime sezóna 3 vyhliadka.

Obsadenie Jamtara Sezóna 2

Dátum vydania 2 sezóny Jamtara

Sezóna 2 Jamtara vyjde na Netflixe 12. februára 2021. Desať epizód sezóny 2 bude vydaných naraz, čo fanúšikom umožní sledovať celú sezónu za jeden deň.Seema Pahwa v 2. sezóne Jamtara

Zistite viac o 2. sezóne Jamtara

Druhú sezónu Jamtara produkujú tí istí tvorcovia ako prvú sériu. Seriál režírujú Trishant Srivastava, Nupur Asthana a Soumendra Padhi. Druhá sezóna tiež predstaví niekoľko nových postáv vrátane niektorých, ktoré hrajú známi indickí herci ako Anupriya Goenka, Amit Sial a Dibyendu Bhattacharya.

Často kladené otázky o 2. sezóne Jamtara

  • Kedy vyjde druhá séria Jamtara? Sezóna 2 Jamtara vyjde na Netflixe 12. februára 2021.
  • Kto sú tvorcovia 2. sezóny Jamtara? Druhú sezónu Jamtara režírujú Trishant Srivastava, Nupur Asthana a Soumendra Padhi.
  • Kto bude hrať nové postavy v Jamtara Season 2? Nové postavy v Jamtara Season 2 hrajú Anupriya Goenka, Amit Sial a Dibyendu Bhattacharya.

Tabuľka postáv v druhej sezóne Jamtara

názov úlohu herec
Rocky Hlavná postava sparsh srivastav
sunnitský Hlavná postava Aksha Pardasany
Bhagwan nová postava Anupriya Goenka
Babloo nová postava Amit Sial
Spáliť nová postava Dibyendu Bhattacharya

Druhá sezóna Jamtara sľubuje rozprávať vzrušujúci a zábavný príbeh. Fanúšikovia sa môžu tešiť na obsadenie nových postáv a dejovú líniu točiacu sa okolo skupiny podvodníkov, ktorí sa snažia ukradnúť veľký majetok. Ak sa chcete dozvedieť viac o 2. sezóne Jamtara, môžete si pozrieť oficiálny trailer tu alebo viac o tvorcoch série tu skúsenosti.

Sezóna 2 Jamtara vyjde na Netflixe 12. februára 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúci a zábavný príbeh, ktorý sa točí okolo skupiny podvodníkov, ktorí sa snažia ukradnúť veľký majetok. Ak sa chcete dozvedieť viac o Jamtara Season 2, môžete si pozrieť oficiálny trailer a dozvedieť sa viac o tvorcoch série.