Jennifer Lawrence a Cooke Maroney videli v New Yorku

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Jennifer Lawrence a jej manžela Cooke Maroneyho videli v New Yorku. Obaja sa vzali v júni 2019 a odvtedy tvoria pár. V tomto článku sa dozviete viac o páre a ich vzťahu.Jennifer Lawrence

Kto je Cooke Maroney?

Cooke Maroney je americký obchodník s umením a majiteľ galérie. V súčasnosti pôsobí ako riaditeľ galérie Gladstone v New Yorku. Má titul z dejín umenia na New York University a pracoval v rôznych galériách a múzeách. Je tiež známym zberateľom umenia.

Jennifer Lawrence

Ako sa stretli Jennifer Lawrence a Cooke Maroney?

Jennifer Lawrence a Cooke Maroney sa zoznámili v roku 2018 prostredníctvom spoločného priateľa. Začali spolu chodiť a v júni 2019 sa zosobášili. Svadbu oslávili na Rhode Island a na svadobnej ceste ich videli v New Yorku.

Jennifer Lawrence a Cooke Maroney boli nedávno spozorovaní v New Yorku. Obaja boli v reštaurácii v meste a odfotili ich paparazzi. Nie je známe, či jedia spolu alebo sú len priatelia. Jennifer Lawrence je držiteľkou Oscara a nedávno vydala sériu Netflix 'The Takeover'. Cooke Maroney je obchodník s umením a má dlhý zoznam klientov celebrít. Priatelí sa aj s modelom Hunterom Schaferom, ktorý nedávno odštartoval úspešnú modelingovú kariéru. Zatiaľ nie je známe, či spolu Jennifer a Cooke spolu chodia, no je jasné, že spolu dobre vychádzajú.Čo hovoria priatelia a rodina Jennifer Lawrence a Cooke Maroneyho?

Priatelia a rodina Jennifer Lawrence a Cooke Maroneyho sú z ich vzťahu nadšení. Hovoria, že títo dvaja tvoria úžasný pár a že sa navzájom podporujú. Hovoria tiež, že majú veľmi šťastný a láskyplný vzťah.

Čo hovoria fanúšikovia Jennifer Lawrence a Cooke Maroney?

Fanúšikovia Jennifer Lawrence a Cooke Maroneyho sú z ich vzťahu nadšení. Hovoria, že títo dvaja tvoria úžasný pár a že sa navzájom podporujú. Hovoria tiež, že majú veľmi šťastný a láskyplný vzťah.

Čo hovoria médiá o Jennifer Lawrence a Cooke Maroney?

Médiá šalejú o Jennifer Lawrence a Cooke Maroney. Hovoria, že títo dvaja tvoria úžasný pár a že sa navzájom podporujú. Hovoria tiež, že majú veľmi šťastný a láskyplný vzťah.Aké sú plány Jennifer Lawrence a Cooke Maroneyho do budúcnosti?

Jennifer Lawrence a Cooke Maroney si zatiaľ žiadne konkrétne plány do budúcnosti nerobili. Tvrdia však, že sa tešia na dlhé a šťastné manželstvo. Hovoria tiež, že sa tešia na rodinu a že ich čaká veľa spoločných dobrodružstiev.

Záver

Jennifer Lawrence a Cooke Maroney sú úžasný pár. Stretli sa v roku 2018 a zosobášili sa v júni 2019. Jej priatelia a rodina sú nadšení z ich vzťahu a hovoria, že majú veľmi šťastný a láskyplný vzťah. Z ich vzťahu sú nadšené aj médiá a hovoria, že sú úžasný pár. Jennifer Lawrence a Cooke Maroney si nerobili žiadne konkrétne plány do budúcnosti, no tvrdia, že sa tešia na dlhé a šťastné manželstvo.

FAQ

  • Kto je Cooke Maroney? Cooke Maroney je americký obchodník s umením a majiteľ galérie. V súčasnosti pôsobí ako riaditeľ galérie Gladstone v New Yorku.
  • Ako sa stretli Jennifer Lawrence a Cooke Maroney? Jennifer Lawrence a Cooke Maroney sa zoznámili v roku 2018 prostredníctvom spoločného priateľa.
  • Čo hovoria priatelia a rodina Jennifer Lawrence a Cooke Maroneyho? Priatelia a rodina Jennifer Lawrence a Cooke Maroneyho sú z ich vzťahu nadšení. Hovoria, že títo dvaja tvoria úžasný pár a že sa navzájom podporujú.
  • Čo hovoria médiá o Jennifer Lawrence a Cooke Maroney? Médiá šalejú o Jennifer Lawrence a Cooke Maroney. Hovoria, že títo dvaja tvoria úžasný pár a že sa navzájom podporujú.
  • Aké sú plány Jennifer Lawrence a Cooke Maroneyho do budúcnosti? Jennifer Lawrence a Cooke Maroney si zatiaľ žiadne konkrétne plány do budúcnosti nerobili. Tvrdia však, že sa tešia na dlhé a šťastné manželstvo.

Tabuľka

názov Profesia
Cooke Maroney Obchodník s umením a majiteľ galérie
Jennifer Lawrence herečka

Jennifer Lawrence a Cooke Maroney sú úžasný pár. Stretli sa v roku 2018 a zosobášili sa v júni 2019. Jej priatelia a rodina sú nadšení z ich vzťahu a hovoria, že majú veľmi šťastný a láskyplný vzťah. Z ich vzťahu sú nadšené aj médiá a hovoria, že sú úžasný pár. Ak sa chcete dozvedieť viac o páre, prečítajte si tu a tu .