John Mulaney a Olivia Munn: Potvrdenie ich začínajúceho vzťahu

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

John Mulaney a Olivia Munn zdieľali spoločné fotografie na sociálnych sieťach, ktoré potvrdzujú ich začínajúci vzťah. Títo dvaja tvoria pár už nejaký čas a teraz svoj vzťah zverejnili. Zistite viac o týchto dvoch a ich vzťahu.

John Mulaney a Olivia Munn nedávno potvrdili svoj začínajúci vzťah. Tí dvaja sú spolu už nejaký čas a v poslednom čase sa čoraz častejšie stretávajú na verejnosti. Obaja sú úspešní herci a komici a majú veľa fanúšikov, ktorí sú nadšení z ich vzťahu. Je pekné vidieť, že sa našli a prajeme im všetko dobré do budúcnosti. Ak sa chcete o vychádzajúcich hviezdach dozvedieť viac, čítajte tiež ďalej Vo Flashi chýba Candice Patton a Search party povolanie 2019 .John Mulaney a Olivia Munn

Kto sú John Mulaney a Olivia Munn?

John Mulaney je americký komik, spisovateľ a herec. Je známy svojou prácou ako spisovateľ a komik v Saturday Night Live a svojou vlastnou komediálnou šou John Mulaney & The Sack Lunch Bunch. Olivia Munn je americká herečka, modelka a autorka. Je známa svojimi úlohami vo filmoch ako X-Men: Apocalypse a Ocean's Eight.

John Mulaney a Olivia Munn

Ako ste sa spoznali?

John Mulaney a Olivia Munn sa stretli v roku 2018 na podujatí v Los Angeles. Rýchlo sa spriatelili a začali sa pravidelne stretávať. V roku 2020 začali verejne randiť a na sociálnych sieťach uverejňovali spoločné fotografie potvrdzujúce ich vzťah.Čo hovoria títo dvaja na svoj vzťah?

John Mulaney a Olivia Munn zatiaľ o svojom vzťahu verejne neprehovorili. Na sociálnych sieťach však zdieľali niekoľko spoločných fotiek, čím potvrdili svoj začínajúci vzťah. Zdá sa, že títo dvaja sú šťastní a navzájom sa podporujú.

Čo na vzťah hovoria fanúšikovia?

Fanúšikovia Johna Mulaneyho a Olivie Munnovej sú z ich vzťahu nadšení. Mnohí fanúšikovia sa tešili zo spoločných fotografií na sociálnych sieťach a oslavovali ich za lásku a podporu. Fanúšikovia dúfajú, že obaja zostanú šťastne spolu.

Aké sú plány týchto dvoch do budúcnosti?

John Mulaney a Olivia Munn ešte musia urobiť nejaké verejné plány do budúcnosti. Je však jasné, že títo dvaja sú spolu šťastní a chcú svoj vzťah budovať aj naďalej. Fanúšikovia dúfajú, že obaja zostanú šťastne spolu.Záver

John Mulaney a Olivia Munn zdieľali spoločné fotografie na sociálnych sieťach, ktoré potvrdzujú ich začínajúci vzťah. Títo dvaja tvoria pár už nejaký čas a teraz svoj vzťah zverejnili. Fanúšikovia sú nadšení zo vzťahu a dúfajú, že obaja budú naďalej šťastne spolu.

FAQ

 • Kto sú John Mulaney a Olivia Munn?
  John Mulaney je americký komik, spisovateľ a herec. Olivia Munn je americká herečka, modelka a autorka.
 • Ako ste sa spoznali?
  John Mulaney a Olivia Munn sa stretli v roku 2018 na podujatí v Los Angeles.
 • Čo hovoria títo dvaja na svoj vzťah?
  John Mulaney a Olivia Munn zatiaľ o svojom vzťahu verejne neprehovorili. Na sociálnych sieťach však zdieľali niekoľko spoločných fotiek, čím potvrdili svoj začínajúci vzťah.
 • Čo na vzťah hovoria fanúšikovia?
  Fanúšikovia Johna Mulaneyho a Olivie Munnovej sú z ich vzťahu nadšení. Mnohí fanúšikovia sa tešili zo spoločných fotografií na sociálnych sieťach a oslavovali ich za lásku a podporu.
 • Aké sú plány týchto dvoch do budúcnosti?
  John Mulaney a Olivia Munn ešte musia urobiť nejaké verejné plány do budúcnosti. Je však jasné, že títo dvaja sú spolu šťastní a chcú svoj vzťah budovať aj naďalej.

Tabuľka

názov Profesia
John Mulaney Herec, komik, spisovateľ
Olivia Munnová Herečka, modelka, autorka

John Mulaney a Olivia Munn zverejnili svoj vzťah a fanúšikovia sú vo vytržení. Ak sa chcete dozvedieť viac o týchto dvoch a ich vzťahu, čítajte ďalej tento článok od The Hollywood Reporter alebo tento článok von Entertainment Dnes večer.