Jujutsu Kaisen Episode 14: dátum vydania, obsadenie, dej a všetky ďalšie podrobnosti

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Jujutsu Kaisen je japonský anime seriál založený na rovnomennej mange od Gege Akutamiho. Séria sa vysielala na japonskom kanáli Tokyo MX v októbri 2020. Séria rozpráva príbeh Yuji Itadori, študentky strednej školy, ktorá bojuje s démonmi, aby zachránila svet. Séria má veľkú sledovanosť a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú najnovšiu epizódu, Jujutsu Kaisen Episode 14. Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o najnovšej epizóde.

Jujutsu Kaisen Episode 14 vyjde na Crunchyroll 11. decembra 2020. Epizódu režíroval Sunghoo Park a napísal ju Hiroshi Seko. Herecké obsadenie epizódy zahŕňa Yuji Itadori, Megumi Fushiguro, Nobara Kugisaki, Satoru Gojo, Junpei Yoshino, Maki Zenin, Panda a mnoho ďalších. Dej epizódy sa zameria na udalosti, ktoré sa stali po boji medzi Yuji a Mahito. Dozvieme sa tiež viac o tajomstvách Jujutsu Kaisena. Ak sa vám páči viac o obsadení iných populárnych anime seriálov Tak Lucas Riverdale a obsadenie oválu 2. sezóny Ak to chcete vedieť, môžete navštíviť našu webovú stránku.Jujutsu Kaisen Folge 2

Obsah

 • Dátum vydania 14. epizódy Jujutsu Kaisen
 • povolanie
 • Zápletka
 • Ostatné detaily
 • často kladené otázky

Dátum vydania 14. epizódy Jujutsu Kaisen

Jujutsu Kaisen Episode 14 vyjde dňa 3. apríla 2021 vysielaný na japonskom kanáli Tokyo MX. Epizóda bude dostupná aj na iných streamovacích platformách ako Crunchyroll a Funimation.

Jujutsu Kaisen Folge 2

povolanie

Obsadenie Jujutsu Kaisen Episode 14 zahŕňa: • Junya Enoki ako Yuji Itadori
 • Yuma Uchida ako Megumi Fushiguro
 • Asami Seto ako Nobara Kugisaki
 • Yuichi Nakamura ako Satoru Gojō
 • Mikako Komatsu ako Maki Zenin
 • Kouki Uchiyama ako Toge Inumaki

Zápletka

V Jujutsu Kaisen Episode 14, Yuji pošle Itadoriho a jeho priateľov na novú misiu bojovať s démonom. Vydáte sa nájsť a poraziť démona. Počas misie budú čeliť mnohým nebezpečenstvám a na ich prekonaní musia spolupracovať. Počas misie sa tiež dozvedia viac o svete démonov.

Ostatné detaily

V Jujutsu Kaisen Episode 14 sa diváci dozvedia viac o svete démonov. Dozviete sa tiež o schopnostiach postáv a o tom, ako ich používať v boji s démonmi. Epizóda tiež odhalí viac o minulosti postáv a o tom, ako sa stali tým, kým sú dnes.

často kladené otázky

 • Kedy sa bude vysielať 14. epizóda Jujutsu Kaisen?
  Jujutsu Kaisen Episode 14 sa bude vysielať 3. apríla 2021 na japonskom kanáli Tokyo MX.
 • Kto hrá úlohu v 14. epizóde Jujutsu Kaisen?
  Ukážka Jujutsu Kaisen Epizóda 14 bezstarostne Junya Enoki ako Yuji Itadori, Yuma Uchida ako Megumi Fushiguro, Asami Seto ako Nobara Kugisaki, Yuichi Nakamura ako Satoru Gojō, Mikako Komatsu ako Maki Zechiyama a To Kouki
 • Čo sa stane v 14. epizóde Jujutsu Kaisen?
  V Jujutsu Kaisen Episode 14, Yuji pošle Itadoriho a jeho priateľov na novú misiu bojovať s démonom. Vydáte sa nájsť a poraziť démona. Počas misie budú čeliť mnohým nebezpečenstvám a na ich prekonaní musia spolupracovať.

Jujutsu Kaisen Episode 14 bude vzrušujúca epizóda, ktorá pripraví fanúšikov na ďalšiu epizódu. Fanúšikovia môžu epizódu sledovať na japonskom vysielaní Tokyo MX a na iných streamovacích platformách ako Crunchyroll a Funimation. Viac informácií o sérii nájdete na Anime News Network a IMDb .Záver

Jujutsu Kaisen Episode 14 sa bude vysielať 3. apríla 2021 na japonskom kanáli Tokyo MX. Epizóda bude dostupná aj na iných streamovacích platformách ako Crunchyroll a Funimation. Obsadenie epizódy zahŕňa Junya Enoki ako Yuji Itadori, Yuma Uchida ako Megumi Fushiguro, Asami Seto ako Nobara Kugisaki, Yuichi Nakamura ako Satoru Gojō, Mikako Komatsu ako Maki Zenin a Kouki Uchiyama ako Toge Inumaki. V epizóde Yuji pošle Itadoriho a jeho priateľov na novú misiu v boji s démonom. Vydáte sa nájsť a poraziť démona. Počas misie budú čeliť mnohým nebezpečenstvám a na ich prekonaní musia spolupracovať.