Julia Roberts sleduje Ethan Hawke filmový triler Netflix

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Julia Roberts navodila zmyselnú náladu, keď sledovala Ethana Hawkea nakrúcajúceho ďalší triler od Netflixu Leave the World Behind. Dve hviezdy boli videné v scéne, ako sa rozprávali v aute. Natáčanie prebiehalo v odľahlej oblasti Kalifornie. Zistite viac o streľbe a dvoch hviezdach!

Julia Roberts nedávno sledovala, ako Ethan Hawke natáča triler Netflix. Film, ktorý ešte nebol oficiálne ohlásený, bude režírovať režisér Joe Wright. Zatiaľ nie je známe, kedy bude film uvedený, no očakáva sa, že bude čoskoro uvedený. Hovorí sa tiež, že Roberts a Hawke budú spolupracovať na ďalšom filme Netflix, superhrdinskom filme duchovný ovládač 3 . Je tiež známe, že Roberts a Hawke pracujú na ďalšej produkcii Netflixu, kriminálnej dráme Taká neresť , ktorého vydanie zatiaľ nie je známe.Julia Robertsová

Natáčanie Julie Roberts a Ethana Hawkea

Julia Roberts a Ethan Hawke boli videní pri natáčaní trileru Netflix Leave the World Behind. Dve hviezdy boli videné v scéne, ako sa rozprávali v aute. Natáčanie prebiehalo v odľahlej oblasti Kalifornie. Scénu zachytil tím kameramanov a ďalší členovia štábu. Julia Roberts počas natáčania pozorovala Ethana Hawkea a postarala sa o zmyselnú atmosféru.

Julia Robertsová

Julia Roberts a Ethan Hawke vo filme „Leave the World Behind“

Julia Roberts a Ethan Hawke si zahrali v thrilleri Netflix Leave the World Behind. Film rozpráva príbeh rodiny, ktorá sa vydáva na cestu, aby navštívila odľahlý domov. Počas cesty zažijú nečakané udalosti, ktoré im navždy zmenia život. Film produkuje Netflix a jeho premiéra je naplánovaná na rok 2021.Julia Roberts a Ethan Hawke ako herci

Julia Roberts je jednou z najznámejších herečiek v Hollywoode. Hrala v mnohých úspešných filmoch vrátane Pretty Woman, Erin Brockovich a Ocean's Eleven. Získala množstvo ocenení vrátane Oscara, Zlatého glóbusu a Emmy. Ethan Hawke je tiež známy herec. Účinkoval v mnohých úspešných filmoch vrátane Training Day, Boyhood a Before Sunrise. Získal tiež množstvo ocenení vrátane Oscara, Zlatého glóbusu a Emmy.

Režírujú Julia Roberts a Ethan Hawke

Julia Roberts a Ethan Hawke sú úspešní nielen ako herci, ale aj ako režiséri. Julia Roberts režírovala niekoľko krátkych filmov a dokumentov. Ethan Hawke režíroval niekoľko filmov vrátane Before Sunset, Before Midnight a Blaze. Obe hviezdy pracovali aj ako producenti a produkovali niekoľko úspešných filmov.

Záver

Julia Roberts a Ethan Hawke sú dvaja z najznámejších hollywoodskych hercov. Videli ich pri natáčaní trileru Netflix Leave the World Behind. Film rozpráva príbeh rodiny, ktorá sa vydáva na cestu, aby navštívila odľahlý domov. Julia Roberts a Ethan Hawke sú úspešní nielen ako herci, ale aj ako režiséri a producenti. Film produkuje Netflix a jeho premiéra je naplánovaná na rok 2021.FAQ

  • Otázka: Kedy vyjde Netflix thriller Leave the World Behind?
    A: Film produkuje Netflix a jeho premiéra je naplánovaná na rok 2021.
  • Otázka: Aké ocenenia získali Julia Roberts a Ethan Hawke?
    A: Julia Roberts je držiteľkou Oscara, Zlatého glóbusu a Emmy. Ethan Hawke získal aj Oscara, Zlatý glóbus a Emmy.
  • Otázka: Aké filmy natočili Julia Roberts a Ethan Hawke?
    A: Julia Roberts režírovala niekoľko krátkych filmov a dokumentov. Ethan Hawke režíroval niekoľko filmov vrátane Before Sunset, Before Midnight a Blaze.

Julia Roberts a Ethan Hawke porovnávali

Julia Robertsová Ethan Hawke
Pekná žena Tréningový deň
Erin Brockovich Chlapčenstvo
Ocean's Eleven Pred východom slnka
Krátke filmy a dokumenty Pred západom slnka, pred polnocou, Blaze

Julia Roberts a Ethan Hawke sú dvaja z najznámejších hollywoodskych hercov. Hrali ste v mnohých úspešných filmoch a získali množstvo ocenení. Sú úspešní aj ako režiséri a producenti. Videli ich pri natáčaní trileru Netflix Leave the World Behind. Film produkuje Netflix a jeho premiéra je naplánovaná na rok 2021. Hollywoodsky reportér , IMDb , IMDb .