Jumanji 4: dátum vydania, obsadenie, zápletka a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Jumanji 4 je pripravovaný akčný dobrodružný film z produkcie Sony Pictures Entertainment. Film režíruje Jake Kasdan a scenár majú na starosti Jeff Pinkner a Scott Rosenberg. Film je pokračovaním filmu Jumanji: Vitajte v džungli z roku 2017. Film režírujú Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black a Karen Gillan. Film by sa mal dostať do kín v decembri 2021. Zistite viac o dátume vydania, obsadení, zápletke a ďalších. dátum vydania hubie halloween , Miesta natáčania vikingskej sezóny 6 .

ObsahNový film Jumanji 4 je veľmi očakávaným trhákom, ktorý sa čoskoro dostane do kín. Film je pokračovaním úspešnej série Jumanji, ktorá začala v roku 2017 filmom Jumanji: Vitajte v džungli. Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o Jumanji 4, vrátane dátumu vydania, obsadenia, zápletky a ďalších.

Denná výskumná činnosť

Obsah

Dátum publikácie

Nový film Jumanji 4 by sa mal dostať do kín 8. decembra 2021. Film produkuje Sony Pictures Entertainment a režírovať ho bude Jake Kasdan. Očakáva sa, že film bude uvedený v 3D a IMAX.

Jumanji 4

povolanie

Očakáva sa, že v obsadení Jumanji 4 budú známi herci Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black a Karen Gillan. Očakáva sa, že niektorí noví herci sa pridajú k obsadeniu, ale zatiaľ neexistujú žiadne oficiálne potvrdenia.Zápletka

Dej Jumanji 4 zatiaľ nie je známy, no očakáva sa, že bude pokračovať v zápletke predchádzajúcich filmov. Očakáva sa, že postavy sa vydajú na nové dobrodružstvo, v ktorom budú musieť čeliť novým nebezpečenstvám a výzvam. Očakáva sa tiež, že postavy spoznajú nové postavy a preskúmajú nové svety.

FAQ

  • Kedy vyjde Jumanji 4? Očakáva sa, že Jumanji 4 príde do kín 8. decembra 2021.
  • Kto je obsadený v Jumanji 4? Obsadenie Jumanji 4 by malo pozostávať z Dwayna Johnsona, Kevina Harta, Jacka Blacka a Karen Gillan.
  • Aký je dej Jumanji 4? Dej Jumanji 4 zatiaľ nie je známy, no očakáva sa, že bude pokračovať v zápletke predchádzajúcich filmov.

Záver

Jumanji 4 je veľmi očakávaný trhák, ktorý sa čoskoro dostane do kín. Film by mal vyjsť 8. decembra 2021 a produkovať ho bude Sony Pictures Entertainment. Očakáva sa, že obsadenie bude pozostávať z Dwayna Johnsona, Kevina Harta, Jacka Blacka a Karen Gillan. Zápletka zatiaľ nie je známa, no očakáva sa, že bude pokračovať v zápletke predchádzajúcich filmov. Pre viac informácií o Jumanji 4 navštívte IMDb a Zhnité paradajky .

Tabuľka

titul Dátum publikácie povolanie
Jumanji 4 8. decembra 2021 Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black, Karen Gillan